Portale randkowe - wasze opinie

O wszystkim, czyli o niczym...
chicken
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwietnia 2014, 17:15

Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: chicken »

Czy korzystacie, bądź korzystaliście kiedyś z portali randkowych? Udało Wam się nawiązać jakieś ciekawe znajomości? A może udało Wam się nawiązać kontakt z cudzoziemcami? Jeśli tak, to podzielcie się swoimi doświadczeniami. Mile widziane namiary na sprawdzone portale.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: antykieckowy »

według mnie najlepszy portal randkowy - http://zapisanisobie.pl/


:luka:
hankiba
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwietnia 2014, 22:27

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: hankiba »

Czy one w ogóle działają? Zazwyczaj jak widzę tego typu tematy to mam mieszane uczucia. Rozumiem, że przez sieć można nawiązać znajomość, pod uczyć się języka czy po prostu pogadać, ale na dłuższą metę to chyba tak nie bardzo :/ ?
hankiba
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwietnia 2014, 22:27

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: hankiba »

W sumie masz rację, na tego typu portalach osoby nieśmiałe mogą się w końcu otworzyć, a jeżeli chodzi o portal to muszę powiedzieć, iż jest to fajny pomysł taki "polsko-angielski" portal.
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: Emily »

Polsko-angielski portal. Serio?
Mam mieszane uczucia, co do takich portali internetowych. Tak naprawdę niektórzy nie zwracają uwagi na pewne zagrożenia związane z cyberprzestrzenią. Wiadomo, że wszystkiego nie można przeczuć, aczkolwiek sądzę, że niektórym dystans powinno wbić się do głów. Moja kuzynka zajrzała kiedyś z ciekawości na takie coś, tu i ówdzie. Szczerze to niektórzy na takich "nieśmialców" nie wyglądali. Nie wiem, może pomysł na poznanie kogoś dobry, jednakże są inne warianty. Różne elementy można tam znaleźć ponoć... ;)
Awatar użytkownika
antylopa
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 00:27

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: antylopa »

Ja z takich portali nigdy nie korzystałam z braku takiej potrzeby, ale uważam, że to jest dobry sposób na nawiązanie przeróżnych kontaktów. A nigdy nie waidomo, kiedy taka nowa znajomość może się przydać, szczególnie za granicą.
kamilubosz
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 maja 2014, 17:03

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: kamilubosz »

Ostatnio odkryłem badoo. Jak się okazało znalazłem tam wiele osób, które widuje w okolicy. Ciekawe co ze skutecznością.
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: Emily »

Moja koleżanka jest teraz z chłopakiem, którego tam "poznała". Także może czasem coś.
chicken
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwietnia 2014, 17:15

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: chicken »

Dzięki wszystkim za tak duży odzew. Widzę, że zwolenników jest tak wielu jak przeciwników.
Ja jednak jestem bardzo ciekawy takiego sposobu nawiązywania znajomości i dlatego zarejestrowałem się na polish cupid tree, na razie próbuję się tam zadomowić.
tomaszek2
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 2 czerwca 2014, 15:45

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: tomaszek2 »

troche strach...ja raz na wariata trafilam;/ radze uwazac na te "randki"
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: CYNGIEL »

Mój znajomy trafifł tam na swoją własną żonę.Zdziwienie jego było niewyobrażale.Co ona tam szukała? ;)
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: lepidopterologia »

Pozostaje jeszcze pytanie czego szukał tam on :rotfl:
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: czarna30 »

Oboje tego samego... niestety w nielicznych małżeństwach jest super przez długie lata a gdy przestają o siebie dbać i "walczyć" to już wygasa wiele....a co innego być ze sobą przez cale dnie a co innego czekać na spotkanie wystroić się i nim cieszyć , wiele osób zagląda, każdy w innym celu pewno, ale nie każdy się przyzna..
tomaszek2
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 2 czerwca 2014, 15:45

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: tomaszek2 »

monsoon pisze:
tomaszek2 pisze:troche strach...ja raz na wariata trafilam;/ radze uwazac na te "randki"
Dokładnie, radzę uważać.
na rzucaniu dziwnych przedmiotów się skończyło...we mnie :szok: dlatego ja teraz kazdego ostrzegam
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: czarna30 »

Trafiłaś na idiotę psychola, ale może miłość sama przyjdzie? Czasem trzeba dać sobie czas i uzyskać spokój wewnętrzny aby móc dostrzec plusy bo na siłę i na już nie uda się wiele.
ODPOWIEDZ