Akcesroia malarskie dobrej jakości i w dobrej cenie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: Akcesroia malarskie dobrej jakości i w dobrej cenie

Post autor: Jaslanin2010 »

Polecam sklep Akwarela - Jasło, ul. Rejtana :)
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Akcesroia malarskie dobrej jakości i w dobrej cenie

Post autor: czeszka »

ewelina546 pisze:Czy orientuje się ktoś, gdzie mogę dostać dobrej jakości akcesoria malarskie - pędzle, wałki, pojemniki na farbę, rączki malarskie itd- i w przystępnej cenie? W większości marketów jakość jest wątpliwa , a mnie zależy na tym, bo to mają być narzędzia dla firmy. Nie chce ich wymieniać po miesiącu, czy pół roku. Wiem, że niektóre rzeczy się zużywają, ale przecież nie wszystkie. Może macie jakieś swoje typy?
słonko dobre pędzle -kita wiwiórczka, sobol, borsucza itd ...........jaslo to nie miejsce na kupowanie porzadnych materiałów plastycznych a juz napewno malarskich
wiem bo od lat tym sie zajmuje
owszem - jak byłam we Wrocławiu to od razu skorzystałam z okazji i w pracowni malarkiej zaszalałam.a tutaj to wiesz..... :) :/ :zdegustowany: :looka: ale..nie PORZADNYCH SOLIDNYCH NARZEDZIE! :)
dlatego jezeli chcesz konkret to zostaje ci tylko ,,wycieczka' do konkretnego miasta...
lub zamawianie przez internet
nie ma innej opcji...
w jasle dobre podobrazi spsotkasz w dwoch miejscahc! ale.wolaja tak podwyzszoną.....cenke.....ze lepeiej abys juz na wycieczke przy okazji pojechal/ła :)
jak chcesz napisz na priv...
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Akcesroia malarskie dobrej jakości i w dobrej cenie

Post autor: luc »

Uwaga - ewelina546 i kustosz421 wyglądają na trolle reklamowe :P Sugeruję zamknąć temat.
ODPOWIEDZ