Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: lol666 »

Ja ostatnio po dłuższej przerwie odwiedziłem znów Pasa Kebap i zamówiłem "kebap talerz" - porcja była ogromna - tyle mięsa nie dostałem jeszcze nigdzie. Poza tym do surówki wróciła świeżość, czyli ogórek i pomidor. Nie chcę ich za bardzo chwalić, żeby się nie popsuli, ale jak będzie tak nadal, to ja będę częstszym gościem. :)
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Gabusia »

a wie ktos cos na temat nowo otwartego lokalu, podobno z kebabami? wiem, ze znajduje sie on na ul mickiewicza chyba, tam na przeciwko tego komisu z telefonami i gdzies obok centrum zoologicznego. Ktos cos slyszal o tym?
truskawka23
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 marca 2014, 20:39

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: truskawka23 »

Gabusia pisze:a wie ktos cos na temat nowo otwartego lokalu, podobno z kebabami? wiem, ze znajduje sie on na ul mickiewicza chyba, tam na przeciwko tego komisu z telefonami i gdzies obok centrum zoologicznego. Ktos cos slyszal o tym?
Byłam tam wczoraj.. Kebab taki syf jakich mało. TRAGEDIA tak niedobrego Kebaba nie jadłam dawno. Mięso zimne sos pieron wie z czego.. Nie polecam !
RaSSta_97
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 25 kwietnia 2011, 19:58

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: RaSSta_97 »

Szogun2000 pisze:
barsos1234 pisze:
lol666 pisze:ogólnie to kebeb taki jakich setki w naszym kreju, raz się trafi lepszy a raz gorszy, kebeb to kebab nic nadzwyczajnego :)
Ale widać, ze ludziom smakuje skoro ponoć otwierają drugiego, a przynajmniej takie sluchy mnie doszly
A nie wiesz gdzie go mają otwierac?
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Sabina88 »

Gabusia pisze:a wie ktos cos na temat nowo otwartego lokalu, podobno z kebabami? wiem, ze znajduje sie on na ul mickiewicza chyba, tam na przeciwko tego komisu z telefonami i gdzies obok centrum zoologicznego. Ktos cos slyszal o tym?
Byłam dzisiaj... Nie polecam. Wzięłam kebaba w tortillii. Ta tortilla to tak jakbym jadła tekturę! Mięso było drobiowe, ale smak ciężko było mi określić. Sos miał być ostry, a nie było go czuć w ogóle. Surówka co była dodana do tego również odpada. Zapłaciłam 10zł za jednego kebaba i więcej tam nie pójdę...
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: VISCA EL BARCA »

Mi osobiscie niesmakowalo. Kebab przy rondzie u Turka o WIELE klas lepszy. Jak narazie 100 % negatywow:)
Nie wroze dobrze tej pseudo "kebabiarni" :D
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Wojtq »

Ale że co? Łapanie za cycka w cenie kebaba? Dobry układ w takim razie :)
thomasox
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2014, 21:20

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: thomasox »

skoro nie smakuje - nikt nic na siłę do gardła ci truskawa23 nie wpychał - wyraź opinie na temat jedzenia a z pomówieniami w stronę obsługi się wstrzymaj - jeżeli drażni cię, że pomiędzy pracownikami jest dobra atmosfera to masz coś z sobą nie tak - i nie pisz więcej takich głupot
truskawka23
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 marca 2014, 20:39

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: truskawka23 »

człowieku dobra atmosfera ????? że koleś łapie pracowników za cycki i te sie cieszą ??? to jest mobing kolego , ale widocznie ty też byś tak chciał, jak byś był pracodawca.. porażka
KrullCebuli
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2014, 12:26

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: KrullCebuli »

truskawka23 pisze:człowieku dobra atmosfera ????? że koleś łapie pracowników za cycki i te sie cieszą ??? to jest mobing kolego , ale widocznie ty też byś tak chciał, jak byś był pracodawca.. porażka
Może się tak umówili, że będą sie łapać za cycki i pindole i stąd miła atmosfera.Po co drążyc temat. Może to para i w pracy nadrabiaja domowe zaległości a może to flirt.
Może masz problem bom Ciebie nikt nie łapie? Jeśli będe kiedyś scenarzystą W11 to obiecuje Ci, że zrobie o tym odcinek.
Szogun2000
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwietnia 2014, 15:59

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Szogun2000 »

Pierwsze posty na forum i wielka obrona pracowników - jak ja lubie taką samoobronę :super:
A tam serio można złapać za cycki? Fajne maja? moze i bym poszedl, poswiece pare zeta na kebaba jesli mozna sobie pomacać :hurra:
a tak na powazniej to chyba już standard w naszym jaselku że praca za seks.. a jak ktoś wspomnial atmosfera mila na pewno.. przynajmniej dla wlasciciela :super:
A gdzie w ogóle to coś jest?
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: lol666 »

Nie mam pojęcia, czy Panie w DONER KINGU na Staszica śpią i nie słuchają co się do nich mówi przy składaniu zamówienia, czy też te szumne nowości (aktualnie nawet na stronie głównej Jasło4U) jeszcze nie weszły, czy może po prostu ich nie ma, albo ktoś nie rozróżnia czym jest hamburger, a czym kebab. Zamówiłem dzisiaj na wynos hamburgera Hot Chilli i kebab w picie - zamiast tego dostałem kebab w bułce i tortillę. Nie wiem, być może to skutek pomyłki, a może Panie nie widzą różnicy pomiędzy tymi "daniami"?
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: kociamberek »

coś ucichł przynajmniej na forum ten szaleńczy boom na kebaba na rondzie, chyba wszyscy siedzą na sraczu po tych wspaniałościach, byłem tam po dłuższej przerwie, kebaba robił turek właściciel, spocony jak.... i w brudnej koszulce firmówce otarł ręką pot z czoła i dalej robił swoje łapa na której nawet rękawicy nie było, dla mnie to koniec więcej u nich nie kupię zwłaszcza że smak już nie ten co na początku
wojteek3
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 września 2009, 20:50

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: wojteek3 »

Ja tez mam wstręt do Passa niestety ;/
ODPOWIEDZ