Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Jozin »

juve_fan pisze:JKM to wizjoner, którego my nie potrafimy ogarnąć swoimi umysłami :) jak w to nie wierzysz to znaczy, żeś socjalista albo urzędas przy korycie.
... albo je...ny lewak !!!
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

Miałem na myśli poziom gimbazy. To, że potrafisz go zaniżyć kolejnymi wulgaryzmami jest naturalne.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: zielony87 »

Wipler zadawał dzisiaj całkiem ciekawe pytania Sienkiewiczowi,i nawet zachował się całkiem kulturalnie gdy przyczepiono się do niego w sprawie "kultury wypowiedzi" która w pytaniu pominął - czym nawiązywano wprost (mówiąc o tym,nie sugerując) do słynnego incydentu z Policjantami.A posłowie zdziwieni,że ktoś spoza składu komisji się wprosił i zadaje pytania - chyba najbardziej merytoryczne spośród wszystkich,bo PiSowcy niestety wpisali się w scenariusz korzystny dla PO pt. "to wszystko są tylko zarzuty polityczne" i "próba bawienia się przez opozycję w kadrowych ministerstwa"...

Co do ministra Sienkiewicza to PiSowców mimo wszystko rozwalcował w mojej prywatnej opinii - i tylko ludzie patrzący emocjonalnie przez pryzmat wrogości do fatalnej ekipy Tuska mogą tego nie zauważać. Jedyne,co mu się nie udało w tej sprawie,to ten sondaż w sprawie bezpieczeństwa Polaków nie budzący wcale takiego zaufania (większość pomyśli zapewne: co za bzdura,my nie czujemy się w tym państwie bezpiecznie :!:) ,ale na logiczne pytania Wiplera o mieszanie się państwa do prywatnych biznesów czy szczególnie ważnej kwestii ewentualnych nieprawidłowości w "Polskich Inwestycjach Rozwojowych" nie odpowiedział porządnie tylko zbywał rozmówców. Drobne problemy na starcie i od razu h*j d**a i kamieni kupa ? Nawet po wódeczce - trochę za mocno.No i Sienkiewicz oczywiście ma rację,niestety jest przy obecnym stanie prawnym "pokrzywdzonym" i jego propozycja "to zmieńcie państwo prawo" powinna być potraktowana bardzo serio (ale nie będzie,bo PiSowcy po wyborach byliby zbyt narażeni w wypadku robienia przez siebie machlojek,wiec PiS się nie odważy spróbować zmienić prawo w ten sposób) - ponieważ nie powinno być tak,że dowody na wątpliwe prawnie rzeczy,albo wręcz przestępstwo zebrane przez osobę trzecią skutkują nie dochodzeniem/aktem oskarżenia osób wobec których zebrano takie materiały,ale osoby która takie materiały ujawnia :!: Tak nie powinno być :!: I pisałem o tym wcześniej przy okazji kłótni o podstawy prawne tej afery....

Swoją drogą w zarzutach Posłowie (PiS ?) zadali pytanie po co są na tej komisji.Szkoda,że nie ma widowni z ulicy,bo by im powiedziała,po co odstawiają taką szopkę z której absolutnie nic nie wyniknie (role rozdane,większość znana,wiadomo co kto powie (no poza Wiplerem który zrobił niespodziankę)- dla kasy i zrobienia cyrku w mediach.

PS: Wniosek PiS oczywiście upadł.No ale co popsioczyli na rząd Tuska i co wezmą za udział w tym zbędnym i nic nie wnoszącym nowego przedstawieniu dzisiaj to już ich... ;) Tylko dlaczego musimy płacić im za to aż tyle z podatków :?:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: CYNGIEL »

Nic za darmo.Rozrywka jaka by niebyła musi kosztować. :zalamany:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

Korwin ma korbę...

"Solidaryzuje się z Rosją" :)
JKM: "Przez ostatnie 20 lat nie chodziłem na przyjęcia w ambasadzie rosyjskiej, a teraz uznałem, że jest świetna okazja, by się tam pojawić i pokazać solidarność z nimi. Widzi pan, co się dzieje – teraz nawet aferę kelnerów próbuje się zwalić na Rosjan. To jest dokładnie to samo, co za komuny, gdy wszędzie widziano agentów amerykańskich."
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: zielony87 »

juve_fan pisze:Korwin ma korbę...

"Solidaryzuje się z Rosją" :)
JKM: "Przez ostatnie 20 lat nie chodziłem na przyjęcia w ambasadzie rosyjskiej, a teraz uznałem, że jest świetna okazja, by się tam pojawić i pokazać solidarność z nimi. Widzi pan, co się dzieje – teraz nawet aferę kelnerów próbuje się zwalić na Rosjan. To jest dokładnie to samo, co za komuny, gdy wszędzie widziano agentów amerykańskich."
No proszę - a myślałem już,że PiSowcy nie wierzą w możliwość "Rosyjskiego Śladu" w aferze taśmowej - przynajmniej po tym jak krytykowali mnie Sun Tzu i Grzeh...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: antykieckowy »

juve_fan pisze:Korwin ma korbę...

"Solidaryzuje się z Rosją" :)
JKM: "Przez ostatnie 20 lat nie chodziłem na przyjęcia w ambasadzie rosyjskiej, a teraz uznałem, że jest świetna okazja, by się tam pojawić i pokazać solidarność z nimi. Widzi pan, co się dzieje – teraz nawet aferę kelnerów próbuje się zwalić na Rosjan. To jest dokładnie to samo, co za komuny, gdy wszędzie widziano agentów amerykańskich."]
To nic w porównaniu z tym, Korwin totalnie odleciał: https://www.facebook.com/janusz.korwin. ... =1&theater
Według ostatnich doniesień wojska Republiki Ukraińskiej odbiły większość Obwodu Ługańskiego (po ukraińsku Łuhanśk) – i w rekach separatystów pozostało samo miasto Ługańsk oraz Obwód Doniecki.
Wydaje się, że koniec jest blisko.
Żołnierzom walczącym o rosyjskość Doniecka i Ługańska można współczuć – i należy podziwiać. Tak samo jak podziwiamy naszych Żołnierzy Wyklętych. Wiedzieli oni, że nie pomoże im Zachód, że mają przeciwko sobie Sowiety – dokładnie tak samo, jak bohaterscy żołnierze Doniecka mają przeciwko sobie Zachód i wiedzą, że nie pomoże im Rosja.
Choć i jedni i drudzy na taką pomoc do ostatniej chwili w głębi serca wierzyli – i wierzą.
Na próżno.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

No debil...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Jozin »

juve_fan pisze:No debil...
ale i tak daleko mu do Jarosława deBiliona :hyhy:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

Jest i najwytrwalszy wyznawca na posterunku:)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Jozin »

juve_fan pisze:Jest i najwytrwalszy wyznawca na posterunku:)
Wzywałeś to i jestem :)

A jak tam:
3 000 000 mieszkań ?
1 200 000 miejsc pracy ?
1000 000 000 000 pln na inwestycje ?
tak tylko pytam jak już jesteśmy przy temacie pieprzenia bzdur.....
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

To pikuś przy ruskich żołnierzach wyklętych. Współczuję...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Jozin »

juve_fan pisze:To pikuś przy ruskich żołnierzach wyklętych. Współczuję...
Kwestia punktu widzenia...
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze:
juve_fan pisze:To pikuś przy ruskich żołnierzach wyklętych. Współczuję...
Kwestia punktu widzenia...
Zgadzam się. Z rosyjskiego punktu widzenia bardzo miła wypowiedź.

PS: Tyle się ostatnio JKM naprodukował, że chyba musisz uciec z tego tematu na jakiś czas:)
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: świnia »

Film obowiązkowy dla wszystkich którzy chcą głosować na socjalistyczne partie przy korycie (PO,PIS,SLD,PSL, Ruch Czegośtam)
http://www.youtube.com/watch?v=1B8Y3qWLJqs
Jeśli za pierwszym razem nie zrozumiesz to wciskaj REPLAY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ