CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
maly833
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwietnia 2008, 16:18
Lokalizacja: Jasełko

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: maly833 »

czarni-fan 1910 pisze:
maly833 pisze:może jakby ktoś w klubie dotrzymywał słowa to i piłkarze by się lepiej zaprezentowali...
i wszystko jasne rozeszlo sie o pieniadze .Zawodnicy nie otrzymali kasy to w c..ja przygrali.Za co ma wam zarzad placic jak gracie suche buly ''pilkarze''
Ci jak to mówisz piłkarze, w tamtym sezonie mając kadrę 20 kilka osób na dwie drużyny, nie raz jeżdżąc na mecze gołą 11, utrzymali 4 lige w Jaśle i 1 Juniorów Starszych, więc chyba nie do końca są to suche buły, każdemu może nie wyjść mecz...
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: czarni-fan 1910 »

zapytanie pisze:Kolego, a jak ma być dobrze, jak trenerzy np dowiedzieli się w ostatniej chwili kogo będą mogli wystawić do gry? Przecież w piątek zarząd dopiero załatwił dwóch zawodników, którzy wczoraj wystąpili i to w ostatniej chwili. Trener nie wie na czym stoi, piłkarze też, więc jak ma być ok?
nic w tym zlego ,teraz jest okienko transferowe druzyny nie tylk topowe w wyzszych szczeblach rozgrywek zalatwiaja transfery w ostatnich minutach .Inna rzecz ze zawodnicy ci nie graja w nastepny dzien ,no ale my nie jestesmy wielkim klubem idobrze ze wogole kogos zarzad zalatwil w zastepstwie Grzesiaka,czy Szydly.Po za tym szerokiej lawki rezerwowych tomy nie mamy.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: czarni-fan 1910 »

maly833 pisze:
czarni-fan 1910 pisze:
maly833 pisze:może jakby ktoś w klubie dotrzymywał słowa to i piłkarze by się lepiej zaprezentowali...
i wszystko jasne rozeszlo sie o pieniadze .Zawodnicy nie otrzymali kasy to w c..ja przygrali.Za co ma wam zarzad placic jak gracie suche buly ''pilkarze''
Ci jak to mówisz piłkarze, w tamtym sezonie mając kadrę 20 kilka osób na dwie drużyny, nie raz jeżdżąc na mecze gołą 11, utrzymali 4 lige w Jaśle i 1 Juniorów Starszych, więc chyba nie do końca są to suche buły, każdemu może nie wyjść mecz...
mnie tylko chodzilo o ten mecz ,a do poprzedniej rundy to ja pretensji nie mam.Za poprzednia runde jak mieli obiecane pieniadze to powinni je dostac b wywiazali sie z zadania tj.utrzymania seniorow i juniorow Starszych.Chyba ze nie otrzymali ?.Ja nie wiem .Powinien wypowiedziec sie Lato w tej kwestii.Natomiast za ten mecz zadnych kasy bym im nie dal,bo nie zasluzyli,nie tylko w kwestii wyniku ,ale gry i postawy wiekszosci zawodnikow.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: lato »

Jak czytam tutaj niektóre komentarze to az w szoku jestem jak wszyscy dokładnie wszystko wiedzą.Mam wiec takie zapytanie do tych dobrze poinformowanych.Kto z wczoraj występujących zawodników nie otrzymał zapłaty z sezon 2013/2014.Wydawało się mi że poza nieobecnym na sparingu z Wisniową,Miłoszem Biernacki WSZYSCY zawodnicy otrzymali całość należności za swoja grę bo sam im osobiście wypłaciłem.Jak to w amatorskim klubie z małego prowincjonalnego miasteczka nie mającym sponsorów i w dużej mierze utrzymywanym przez UM,są kłopoty,braki,nie ma ludzi chętnych do społecznej pracy ale z całym Szacunkiem do niektórych zawodników bo nie którzy na to określenie już dla Mnie nie zasługują, 2 zawodników,którzy chcieli kasę z góry za rundę i do wczoraj jej nie otrzymali to nie jest cała drużyna Czarnych Jasło. Jeśli dla kogoś gra na poziomie 4 ligii w Jaśle gdzie na mecze przychodzi garstka ludzi jest sposobem na zarabianie pieniędzy to niestety nie zarobi ich w tym klubie.W przypadku Piotrka i Grzeska klub nie wywiązał się z wspólnych ustaleń do dnia meczu ale nie sądziłem że skutkować to będzie aż taką padlina we wczorajszym spotkaniu i takim zachowaniem niektórych piłkarskich,,gwiazdorów,,.
Trener w piątek został poinformowany że będzie mógł liczyć na Mateusza Bazana i Patryka Kostrząba bo negocjacje z ich wcześniejszymi klubami były bardzo długie(Sprawa Patryka trwała od miesiąca marca a Mateusz był ze mną w poniedziałek w Rzeszowie w Sądzie Arbitrazowym w PZPN ) i ciężkie ze względu na spore rozbieżności i oczekiwania finansowe,i dopiero w piątek rano udało się pozyskać tych chłopaków za i tak moim zdaniem duże jak na tak biedny jak nasz region pieniadze.O Majewskim i Kmieciku wiadomo było już w tamtym tygodniu ze są naszymi zawodnikami.Każdy z nich jednak trenował i był do dyspozycji trenera Podkulskiego w trakcie okresu przygotowawczego i meczów sparingowych.
Powtórzę wiec PYTANIE-Kto z wczoraj występujących ZAWODNIKÓW nie otrzymał zapłaty z sezon 2013/2014?w stosunku do trenera zaległości są nie ukrywam, ale pytam o piłkarzy.
maly833
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwietnia 2008, 16:18
Lokalizacja: Jasełko

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: maly833 »

może nie chodzi o same pieniądze a o to jakie zarząd ma podejście do zawodników i trenerów? po prostu przyjść powiedzieć jak sprawa wygląda, że nie ma kasy i już a nie umawiać się co drugi dzień a potem na tym spotkaniu nikt nie raczy się pojawić
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: wlad »

Podstawowy błedem było ustalanie jakichkolwiek form płatności za wygrane mecze jak w klubie długi i słabo z dotacją. Jeśli to znowu było ustalone to wrócić ten problem jak dziś w marcu.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: lato »

maly833 pisze:może nie chodzi o same pieniądze a o to jakie zarząd ma podejście do zawodników i trenerów? po prostu przyjść powiedzieć jak sprawa wygląda, że nie ma kasy i już a nie umawiać się co drugi dzień a potem na tym spotkaniu nikt nie raczy się pojawić
Czyli chodzi o kasę czy nie chodzi o kasę?Jest różnica w rozpowszechnianiu kłamstw na mieście ,stadionie w internecie ze piłkarze nie graja bo im zarząd nie zapłacił za ubiegły sezon a spotkanie i pogaduszka z zawodnikami i trenerami?Wg.Mnie jest ogromna.A czy Ty wiesz odwracając zapytanie,jakie podejście mają niektórzy piłkarze w stosunku do członków zarządu i swoich obowiązków piłkarskich?Przykład pierwszy lepszy z tych o których można tutaj napisać bo niektóre zostaną w ,,rodzinie,,?Środa sparing z Bieżdziedzą. Liczba zawodników obecnych na meczu 22 osoby,kompromitacja pierwszego składu w podejściu do swoich obowiązków i totalne olanie meczu choć po wczorajszym meczu to może wcale nie wypadek przy pracy a naprawdę ich słabość, olanie ludzi zaangażowanych w działalność klubu w wydana kasę,obecnych sympatyków i następnie mecz sparingowy 3 dni później w sobotę w Dębicy. Uzbierało się na tydzień przed startem ligowym aż 11 zawodników a niektórzy nawet nie raczyli poinformować trenera dlaczego ich nie będzie na zbiórce.
wlad nie to jest problemem o czym napisałeś.W tej chwili nie określiliśmy premii bo cały czas trwają rozmowy z grupa kilku prywatnych inwestorów i nie możemy i nie chcemy własnie obiecywać czegoś na co pieniędzy na koncie nie będzie.Spotkanie mieliśmy ostatnie w środę ale bez przełomu choć otrzymaliśmy stosowne zapewnienia.Jest nowa osoba w Zarządzie związana z ta grupą ale musimy być cierpliwi bo każda kasa nam w obecnych czasach jest bardzo potrzebna.
Wczoraj jedynymi sensownymi ludźmi na boisku byli Piotrek Ch.i Mateusz B. i tylko o nich można powiedzieć ze zostawili serce na boisku.Dlatego przykre ze tak wszystko sie potoczyło bo wygrana podziałała by mobilizujaco na wszystkich i byc moze nie bylo by tych kwasów.Obu do srody zmieniło sie to i rozwiazały inne sprawy.
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2014, 14:57 przez lato, łącznie zmieniany 2 razy.
maly833
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwietnia 2008, 16:18
Lokalizacja: Jasełko

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: maly833 »

to może należy się zastanowić dlaczego tak jest ? dlaczego na początku trenuje 25 ludzi a z każdym tygodniem co raz mniej i dochodzi do tego, że na mecz jedzie 11 chłopaków, którzy o dziwo zostawili kawał zdrowia na boisku w 35 stopniach na lotnisku w Dębicy
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: czarni-fan 1910 »

lato pisze:Jak czytam tutaj niektóre komentarze to az w szoku jestem jak wszyscy dokładnie wszystko wiedzą.Mam wiec takie zapytanie do tych dobrze poinformowanych.Kto z wczoraj występujących zawodników nie otrzymał zapłaty z sezon 2013/2014.Wydawało się mi że poza nieobecnym na sparingu z Wisniową,Miłoszem Biernacki WSZYSCY zawodnicy otrzymali całość należności za swoja grę bo sam im osobiście wypłaciłem.Jak to w amatorskim klubie z małego prowincjonalnego miasteczka nie mającym sponsorów i w dużej mierze utrzymywanym przez UM,są kłopoty,braki,nie ma ludzi chętnych do społecznej pracy ale z całym Szacunkiem do niektórych zawodników bo nie którzy na to określenie już dla Mnie nie zasługują, 2 zawodników,którzy chcieli kasę z góry za rundę i do wczoraj jej nie otrzymali to nie jest cała drużyna Czarnych Jasło. Jeśli dla kogoś gra na poziomie 4 ligii w Jaśle gdzie na mecze przychodzi garstka ludzi jest sposobem na zarabianie pieniędzy to niestety nie zarobi ich w tym klubie.W przypadku Piotrka i Grzeska klub nie wywiązał się z wspólnych ustaleń do dnia meczu ale nie sądziłem że skutkować to będzie aż taką padlina we wczorajszym spotkaniu i takim zachowaniem niektórych piłkarskich,,gwiazdorów,,.
Trener w piątek został poinformowany że będzie mógł liczyć na Mateusza Bazana i Patryka Kostrząba bo negocjacje z ich wcześniejszymi klubami były bardzo długie(Sprawa Patryka trwała od miesiąca marca a Mateusz był ze mną w poniedziałek w Rzeszowie w Sądzie Arbitrazowym w PZPN ) i ciężkie ze względu na spore rozbieżności i oczekiwania finansowe,i dopiero w piątek rano udało się pozyskać tych chłopaków za i tak moim zdaniem duże jak na tak biedny jak nasz region pieniadze.O Majewskim i Kmieciku wiadomo było już w tamtym tygodniu ze są naszymi zawodnikami.Każdy z nich jednak trenował i był do dyspozycji trenera Podkulskiego w trakcie okresu przygotowawczego i meczów sparingowych.
Powtórzę wiec PYTANIE-Kto z wczoraj występujących ZAWODNIKÓW nie otrzymał zapłaty z sezon 2013/2014?w stosunku do trenera zaległości są nie ukrywam, ale pytam o piłkarzy.
no to dla mnie sprawa jest jasna wiekszosc (oprocz dwojki zawodnikow) ma uregulowana platnosc.Dlatego naprawde jestem zdziwiony i raczej zazenowany tym co pokazali nasi zawodnicy. .Za takie mecze to zgadzamsie z Lato zadnej kasy byc nie powinno.Komu sie nie podoba droga powinna byc wolna.Widac kto gra dla klubu a kto dla kasy !To nie jest chocby trzecia czy czwarta liga zeby tu komus stawiac jakies warunki ,bo wiadomo ze w wiekszosci klubom sie nie przelewa i glownie baku zainteresowania sponsorow.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: czarni-fan 1910 »

maly833 pisze:to może należy się zastanowić dlaczego tak jest ? dlaczego na początku trenuje 25 ludzi a z każdym tygodniem co raz mniej i dochodzi do tego, że na mecz jedzie 11 chłopaków, którzy o dziwo zostawili kawał zdrowia na boisku w 35 stopniach na lotnisku w Dębicy
bo moze olewaja klub ?Bo moze jakby im placili po 1 tys. zl za mecz na glowe to by bylo ich 25 na bank.Tylko na ty wam zalezy ''pilkarze" ?.Tlumaczenie 35 stopni w debicy ,to wytlumaczenie dlaczego bylo was tylko 11 ? .Czlowieku kiedys zawodnicy jasielskiego zespolu grali w takich temperatuach i wogole nie pili wody !!.To byli zawodnicy co grali dla barw tej druzyny ,a nie teraz ''pilkarze'' co od pierwszej minuty majac po 18 czy 19 lat biegaja jakby mieli z tylu obciazenia.
maly833
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwietnia 2008, 16:18
Lokalizacja: Jasełko

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: maly833 »

Może dlatego, że jest bałagan w klubie ? może jakby ktoś porozmawiał z zawodnikami którzy np. wyjeżdżają za granice żeby jakoś im pomóc to by zostali i kadra była by większa albo trenerem juniorów.
Może dlatego, że w klubie nigdy nikogo nie ma, żeby porozmawiać o tym co się dzieje i tak zawodnicy olewają klub dla którego poświęcają swój czas 4 razy w tygodniu bo nie zależy im na tym klubie tylko na kasie tak tak to właśnie dlatego masz racje :)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: lato »

maly833 pisze:Może dlatego, że jest bałagan w klubie ? może jakby ktoś porozmawiał z zawodnikami którzy np. wyjeżdżają za granice żeby jakoś im pomóc to by zostali i kadra była by większa albo trenerem juniorów.
Może dlatego, że w klubie nigdy nikogo nie ma, żeby porozmawiać o tym co się dzieje i tak zawodnicy olewają klub dla którego poświęcają swój czas 4 razy w tygodniu bo nie zależy im na tym klubie tylko na kasie tak tak to właśnie dlatego masz racje :)
Kłamiesz!!!!Od prawie 2 tygodni każdego dnia rano zazwyczaj od 8 czasem 9 do 12 spędzałem swój wolny czas w klubie.W tym tygodniu po południami w poniedziałek byłem z Mateuszem w Rzeszowie w jego sprawie z sądzie,we wtorek zrobiłem pranie bo po sparingu seniorów w Dębicy ktoś zapomniał o sprzęcie i leżał tam sobie na dole zaśmierdziały,po czym wsiadłem w auto i z prezesem 5 godzin jeździliśmy i rozmawiali z prezesami w skołyszynie,świecanach,dukli,w środe za rzeszowem spotkanie biznesowe o którym pisałem,czwartek Osiek jasielski i Nowy Zmigród i Dukla raz jeszcze z p.Bazanem,piątek rano osiek i zmigród zakonczenie spraw i podpisywanie transferów a nastepnie wyjazd p.Bazan do Rzeszowa żeby zarejestrować zawodników to p.Bazan a ja rozmowa z Piotrkiem i załatwianie transferu Rolanada do Dębowca i 2 chłopaków do Zarzecza.Jesli do tego dołożysz rozwiezienie około 20 karnetów do osób i firm pomagających klubowi a takze nawet głupie powieszenie plakatów,zaku wody,załatwienie transferów do Grębałowianki Kraków Mateusza,Czelusnicy-Miłosza,Kołaczyc Młodego Machonego i masę innych drobnych rzeczy niezbędnych do funkcjonowania klubu i potrzebnych do dopięcia kadry to myślę ze masz racje ja społecznie robiąc i dokładając swoje własne pieniądze na wodę,proszek ,paliwo,karnety itp.tylko w tym tygodniu jestem zły i nigdy mnie nie ma w klubie żeby można porozmawiać.Piłkarze niech zaczną trenować i grac jak należy a gadaniem niech się zajmuję ksiądz na ambonie.Piłkarze poświęcaja jak to napisałes swój wolny czas 4 razy w tygodniu na trening(jesli oczywiscie tyle razy sa na treningu)robia to poniekad dla przyjemnosci a i za kasę.Na jasielskie warunki sierpień,wrzesien i pazdziernik w te 3 miesiące trwania rundy jesiennej wiesz po ile zarobili w tamtym roku?Pewno wiesz nie robia tego tylko z dobrego serca bo młodemu chłopakowi 500-czy 600 zlotych miesięcznie chyba sie przyda a kilku jeszcze więcej.Płakanie żeby zawodnicy którzy wyjeżdżają za granice na zarobek ażeby im klub pomógł i aby była kadra większa to juz całkowita ŻENADA,Twoim tokiem rozumowania jesli chłopaki zarobią przez 2 miechy w Anglii czy Holandii z 8 tysiaków to żeby nie jechali ale grali dla Czarnych Klub Powinien im pomóc dając im po te 8 tysięcy mam rozumieć, to wtedy nie wyjadą.Masakra człowieku o czym ty piszesz.
maly833
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwietnia 2008, 16:18
Lokalizacja: Jasełko

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: maly833 »

o 8 do 9 to drużyna nie trenuje żeby wszyscy mogli być i porozmawiać o tym co zrobić, żeby było lepiej.
nikt nie każe płacić im po 8 tysięcy a po prostu porozmawiać. nawet w głupiej b klasie na każdym treningu czy sparingu jest ktoś z zarządu a co do tego, że w ostatnim tygodniu wszystko było załatwiane to czyja to wina ? można było np zaraz w lipcu z Mateuszem pojechać na arbitraż i Wisłoka nie miała by nic do gadania
no ja myśle, że nikt w tym klubie nie zarabia 600 zł miesięcznie, ale fakt dla młodych chłopaków to dużo tylko może ktoś przed meczem by przeszedł i powiedział dobre słowo,
bo dla takich młodych chłopaków to na prawde dużo znaczy
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: czarni-fan 1910 »

chlopaku jak masz jakis problem bo nie wiem czy jestes jednostka czy mowisz tez w imieniu innych przyjdz czy przyjdzcie do klubu z umowionym dniem i godzina Lato czy prezesem klubu Bazanem (jak ma czas) i pogadaj co ci lezy na sercu.Lato to spoko gosc na pewno sie dogadacie.Nie robmy na poczatku rozgrywek zlej atmosfery wokol klubu .
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: lato »

maly833 pisze:o 8 do 9 to drużyna nie trenuje żeby wszyscy mogli być i porozmawiać o tym co zrobić, żeby było lepiej.(Napisałem od 8 do 12 a to miało pokazac ci ze Kłamiesz ze nikgo nigdyw klubie nie ma)
nikt nie każe płacić im po 8 tysięcy a po prostu porozmawiać.(po prostu rozmawiałem z Michałem czy Łukaszem przed wyjazdem mówiac nawet Łukaszowi ze złapał świetna forme i szkoda ze wyjeżdza w tym czasie wiec kolejne Kłamstwo z Twojej strony). na nawet w głupiej b klasie na każdym treningu czy sparingu jest ktoś z zarządu(byłem 5 lat trenerem zespołow,,A,,klasowych i nie przypominam sobie aby na kazdym treningu był ktos z zarządu ale oczywiście zdarzało się ze raz na jakiś czas ktos przyszedł podobnie jak czasami ktoś jest z zarządu czarnych w trakcie treningu seniorów,a co do sparingów tojak sobie przypominam byłem za sparingach z Biezdziedzą,Malawą i Wiśniową a nie byłem jedynie w Dębicy tak ze nie rozumiem twojego stwierdzenia) a co do tego, że w ostatnim tygodniu wszystko było załatwiane to czyja to wina ? można było np zaraz w lipcu z Mateuszem pojechać na arbitraż i Wisłoka nie miała by nic do gadania(Nie znasz kompletnie przepisów związkowych i procedur tak ze akurat w tym zdaniu mogę ci nie wytykać błędu bo to nie twoja wina ze nie orientujesz się jak to wygląda a do tego nie masz widocznie wiedzy ze w Wisłoce nie było i nie ma prezesa i nie było za bardzo z kim wczesniej pewnych rzeczy ustalic bo po spadku tam nie było nikogo_)
no ja myślę, że nikt w tym klubie nie zarabia 600 zł miesięcznie (hehehe to źle myślisz albo nie dokładnie czytasz bo młodzi zawodnicy zarabiają własnie tyle a kilku jeszcze więcej przez czas gdy grają) ale fakt dla młodych chłopaków to dużo tylko może ktoś przed meczem by przeszedł i powiedział dobre słowo,
bo dla takich młodych chłopaków to na prawdę dużo znaczy
A ja wolałbym aby zamiast dobrego słowa ktoś ich w końcu porządnie opierniczył żeby im w piety poszło albo niektórych ukarał za historie o których jak sie okazuje wiedza członkowie zarzadu i kibice więcej niz niektórym z piłkarzy się zdaje.temat z mojej strony zakończony bo i tak nie przekonam nieprzekonywalnych.To jest amatorski klub,z amatorskimi działaczami i piłkarzami i tylko niektórym sie chyba wydaje ze to jest zawodowstwo i pełny profesjonalizm ii stad takie wymagania.
ODPOWIEDZ