JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ ???

Forum o Jasielskich szkołach
barracuda
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2014, 13:15

Re: JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ ???

Post autor: barracuda »

Dzieci moje kochane co za różnica jaka szkołe wybierzecie i tak pracy nie dostaniecie ...emigracja Was czeka, bardzo smutne ale prawdziwe!
tarek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 lipca 2014, 17:45

Re: JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ ???

Post autor: tarek »

Jeżeli chcesz mieć pewna pracę i dobrze płatną to polecam Jasielską Budowlankę. Po 2 latach masz porządny zawód i ręce pełne roboty. Ja ukończyłem 3 lata temu ZSB na kierunku Technolog robót wykończeniowych w budownictwie i zdobyłem 1 zawód w 3 lata. dzisiaj można w tych trzech latach zrobić 3 zawody - bo wprowadzono kwalifikacje. Roboty w wykończeniówce wnętrz nie brakuje. teraz w sezonie klienci układają się do mnie w kolejce. A konkurencja na rynku coraz mniejsza.
mlodypolak
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 18 lipca 2014, 22:03

Re: JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ ???

Post autor: mlodypolak »

Jedyna szkoła w Jaśle po której macie dobre przygotowanie na studia inżynierskie, no i w przyszłości pracę to jasielska "budowlanka", licea to strata czasu.
Kroppa
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 lipca 2014, 23:55

Re: JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ ???

Post autor: Kroppa »

barracuda pisze:Dzieci moje kochane co za różnica jaka szkołe wybierzecie i tak pracy nie dostaniecie ...emigracja Was czeka, bardzo smutne ale prawdziwe!
Emigracja emigracji nie równa . Można jechać i "stać na zmywaku" albo pracować zawodzie i być cenionym pracownikiem jak np. polscy budowlańcy, murarze czy spawacze. Ale tego nie osiągnie się po LO tylko po kierunkowym technikum lub zawodówce - a w budowlance zawsze była, jest i będzie praca czy Polsce czy zagranicą :!: :!: :!:
nomjs
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 26 lipca 2014, 09:44

Re: JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ ???

Post autor: nomjs »

W 100% się z tym zgodzę. Tym bardziej, że teraz absolwenci dostają certyfikat w języku angielskimi jest on w pełni zgodny z tymi które dostają na zachodzie europy.
agnieszka03
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwietnia 2019, 14:54

Re: JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ ???

Post autor: agnieszka03 »

Hejka, wiecie ike trzeba punktow do lo1 ? Tak mniej wiecej, interesuje mnie profil biolchem. Bede miala mniej wiecej 129/135. Jesli to za malo jaka szkola polecacie? :oczami:
Greta13
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 czerwca 2019, 14:13

Re: JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ ???

Post autor: Greta13 »

Jestem ciekawa do jakich szkół uczęszczacie i czy się znamy z widzenia :)
Milycon
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 lipca 2021, 06:42

Re: JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ ???

Post autor: Milycon »

Dzięki za info
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ ???

Post autor: dragoness »

Oczywiscie że ZST
ODPOWIEDZ