Co dalej z Ukrainą?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3952
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: grzeh »

"manipulowanie przy optyce wypowiedzi"
"i nie chodzi tu o używanie kolorków i innych rzeczy które robię teraz"
tylko teraz?
To robi Pan @Grzeh nagminnie,właśnie to: manipuluje optyką wypowiedzi,głównie tym co wprost napisane nie jest
ubawiłeś mnie zielony87, manipuluję czymś o czym wprost nie napiszę.
Podałem linka do artykułu o zbrodniach na Polakach - jak nie potrafisz się z nim zapoznać to już nie moja wina.
A jak widzę tego dotyczy moja "wina" - że zbrodni dokonali nie Ci co powinni.



Najemnik, rosyjski agent i pasjonat historii. Kim jest dowódca ukraińskich separatystów?
http://swiat.newsweek.pl/ukraina-igor-s ... 170,1.html
Był oficerem rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa, jako najemnik walczył na wojnie w Jugosławii, prywatnie jest wielbicielem rekonstrukcji historycznych. Teraz dowodzi „samoobroną” w Doniecku. Kim jest Igor Girkin vel Striełkow?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6304
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: Sun Tzu »

Grzehu - jak możesz podawać fakty zakłócające narracje, którą usiłuje nas tutaj karmić owa ruska tituszka nosząca nick "zielony87"? Przecież każdy powinien wiedzieć, że monopol na prawdę mają tylko i wyłącznie ci, którzy z każdego Ukraińca robią mordercę i "swołocz" jak to napisał ten ruski półdebil.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3952
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: grzeh »

Sun Tzu - nie wiedziałem że próba przypomnienia zbrodni na narodzie polskim spowoduje tak wielką agresje
ze strony tego użytkownika. Będe musiał być ostrożny na drugi raz ;)
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: piotrek »

Ten kraj POwinien być zapomniany za zbrodnie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: dragoness »

Jak widać o zbrodniach Ukraińców na Polakach - można tu pisać, a o zbrodniach Rosjan - już nie?
Tytuł wątku brzmi Co dalej z UKRAINĄ, a nie z Rosją.
monopol na prawdę mają tylko i wyłącznie ci, którzy z każdego Ukraińca robią mordercę i "swołocz" jak to napisał ten ruski półdebil.
ze smutkiem muszę przyznać, że ci odbija.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6304
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: Sun Tzu »

Wpierw powinnaś jednak nauczyć się czytać, a dopiero potem komentować. A nie odwrotnie.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: zielony87 »

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina ... elmy/g1xbf - jak z Rosji dla separatystów podobno - krzyk.Jak z Polski - ok.Zwykła wojenna propaganda,a my tymczasem róbmy swoje.
z każdego Ukraińca robią mordercę i "swołocz"
Każdy Ukrainiec który strzela do swoich rodaków,który każe poborowym strzelać do ich matek w autobusie to morderca i swołocz,każdy który każe ostrzeliwać pilotom cywilne wsie (i mordować nawet 5-letnie dzieci),choć najbliższa grupa rebeliantów była co najmniej 3 km od wioski to morderca i swołocz i nie może być inaczej...

Ale rzeczywiście takimi bydlakami nie są wszyscy Ukraińcy,część nie walczy,część też broni swoich rodaków przed ostrzałem tych co przyjmują rozkazy od hunty z Kijowa i nigdzie nie twierdziłem,że niby każdy Ukrainiec to swołocz.To wymyślił dopiero "Sun Tzu".Z całą resztą typu "półdebil" nie chce mi się dyskutować,bo choćbym przypomniał,że "kto się przezywa..." czy to,że z pewnością rzeczony Sun_Tzu moją najbliższą rodziną nie jest,więc prawdopodobieństwo podobnych genów jest niskie nic by to nie dało.

Tymczasem tak proszę Panią,Dragoness,proszę tego ordynusa nie cytować gdy osiąga takie "szczyty uprzejmości",nie po to dodałem do ignorowanych typa.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3952
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
Jak widać o zbrodniach Ukraińców na Polakach - można tu pisać, a o zbrodniach Rosjan - już nie?
Tytuł wątku brzmi Co dalej z UKRAINĄ, a nie z Rosją.
A jak temat brzmi: "Tragedia samolotu " - to mam pisać o samolocie?

Nie udawaj dragoness że w obecnej sytuacji Ukrainy Rosja nie odgrywa żadnej roli.
Jeśli Ty linkujesz zbrodnie jednej strony to jest też dobrze przypomnieć zbrodnie o których już nie raczysz napisać.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6304
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: Sun Tzu »

zielony87...
Powiem inaczej: jeśli zachodnioukraińska swołocz zechce zagrozić naszym rodakom z okolic Przemyśla
Ale rzeczywiście takimi bydlakami nie są wszyscy Ukraińcy,część nie walczy,część też broni swoich rodaków przed ostrzałem tych co przyjmują rozkazy od hunty z Kijowa i nigdzie nie twierdziłem,że niby każdy Ukrainiec to swołocz.To wymyślił dopiero "Sun Tzu".
Potrafisz półgłówku odpowiedzieć, kto jest autorem obu cytatów?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: dragoness »

Jeśli Ty linkujesz zbrodnie jednej strony to jest też dobrze przypomnieć zbrodnie o których już nie raczysz napisać.
Nie raczę, bo w tym konkretnym przypadku nie wnosiły nic do sprawy, a nie lubię bić piany niepotrzebnie.
Wpierw powinnaś jednak nauczyć się czytać, a dopiero potem komentować. A nie odwrotnie.
Ty zaś powinieneś nauczyć się elementarnych zasad kultury dyskusji, co wynosi się z domu i wykształcenie, którym się tak szczycisz nie ma nic do rzeczy.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6304
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: Sun Tzu »

Ja jestem niekulturalny ale dysponuję wiedzą. Ty jesteś kulturalna ale nie masz wiedzy. I o czym ja mam z Tobą dyskutować?
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: zielony87 »

Ukraińcy twierdzą,że zajęli 4 miasta.O czym jednak nie wspominają nasze media,a mówią głośno Rosyjskie - Kijów rozpoczyna "weryfikację lojalności" funkcjonariuszy,a jeden z przywódców separatystów sugeruje,że wobec faktu,iż ewakuacja ludności cywilnej nie została całkowicie przeprowadzona bojówki "prawego sektora" mogą dopuścić się ludobójstwa. http://rt.com/news/170700-ukraine-slavy ... e-militia/ .Jeśli do tego ludobójstwa dojdzie (moim zdaniem to całkiem możliwe,że wkrótce Rosyjskie media będą mówić o setkach zamordowanych cywili),to podejrzewam,że opinia publiczna w Rosji zareaguje dość ostro i Putin nie będzie miał wyboru nawet jakby chciał być ugodowy.Oczywiście przy takim scenariuszu Polskie "elity" - nieważne czy POwskie czy PiSowskie czy inne) będą mieć krew tych cywilów a może i w razie eskalacji krew naszego narodu na rękach.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Ja jestem niekulturalny ale dysponuję wiedzą.
:szok: :rotfl: I jaki skromny.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6304
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: Sun Tzu »

Jestem szczery.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: juve_fan »

zielony87 pisze:Ukraińcy twierdzą,że zajęli 4 miasta.O czym jednak nie wspominają nasze media,a mówią głośno Rosyjskie - Kijów rozpoczyna "weryfikację lojalności" funkcjonariuszy,a jeden z przywódców separatystów sugeruje,że wobec faktu,iż ewakuacja ludności cywilnej nie została całkowicie przeprowadzona bojówki "prawego sektora" mogą dopuścić się ludobójstwa. http://rt.com/news/170700-ukraine-slavy ... e-militia/ .Jeśli do tego ludobójstwa dojdzie (moim zdaniem to całkiem możliwe,że wkrótce Rosyjskie media będą mówić o setkach zamordowanych cywili),to podejrzewam,że opinia publiczna w Rosji zareaguje dość ostro i Putin nie będzie miał wyboru nawet jakby chciał być ugodowy.Oczywiście przy takim scenariuszu Polskie "elity" - nieważne czy POwskie czy PiSowskie czy inne) będą mieć krew tych cywilów a może i w razie eskalacji krew naszego narodu na rękach.
stary - leki.
Putin jak zwykle nskręca sobie propagandę, co wcale nie dziwi i nie wiem o czym niby to ma świadczyć. Jaki cel miał ten link z RT? Od lat tuba cara sobie tam wali newsy, które im pasują do rozgrywek, więc o co kaman? Przecież to nie jest żadna nowość, w jaki sposób działa ten były KGBista. To, że każdy atak będzie przez ruskich piętnowany i każda kacapska gęba będzie mówić o użyciu napalmu, wieszaniu za jądra i zabijaniu matek w ciąży to chyba zrozumiałe dla każdego w miarę ogarniętego homo sapiens.
Jaki jest związek pomiędzy tym, że Ukraińcy walczą o swoje terytorium, na którym grasują rosyjscy najemnicy, a krwią na rękach ludzi z PO i PiS to tylko jest w stanie ogarnąć twój psychodeliczny umysł.
Pomijam fakt, że każde medium trąbi o zajęciu miast przez Ukraińców i pisząc o tym, jako jakimś tabu zwyczajnie się ośmieszasz.

Czytając twoje posty naprawdę nie dziwi mnie to, że byłeś przez długi czas bezrobotny. Napisze więcej, dziwi mnie to, że ktoś Cię teraz w ogóle zatrudnia.
zielony87 pisze: Julia Timoszenko odpowiada: Damn kill them all with a nuclear weapon
Fajnie, że cytujesz edit FSB.
Za Washigton Post: On the Twitter, Tymoshenko says that the recording has been edited, and that she in fact said that the Russians in Ukraine "were Ukrainian." She also added "Hello FSB :)" in reference to Russia's security agency.
Zablokowany