Co dalej z Ukrainą?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3951
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: grzeh »

jak nie potrafisz odpowiedzieć dlaczego Rosja nie zaprzecza ujawnionym rozmową
to sobie odpuść, poczekam na kogoś innego
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: gryz »

Potrafię: nie zaprzecza,bo o tych bzdurach o które ją posądzają w Biełsacie jeszcze nie wie,albo nie zwróciła uwagi.

Tak samo jak Polacy nie zwracają uwagi na prześladowanie dziennikarzy, myślących inaczej o tym co się dzieje na Ukrainie: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... omosc.html
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2014, 21:26 przez gryz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3951
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: grzeh »

gryz pisze:Potrafię: nie zaprzecza,bo o tych bzdurach o które ją posądzają jeszcze nie wie.
daj sobie spokój, bo widać że ty też nic nie wiesz
rozmowy strona ukraińska upublicznia od dłuższego czasu.
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: gryz »

Strona Ukraińska to "upublicznia" takie bzdury,że trzeba być PiSowcem albo Amerykaninem, by w to jeszcze wierzyć.Nawet sataniści od PaliKota którzy są znani z tego,że wierzą w bzdury,zamiast w Boga, aż tak naiwni to chyba nie są.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3951
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: grzeh »

co ty znowu z PISowcami wyskoczyłeś?
potrafisz pisać na temat i odpowiadać konkretnie??

„Ptaszek do was leci” rozmowa separatystów na dwie minuty przed zestrzeleniem Boeinga 777
http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/ptasz ... 14169.html

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała rozmowy telefoniczne separatystów
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... aid=1132a5

USA: Przechwycone przez Ukraińców rozmowy separatystów - autentyczne [NAGRANIA]
http://www.defence24.pl/news_usa-przech ... e-nagrania
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: gryz »

Grzeh pisze:potrafisz pisać na temat i odpowiadać konkretnie??
Przecież piszę konkretnie i na temat,a jak ci odpowiadam, to twierdzisz,że nie.Czy ty czytać nie potrafisz ?

I co znowu temat zmieniasz na jakieś "ptaszki" którym Ruscy już dawno twierdzili,że zmontowane z kilku rozmów ? To co wrzuciłeś z Biełsatu było ! Amerykańskie zdjęcia satelitarne z dnia katastrofy poproszę,nie jakieś fotki z dzisiaj bez oznaczeń czy pseudofilmiki datowane na 16.I niech to nie wygląda jak rysunek dziecięcy kredkami, tudzież w paincie.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2014, 21:40 przez gryz, łącznie zmieniany 1 raz.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: juve_fan »

Grzehu rozmowa z "wierzącym" zielonym to strata czasu. Nie marnuj go.
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: gryz »

Sun tzu ty przestań bredzić, i sądzić po sobie.Grzeh - widzisz.Juve_fan też nie zaprzecza,że nie jest Sun Tzu.Jak Rosjanie.

Mam dość tego utożsamiania z tym zielonym którego ani nie znam ani nie polubiłem - pomimo,że widocznie czasem się z nim zgadzam,skoro mnie z nim mylą.Mam dość.Forum pełne ateistów,politycznych kłamliwych propagandzistów i nie wiadomo kogo jeszcze.Jak na razie żegnam.

PS: Wysłałem temu zielonemu prośbę,żeby wyjaśnił,że jesteśmy innymi osobami,ale od dłuższego czasu chyba się nie logował.Nie wiem,czy odpowie.Ja mam dość robienia ze mnie świra przez tutejszych propagandzistów.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6304
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: Sun Tzu »

Sun tzu ty przestań bredzić, i sądzić po sobie.Grzeh - widzisz.Juve_fan też nie zaprzecza,że nie jest Sun Tzu.Jak Rosjanie.
Nie wiedziałem, że jeszcze można dostać Butapren. Czy to może ze starych zapasów?
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: juve_fan »

gryz pisze: PS: Wysłałem temu zielonemu prośbę,żeby wyjaśnił,że jesteśmy innymi osobami,ale od dłuższego czasu chyba się nie logował.Nie wiem,czy odpowie.Ja mam dość robienia ze mnie świra przez tutejszych propagandzistów.
Rozmowa z alter ego:)
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: gryz »

Ciągle nie mam kontaktu z tym zielonym :/ Do licha,to jest podłe z jego strony,co najmniej tak samo jak ze strony Panów Juve_fan-Sun Tzu i Grzeha ! Jestem sobą i nikim innym !

przy okazji - myślałem przez lata,że to teoria spiskowa,a tu proszę: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html - kto wie, czy za 10 lat nie dowiemy się o faszystowskich morderstwach na Ukrainie jak tak dalej pójdzie.

Na razie okazało się,że ponad 10 lat temu NATO,w tym Polska poparło mafię albańskich handlarzy organami.Separatyzm kozich synów dobry,prawosławnych heretyków zły ?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3951
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: grzeh »

gryz pisze:Ciągle nie mam kontaktu z tym zielonym :/ Do licha,to jest podłe z jego strony,co najmniej tak samo jak ze strony Panów Juve_fan-Sun Tzu i Grzeha ! Jestem sobą i nikim innym !

przy okazji - myślałem przez lata,że to teoria spiskowa,a tu proszę: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html - kto wie, czy za 10 lat nie dowiemy się o faszystowskich morderstwach na Ukrainie jak tak dalej pójdzie.

Na razie okazało się,że ponad 10 lat temu NATO,w tym Polska poparło mafię albańskich handlarzy organami.Separatyzm kozich synów dobry,prawosławnych heretyków zły ?
gryz, Twoje posty są kalką zielony87
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3951
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: grzeh »

gryz pisze:
Grzeh pisze:potrafisz pisać na temat i odpowiadać konkretnie??
Przecież piszę konkretnie i na temat,a jak ci odpowiadam, to twierdzisz,że nie.Czy ty czytać nie potrafisz ?

I co znowu temat zmieniasz na jakieś "ptaszki" którym Ruscy już dawno twierdzili,że zmontowane z kilku rozmów ? To co wrzuciłeś z Biełsatu było ! Amerykańskie zdjęcia satelitarne z dnia katastrofy poproszę,nie jakieś fotki z dzisiaj bez oznaczeń czy pseudofilmiki datowane na 16.I niech to nie wygląda jak rysunek dziecięcy kredkami, tudzież w paincie.
Ruscy już dawno twierdzili,że zmontowane z kilku rozmów
możesz pokazać gdzie tak twierdzili?
chciałbym sie dowiedzieć a nie sledze tematu

I niech to nie wygląda jak rysunek dziecięcy kredkami, tudzież w paincie.
to jest tylko twoje zdanie?
czy może tak jakiś polityk/dyplomata tez tak powiedział?


-----------------
i proszę o odpowiedź KONKRETNĄ w dwóch zdaniach
nie tak jak zielony :)
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: juve_fan »

grzeh pisze: gryz, Twoje posty są kalką zielony87
Pisałem o tym, zanim stało się to modne:)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: Jozin »

juve_fan pisze:
grzeh pisze: gryz, Twoje posty są kalką zielony87
Pisałem o tym, zanim stało się to modne:)
Hipsterze Ty nasz ;)
Zablokowany