PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Doświadczenie to on ma w genach :hyhy:
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: zielony87 »

Tak wiem,"rodzina przeznaczona do rządzenia"... Ale tak na zdrowy rozum - przecież w PiS karierę robi głównie bierny,mierny ale wierny.Co by się stało,gdyby jakimś cudem chłopina wygrał i jakiś sukces w Jaśle osiągnął jako burmistrz :?: Wiesz,cuda się zdarzają,a i kurze ślepej trafi się czasem to ziarnko więc wiesz... Partyjnie byłby skończony... Aż tak nie lubisz PiSowców,że takiej krzywdy mu życzysz :?:
A z drugiej strony gdyby chciał być kiepski - przecież na kiepskiego burmistrza Jasła już nie stać,no i duża kompromitacja też zamyka, albo choć utrudnia drogę do odziedziczenia w przyszłości stołka poselskiego czy senatorskiego.Konkurencja w partii przecież nie śpi nie :?: Zatem: I tak źle,i tak niedobrze i chyba jednak pójdzie do sejmiku... O ile w PiS mają te resztki instynktu samozachowawczego :P
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Nie nadążam za Tobą...
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: zielony87 »

Sorki to w skrócie: burmistrz zbyt eksponowane stanowisko - jakby mu się coś udało to w partii potem: ŹLE,bo będą zazdrościć i się bać.Jak za dużo znowu byłoby co do jego burmistrzowania pretensji - TEŻ ŹLE,bo taka osoba psuje markę partii wobec własnych wyborców :P

W odbiorze społecznym to w Jaśle burmistrz może być bardzo dobry albo beznadziejny,bo stan miasta i opinie na ten temat są wiadome.A takie emocjonujące tematy dla zrodzonych do rządzenia mogą być niebezpieczne...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

A co mu się może udać ??? "Dokończy" dzieło ojca, wybuduje zaporę w Kątach ? Załatwi zjazd z autostrady w Pilźnie ??? A może przyciągnie do Jasła inwestorów którzy stworzą 5000 miejsc pracy ???
Nie rozśmieszaj mnie proszę bo nie zasnę spokojnie..... :rotfl:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze:A co mu się może udać ??? "Dokończy" dzieło ojca, wybuduje zaporę w Kątach ? Załatwi zjazd z autostrady w Pilźnie ??? A może przyciągnie do Jasła inwestorów którzy stworzą 5000 miejsc pracy ???
Nie rozśmieszaj mnie proszę bo nie zasnę spokojnie..... :rotfl:
Twojemu idolowi Krzysiowi Cz. , dzięki któremu Jaslo ruszyło z kopyta pewnie nie dorówna. Facet, któremu lizales z dzióbka ma przecież:
A - wiedzę
B - doświadczenie
C - kompetencje oraz umiejętności

A nie, zapomniałem. On tych rzeczy nie posiada, ale twoim idolem stał się dlatego, ze prostacko pluł na PiS. To wystarczyło by zaskarbić sobie Jozinowe serce:) Na szczęście wkrótce przejdzie chłopina do lamusa... Przy okazji pozdrawiam Pana Krzysia, bo wiem, ze namiętnie czyta to forum i moje wpisy, a ja prywatnie bardzo go lubię. I lubilbym jeszcze bardziej gdyby w końcu zajął się czymś, na czym się zna. Dla niego to może zabawa, ale nie wiem czy ludzie w tym regionie wyobrażają sobie taki marazm przez kolejne lata. I niestety nawet imperium medialne Górskich Mediów tego nie zmieni:)

A teraz Jozinku pluj sobie dalej na będący od lat w opozycji PiS, jednocześnie mając w d.upie to gowno, którym otoczyli Cię kolesie w stylu AK ACz i spółka.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Oj widzę, że Dyzio jest wam sporą drzazgą w tyłku :))
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

By ktoś był drzazga musiałby być traktowany poważnie. Zreszta ja chłopa osobiście bardzo lubię. Szkoda tylko, że jako jasielski Kononowicz marnuje cenny czas dla tego miasta. Zreszta chyba doskonale wiesz, ze nie ma nic gorszego od lokalnych włodarzy, którzy w normalnym kraju nie nadawaliby się na stanowisko sprzedawcy popcornu.

Jako w miarę dobrze wykształcony człowiek po prostu przykładam do tego czynnika istotna wagę. W USA 95% członków Kongresu to ludzie z tytułem akademickim. Reszta to jednostki, które co prawda nie skończyły studiów, ale maja doświadczenie i sukcesy w biznesie. Podobnie jest na niższych szczeblach. Niestety my mamy tak naprawdę w tyłku to, kto nas reprezentuje, dlatego ludzie po podstawówce z zerowymi osiągnięciami życiowymi dla których 5 stówek za pełnienie funkcji publicznej jest jak micha miodu, zostają wybierani do rad. Przykre, ale tak naprawdę to nie ci wybierani są temu winni. Dlatego jako zabawna osoba i element folkloru traktuje KCz jako fajnego gościa, ale bądźmy poważni i nie obsadzajmy takimi "fajnymi" kolesiami ważnych funkcji. No, ale jak mówi twój król demokracja to taki system, w którym ci głupsi stanowią większość.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

Z gangsterami trzeba walczyć, nawet jak po drodze były tarcia i konflikty. Dobrze, że liderzy schowali dumę do kieszeni.
Obrazek
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Goście bez krzty honoru...Dla koryta wszytko !!! <bełt>....
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

Czyli nawiązujesz do mojego poprzedniego posta? Daj już spokój Krzyśkowi. Niech się dochapie, póki jeszcze ma korytko.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Nie rżnij znowu głupa - nawiązuję bezpośrednio do twojej wrzuty o "walce z gangsterami" przez trzech muszkieterów....
Kaczor dla koryta skumałby się nawet z Palikotem gdyby mogło mu to pomóc.... Ale na szczęście lub nieszczęście nasze goovno mu z tego wyjdzie...
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

A co tak zamilkłeś o koledze. Już nie chcesz bronić jego honoru, bo "ma twój szacunek, trzymając się jednej linii? :) Zero analiz jego rządów i czteroletniego panowania? :) Wstyd troszkę?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Jeśli się nie mylę to ten wątek jest o partii dla beki zwanej prawem :hyhy: i sprawiedliwością :rotfl: więc nie zbaczaj z tematu gdy staje się nie wygodny....

Kaczyński kolejny raz udowadnia, że dla władzy (koryto) zrobi wszystko i skuma się z każdym. I kolejny raz się na tym przejedzie. I nawet te 1-2 procentowe przystawki mu tym nie przeszkodzą :hyhy:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Zjednoczenie prawicy będzie do wyborów. Po kolejnej przegranej prezes będzie musiał znaleźć winnego a tu oczywiście w żadnym wypadku nie może być on. Gowin i Ziobro są idealnymi kandydatami :]
ODPOWIEDZ