składanie długopisów firmy Parker

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
śliwka40
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 1 marca 2014, 13:10

składanie długopisów firmy Parker

Post autor: śliwka40 »

witam czy ktoś pracował dla tej firmy przy składaniu długopisów czy to zwykłe naciąganie ludzi bo słyszałam ze trzeba wpłacać im jakies pieniądze na konto a później nie ma zadnego odzewu z ich strony
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: składanie długopisów firmy Parker

Post autor: Wojtq »

Ludzie, ja już nie proszę. Ja błagam. Włączcie myślenie. Czy żądanie wpłaty nie jest już wystarczająco podejrzane? Poza tym takich spraw w internecie jest na pęczki. Myślałem że takie naciąganie na chałupnictwo jest już wystarczająco oklepanym sposobem na oszukanie naiwnych, a tu co raz to nowe "grzybki" wyrastają.

W razie gdyby ktoś nie zrozumiał - TAK, TO JEST OSZUST! JEDEN Z WIELU. NIE WPŁACAJ BO PRACY NIE DOSTANIESZ, JEDYNIE DASZ ZAROBIĆ KOMBINATOROWI.
american
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 2 stycznia 2010, 12:03

Re: składanie długopisów firmy Parker

Post autor: american »

dokladnie taka prace chalupnicza wykonuje wlasnie koles ktory to ogloszenie wzucil, a ty kolego nie stracisz duzo moze 10 pln moze 2 dyszki ale sie nauczysz, wyslij mu kase i czekaj na maila az brode zapuscisz po kolana
pozdro
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: składanie długopisów firmy Parker

Post autor: piotrek »

zawsze możesz Pani/E "śliwka40" zaoferować np.firmie dającej te długopisy do składania, własną książkę jak "zarobić pierwszy milion", za każdy egzemplarz kasujesz ich po w/w dyszkę lub dwie a książka ma jedną stronę na której pisze: "Wydać książkę jak zarobić pierwszy milion". Proste ? :) Pozdro ....
american
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 2 stycznia 2010, 12:03

Re: składanie długopisów firmy Parker

Post autor: american »

a kto powiedzial ze ksiazka nie moze miec jednej strony... true story :rotfl:
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: składanie długopisów firmy Parker

Post autor: ajaks1 »

Uważajcie, też na ogłoszenie, które dotyczy zbioru winogron w Hiszpanii (Kordoba). Robert Wnuk żąda na wstępie 125 euro, przed podpisaniem umowy.


http://ajaks1.ebrokerpartner.pl/
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: składanie długopisów firmy Parker

Post autor: Wojtq »

Żadnej kasy przed umową. I jeśli już jakaś kwota jest wymagana to pisemnie argumentowane i udokumentowane. Na gębę to można na rynku jajka targować z przekupkami.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: składanie długopisów firmy Parker

Post autor: piotrek »

i pewnie z jedna litera imienia lub nazwiska jest prawdziwa ;)
ODPOWIEDZ