mistrzostwa świata 2014

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
mariusz.s
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 16 lipca 2014, 09:13

Re: mistrzostwa świata 2014

Post autor: mariusz.s »

Odnośnie mistrzostw ostatnio rzucił mi się w necie ten konkurshttp://www.ledin.pl/WYGRAJ-BILET-NA-OTW ... 95413.html próbuj, myślę że warto - zawsze wyjdzie jednak trochę taniej ;)
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: mistrzostwa świata 2014

Post autor: Mecenas »

Witam Mam prośbę - czy czytał ktoś jakąś rozpiskę odnośnie III rundy - tzn. w jakie dni może Polska grać następne mecze (zakładając że awansuje do III rundy)? Bo wiadomo, że awans do III rundy daje zajęcie miejsc 1-3 w II rundzie i potem Polacy mecze III rundy grają 16-18 września w Łodzi. W takim przypadku każda drużyna rozegra po 2 mecze, teraz się zastanawiam jak Polacy zagrają, czy 16.09 i 17.09 czy 16.09 i 18.09 czy 17.09 i 18.09 - wszystkie te opcje są możliwe... nie wiem, czy jest na to jakiś schemat, czy to dopiero będzie wiadome po II rundzie...? Jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat, to proszę o informację.
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: mistrzostwa świata 2014

Post autor: basia_85 »

Wystarczy sprawdzić... Ale proszę "gotowca" :) http://sport.interia.pl/raport-siatkars ... /terminarz
Sven
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 8 kwietnia 2014, 02:48

Re: mistrzostwa świata 2014

Post autor: Sven »

Mam pytanie czy ktos próbował wykupic pakiet na MŚ w Multimedii ? Bo własnie probowałem i system zwrócił mi info że maja problem techniczny i odblokowanie nie jest możliwe , jakaś paranoja niby sie reklamuja ze mają w ofercie a jednak nie mają .
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: mistrzostwa świata 2014

Post autor: Mecenas »

Dziękuję basia_85 za pomoc, nie mogłem tego znaleźć nigdzie :)
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: mistrzostwa świata 2014

Post autor: Pemek94 »

Sven, posiadam pakiet od Multimedii tylko u mnie sprawa była taka, że podpisywałem nową umowę więc nie wykupowałem pakietu ale musiałem tylko wziąć pakiet sportowy. Jeśli chodzi o samą aktywację to miałem programy Vollebayll zaraz po tym jak odwiedziłem ich w punkcie :)
Sven
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 8 kwietnia 2014, 02:48

Re: mistrzostwa świata 2014

Post autor: Sven »

Pewnie musiałbym sie przejsć do ich biura . ale czasu nie mam ;) takie rzeczy powinny sie dać klika przez przeglądarkę , chcę pakiet -zamawiam - płace i za godzinę mam , a tu lipa . No nic znalazłem w sieci niemiecki kanał TV na którym są mecze , tak to operatorzy powodują że człowiek który chce zapłacić te 99 zeta i legalnie oglądać nie może tego zrobić i ogląda po piracku . Choć nie powiem bo fajnie sie ogląda w sieci bez komentatorów , taka opcja wyłączenia ich głosu i zostawienia tylko dźwieku z hali , stadionu powinna być w TV :) A swoja drogą to z tego co mówił trener Bułgarów to wstyd że Polsat nawet zawodnikom MŚ każe kupować pakiet by mogli w hotelowej TV ogladać swoich rywali .
Sven
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 8 kwietnia 2014, 02:48

Re: mistrzostwa świata 2014

Post autor: Sven »

Połówka drugiego seta a w Rossija 2 komentatorzy mówią że z tak ambitnie grajacymi Polakami to nie ma co szukać na MŚ .
tersis
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 1 marca 2016, 20:10

Re: mistrzostwa świata 2014

Post autor: tersis »

w 2014 pokazali klase!
ODPOWIEDZ