Rząd PO, oceny, opinie.

O wszystkim, czyli o niczym...

Czy jesteś zadowolony z rządów PO ?

TAK
48
21%
NIE
179
77%
NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TO
4
2%
 
Liczba głosów: 231

Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: zielony87 »

Wcale nie idol,ale w Polska polityka i nie tylko przypomina już kiepski (jak dla mnie mało śmieszny) dowcip:
Spotkali się Obama, Putin i Tusk. Obama jakiś markotny, małomówny, więc go pytają, co się dzieje.
– Mam wielki problem, panowie. Jeden z moich doradców jest narkomanem, a ja nie wiem który!
Putin na to:
– Też mi coś! Ja to mam problem! Jeden z moich ministrów jest w mafii, ale nie w mojej!
Donek gasi ich obu:
– Eee tam... Szczęściarze z was. Problemy to MOJA specjalność. Tylko jeden z moich ministrów jest fachowcem i też nie mam pojęcia, który
Więc wykoszenie człowieka który wygląda na to,że tym fachowcem jednak jest mi się zwyczajnie nie podoba.Bo czy zastąpi go uczciwa miernota czy nieuczciwa miernota efekt będzie dokładnie taki sam.Albo raczej - brak efektów...
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Architekt »

zielony87 pisze:Belka poleci,Tusk nie,rynków finansowych nie ma kto uspokoić.Super. Powinno być właśnie odwrotnie... Człowiek kompetentny który nadużył celem realizacji politycznych interesów swej instytucji władzy (celem wykorzystania mechanizmów działania władz w Polsce do tego by wymusić zrobienie czegoś pożytecznego,nawet wbrew złym przepisom i niekompetentnym tchórzom u władzy, co jest w Polsce rzadkie - wykazał inicjatywę i zdolności adaptacyjne) - będzie ukarany - a premierowi kombinatorowi i biurokratycznym niedojdom oraz innym szkodnikom - ujdzie na sucho. Szef KNF - spec od dupochronów i "bycia krytym" będzie dalej na stanowisku ,ci którzy rozpieprzyli gospodarkę - też.Ze szkodnika Rostowskiego zrobiono ofiarę :!: A poleci głowa Belki,a może i Szczurka w perspektywie.Cudownie.I po specjalistach od finansów... Dziwisz się jeszcze,że jestem autentycznie wściekły na to,że akurat takie taśmy wyciekły :?: Do tego jutro i w środę mogą być niezłe spadki na giełdzie i na złotówce... I to przedsmak tego syfu.Posypie się ta żałosna koniunktura i znowu będą zwolnienia.Brawo :!:

A Putin siedzi i śmieje się w kułak... Odczeka tak ze 2-3 dni aż zgniłe jajko w Polskim koszyku dojrzeje - i pojedzie na Ukrainę... Tankami.
Pytam pro forma.
Masz po kolei w głowie?

Już w kilka godzin po emisji lemingi rozpoczęły swój chocholi taniec...
czy musi dojść do rewolucji na ulicach żeby coś zmienić?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3938
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

Architekt pisze:czy musi dojść do rewolucji na ulicach żeby coś zmienić?
Zatrzymanie K. Bosaka i R. Winnickiego po proteście pod MSW
http://nick.salon24.pl/590649,zatrzyman ... ie-pod-msw
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: zielony87 »

Architekt pisze:
zielony87 pisze:Belka poleci,Tusk nie,rynków finansowych nie ma kto uspokoić.Super. Powinno być właśnie odwrotnie... Człowiek kompetentny który nadużył celem realizacji politycznych interesów swej instytucji władzy (celem wykorzystania mechanizmów działania władz w Polsce do tego by wymusić zrobienie czegoś pożytecznego,nawet wbrew złym przepisom i niekompetentnym tchórzom u władzy, co jest w Polsce rzadkie - wykazał inicjatywę i zdolności adaptacyjne) - będzie ukarany - a premierowi kombinatorowi i biurokratycznym niedojdom oraz innym szkodnikom - ujdzie na sucho. Szef KNF - spec od dupochronów i "bycia krytym" będzie dalej na stanowisku ,ci którzy rozpieprzyli gospodarkę - też.Ze szkodnika Rostowskiego zrobiono ofiarę :!: A poleci głowa Belki,a może i Szczurka w perspektywie.Cudownie.I po specjalistach od finansów... Dziwisz się jeszcze,że jestem autentycznie wściekły na to,że akurat takie taśmy wyciekły :?: Do tego jutro i w środę mogą być niezłe spadki na giełdzie i na złotówce... I to przedsmak tego syfu.Posypie się ta żałosna koniunktura i znowu będą zwolnienia.Brawo :!:

A Putin siedzi i śmieje się w kułak... Odczeka tak ze 2-3 dni aż zgniłe jajko w Polskim koszyku dojrzeje - i pojedzie na Ukrainę... Tankami.
Pytam pro forma.
Masz po kolei w głowie?

Już w kilka godzin po emisji lemingi rozpoczęły swój chocholi taniec...
czy musi dojść do rewolucji na ulicach żeby coś zmienić?
Rzecz w tym,że: 1. w przeciwieństwie do niektórych się czepiających mam 2.Rewolucja na ulicach w tym momencie (Ukraina) jest zagrożeniem dla niepodległości naszego kraju - ale z drugiej strony aż tak daleko to nie zajdzie,dodatkowe zamieszanie w gospodarce którą już poważnie uwalono teraz zaś teraz - dla nas obywateli. Uważacie,że gorzej być nie może :?: Bład.Złotówka już jest na najniższym poziomie od 3 miesięcy a jutro kolejna rata długu zagranicznego. - A Polska już dzięki temu czego narobiono na Ukrainie straciła na rynkach Rosyjskim i Ukraińskim miliony albo miliardy.

A zmienić coś :?: Z kim Architekt :?: Z PiSowcami czy Palikotem,a może "Nową" "Prawicą" :?: :padam: :zalamany: Bo ludziom można powtarzać do znudzenia,że partyjniaków to trzeba wyj##ć na zieloną trawkę,a ludzie mają to w d... :!: A ludzie pieprzą że to za długa wypowiedź i nie potrafią zrozumieć (albo chodzi im o manipulowanie rozmową a nie uczciwą dyskusję):!: Takie skromne pytanie - dlaczego to na 2 kadencję nie wybrano panią Burmistrz z PiSu (wtedy z PiSu - teraz nie,teraz jest w SP) tylko POwca :?: Bo widocznie co najmniej nie była lepsza wg ludzi ot co... A co do Belki,to widać,że przynajmniej facet wie co robi,nawet jeśli narusza prawo. W dobie Polskiej idiokracji nazywanej szumnie demo(n)kracją to naprawdę jest wystarczająco dużo by kogoś takiego bronić jak niepodległości,bo naprawdę "Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć". Natomiast co do ewentualnej rewolucji - mógłbym w niej też teoretycznie (bo dochodzę do wniosku,że w Polsce to teoretyczne :P - ale walczyć o prawdę trzeba i tak,tyle mogę ) uczestniczyć,czemu nie jak się kiedyś zacznie,ale na męczeństwo to się nie piszę.
Nie jestem przecież kretynem,Państwo praktycznie nie istnieje jak mówi podsłuchany minister Spraw Wewnętrznych (czy to nie jest najlepszy dowód :?:) - i jest tak dzięki wszystkim klikom,zastąpienie kliki przez klikę nic nie zmieni. Niekompetentnych ludzi i zwykłych złodziei należy pogonić,zastąpić specjalistami a specjalistom patrzeć na ręce i nie tylko.Powtarzałem to,powtarzam i będę powtarzał. A dopóki rządzą idioci zastępowani przez idiotów - to nawet od nieuczciwych specjalistów - łapy precz.Lepszy taki co trochę kradnie,jak taki co rozwali wszystko z czystej głupoty.
grzeh pisze:
Architekt pisze:czy musi dojść do rewolucji na ulicach żeby coś zmienić?
Zatrzymanie K. Bosaka i R. Winnickiego po proteście pod MSW
http://nick.salon24.pl/590649,zatrzyman ... ie-pod-msw
Efekty "prawa o demonstrachach".Jak nie można zgłosić demonstracji "na jutro" legalnie to kończy się to "nielegalnym zgromadzeniem".Taaa kiedyś też demonstrowałem jak byłem odrobinkę młodszy,np. w sprawie ACTA,kto wie,może i będę jak będą chcieli wcielić TTIP.Ale jak zgromadzenie jest nielegalne a ludzi mało to to g... daje bo media przemilczą,a można dostać pałą i załapać się na "darmową wycieczkę" na komisariat. Chłopaki mają znane nazwiska,wyplączą się z tego,albo będą mieli z czego opłacić.Większy problem mają ci których policja zwinęła a nie posiadają takiej kasy,takich znajomości i nie są tak rozpoznawalni medialnie. Swoją drogą chciałbym zwrócić uwagę,że RN był konsekwentnie po stronie prorosyjskich na Ukrainie,więc gdyby byli na pasku Rosji,gdyby tylko były na to dowody to @Grzeh i nie tylko by im chcieli urwać łby tak jak podczas słodkiej uprzejmej dyskusji w sprawie Ukrainy np mnie czy @Dragoness jako ruskim szpionom. Mnie się rządowe morderstwa na Ukrainie nie podobają,beobanderowski reżim też.Tuska chętnie widziałbym (w TV) w pasiastej piżamce u nas.Ale ryzykować,że szkodzę niewłaściwym osobom i Polskiej racji stanu (na Ukrainie jednak poparcie neobanderowców było z nią sprzeczne przecież) nie będę.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: juve_fan »

ABW wkroczyło właśnie do siedziby Wprost.
Hodujemy polskiego Putina mili Państwo.
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Architekt »

Przekaz mediów jest jasny:
- czy wolno nagrywać?
ABSOLUTNIE! Zbrodnia!!!
- czy wolno mówić ku*wa ?
Nie ale przecież mogło się wyrwać.
Po za tym POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO.

Sugestii o Putinie nawet szkoda komentować bo to można tylko wcisnąć idiocie.

To co mówi JKM. III RP została założona celowo i z premedytacją w kierunku dokonywania kradzieży na majątku państwowym. To jest jasne.
Kto to zrobił? Chyba też przypominać nie trzeba. Zdrajcy z obu obozów.

Kto miał od dziesięcioleci najwyższą władzę by nad tym panować? hehe
I teraz Jaruzelski nie żyje więc dochodzi do walki o wpływy. Do wygrania jest CAŁY TORT i nie trzeba będzie się z nikim dzielić.
Kwachu się wpienił bo nie potrafiono zapanować nad batem/pałą, który powinna być skierowana w stronę narodu, przedsiębiorców i innych niepokornych a nie w beneficjentów. Widocznie zawczasu zdążył się zabezpieczyć i pokazuje swoją moc rozsądnie dawkując miny.

Pytanie gdzie w tym wszyscy jesteśmy MY NARÓD osoby mające mandat w pierwszej kolejności?

Najbliższe wybory powinny wysadzić całe to towarzystwo i ja trzymam za to kciuki.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Jozin »

Nie żartuj sobie, przecież ciemny lud zagłosuje na tego, co najgłośniej krzyczy "Łapać złodzieja" , a kto tak krzyczy ???
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3938
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

WROCŁAW: Rząd do dymisji! - relacja z manifestacji
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 9CFVutrEiA
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: juve_fan »

czyli jozin stawia na ruch narodowy?
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: zielony87 »

Architekt pisze:- czy wolno nagrywać?
ABSOLUTNIE! Zbrodnia!!!
Juve Fan pisze:ABW wkroczyło właśnie do siedziby Wprost.
Hodujemy polskiego Putina mili Państwo.
Sorry,takie mamy prawo:
Art. 267. Naruszenie tajemnicy korespondencji
Kodeks karny


§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.

§ 3. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.

§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1–3 ujawnia innej osobie.
I taka jest też opinia prawnika: http://niebezpiecznik.pl/post/poniedzia ... efoniczne/
Tak więc niestety czy stety to co robi ABW jest jak najbardziej w świetle prawa legalne i nawet Niesioł poniekąd trochę racji miał niestety A wiecie dlaczego :?: Bo każda władza może się tym posłużyć,gdyż prawo do podsłuchiwania osób trzecich mają tylko służby,no tylko w wypadku Beggerowej i jej taśm była ta obowiązująca interpretacja (i w większości przypadków nas petentów w urzędach jest) że informację która była dla nas przeznaczona ujawnić przed sądem dla celów postępowania można,choć biorąc to literalnie... Ten przepis jest w sumie archaiczny i szkodliwy,powinien być wyjątek dla dostępu w przypadku którego materiały wykorzystywane są dla ochrony ważnego interesu publicznego takiego jak wykazanie przestępstwa lub wykazanie luk bezpieczeństwa zagrażających ważnemu interesowi publicznemu - to powinno być automatycznie dozwolone bez konieczności wcześniejszego informowania - pod warunkiem udowodnienia,że realizowało się coś takiego w takim właśnie celu jak interes publiczny po czasie (automatyczne umorzenie postępowania)... No ale żadna władza nie chce ryzykować pojawienia się bezkarnego Polskiego Assange albo Polskiego Snowdena,a takich ludzi jak @Alladyn2 wolą zignorować albo próbować ścigać - bo każda partia ma coś praktycznie "za uszami"... Tak przy okazji artykuł na czasie:
http://niebezpiecznik.pl/post/tajemnicz ... -szpiedzy/
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: juve_fan »

Powiedz mi zielony, jak mając tak znikomą wiedzę na temat prawa możesz pisać aż tak wiele?
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: juve_fan »

Wolność prasy w Polsce:
http://youtu.be/FQIL7r-tMW8

Tak to się robi za Tuska (druga wizyta ABW)
robobosss
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 6 listopada 2011, 09:05

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: robobosss »

Może i w Jaśle ruszylibyśmy 4 litery na ulice,niech władza wie że mamy ich dość i mamy na tyle złości,że chcemy działać.Bo jeśli oni kradną,ustawiają prawo pod siebie,kłamią,zasłaniają się policją,a ABW zamiast zawinąć połowę PO i Belkę ,to skupiło się na odbiciu nagrań z redakcji ,,Wprost" aby więcej nie wyszło na światło dzienne.Ta władza jest już nie do ruszenia,żadna instytucja ich nie rozliczy no bo jak.
Niech władza wie ,że nawet w małych miastach ludzie są gotowi na bunt społeczny,chyba że wolicie przez następne 20 lat nażekać,że:brak pracy,pensje śmieszne.Ta władza
to rak trawiący kraj przez ostatnie 25 lat.
Konkrety tylko proszę ,a krytykantów co tylko TVN oglądają i wyznawców polityki PO czyli kraść i oszukiwać proszę o milczenie !!!
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Architekt »

robobosss pisze:Ta władza jest już nie do ruszenia,żadna instytucja ich nie rozliczy no bo jak.
Ależ jest do ruszenia przy najbliższych wyborach. Tylko nie wolno znów wdać się w pozorowany konflikt PO-PiS i głosować na nich oraz na PSL, SLD i Ruch Palikota.
A z resztą Korwin Mikke i ruch narodowy sobie poradzą. Instytucje można przebudować a rozliczyć nawet po latach.

Problem w tym żeby przestać się łudzić i wszędzie wśród znajomych czy u rodziny na imieninach głośno o tym mówić by przełamać masę krytyczną. Głupcy nawet jak nie zrozumieją co się do nich mówi to zachowawczo pójdą za zdaniem większości. To dlatego media sondażami i różnymi innymi manipulacjami utrzymują ten złodziejski układ już 25 lat.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3938
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

Architekt pisze:A z resztą Korwin Mikke i ruch narodowy sobie poradzą.
Z tego co wiem Korwin Mikke w tej sprawie nie dość że nic nie robi
to jeszcze pisze o plotkach i że rząd powinien trwać (dymisja bez sensu - "dymisja rządu nie ma żadnego znaczenia")
http://wpolityce.pl/polityka/200691-gor ... -telewizji


zmienił zdanie?

Architekt pisze:Instytucje można przebudować a rozliczyć nawet po latach.
Wałęsa dał przykład jak można przebudować i rozliczyć
nawet po latach ;)
ODPOWIEDZ