Kolejka 10 - (4-5 października)
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1:1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 3:1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1:1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 0:3
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1:0
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1:2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 0:2
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 1:1
Czarny Lotos
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów X
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
kuba1975
Przelom Besko-Stal Nowa Deba 1
Kolbuszowianka-Crasnovia Krasne x
Strumyk Malawa-Piast Tuczempy 1
Wislok Wisniowa-Polonia Przemysl 2
Bukowa Jastkowice-Cosmos Nowotaniec x
Czarni Jaslo-Pogon Lezajsk 2
Sokol Nisko-LKS Skoloszow 1
Sawa Sonina-Rzemieslnik Pilzno x
progres
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec x
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
dolo
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne X
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Diego Forlan
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne X
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
JKS
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Messer
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy X
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów X
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
OBCY
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 10 kolejce):
1. Messer - 38 pkt
2. OBCY - 33 pkt
3. progres - 32 pkt
4. kuba1975, JKS - 30 pkt
5. Diego Forlan - 28 pkt
6. dolo - 27 pkt
7. Czarny Lotos - 25 pkt
8. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 11 - (11-12 października)
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko
LKS Skołoszów - Sawa Sonina
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Do typowania
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko
LKS Skołoszów - Sawa Sonina
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Do typowania
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 2
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice X
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa X
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 2
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice X
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa X
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Rzemielnik Pilzno-Przelom Besko 1
LKS Skoloszow-Sawa Sonina 1
Pogon Lezajsk-Sokol Nisko x
Cosmos Nowotaniec- Czarni Jaslo 1
Polonia Przemysl-Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy-Wislok Wisniowa 1
Crasnovia Krasne-Strumyk Malawa x
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka x
LKS Skoloszow-Sawa Sonina 1
Pogon Lezajsk-Sokol Nisko x
Cosmos Nowotaniec- Czarni Jaslo 1
Polonia Przemysl-Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy-Wislok Wisniowa 1
Crasnovia Krasne-Strumyk Malawa x
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka x
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina X
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa X
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
LKS Skołoszów - Sawa Sonina X
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa X
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 11 - (11-12 października)
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 3:0
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 2:3
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 3:0
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 2:0
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 3:1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 0:1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 0:0
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:0
Czarny Lotos
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 2
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice X
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa X
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
dolo
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
kuba1975
Rzemielnik Pilzno-Przelom Besko 1
LKS Skoloszow-Sawa Sonina 1
Pogon Lezajsk-Sokol Nisko x
Cosmos Nowotaniec- Czarni Jaslo 1
Polonia Przemysl-Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy-Wislok Wisniowa 1
Crasnovia Krasne-Strumyk Malawa x
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka x
progres
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
OBCY
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Messer
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina X
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa X
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Diego Forlan
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
JKS
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 11 kolejce):
1. Messer - 43 pkt
2. OBCY - 37 pkt
3. progres - 36 pkt
2. kuba1975 - 34 pkt
3. Diego Forlan - 32 pkt
5. dolo, JKS - 31 pkt
5. Czarny Lotos - 28 pkt
8. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 3:0
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 2:3
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 3:0
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 2:0
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 3:1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 0:1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 0:0
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:0
Czarny Lotos
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 2
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice X
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa X
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
dolo
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
kuba1975
Rzemielnik Pilzno-Przelom Besko 1
LKS Skoloszow-Sawa Sonina 1
Pogon Lezajsk-Sokol Nisko x
Cosmos Nowotaniec- Czarni Jaslo 1
Polonia Przemysl-Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy-Wislok Wisniowa 1
Crasnovia Krasne-Strumyk Malawa x
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka x
progres
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
OBCY
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Messer
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina X
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa X
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Diego Forlan
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 1
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 1
Polonia Przemyśl - Bukowa Jastkowice 1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
JKS
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Przełom Besko 1
LKS Skołoszów - Sawa Sonina 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 11 kolejce):
1. Messer - 43 pkt
2. OBCY - 37 pkt
3. progres - 36 pkt
2. kuba1975 - 34 pkt
3. Diego Forlan - 32 pkt
5. dolo, JKS - 31 pkt
5. Czarny Lotos - 28 pkt
8. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 12 - (18-19 października)
Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów
Podaję następną kolejkę
Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów
Podaję następną kolejkę
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec X
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec X
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne 2
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Kolbuszowianka Kolbuszowa x
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne x
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 2
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk x
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne x
Bukowa Jastkowice - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 2
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 2
Sawa Sonina - Pogoń Leżajsk x
Rzemieślnik Pilzno - LKS Skołoszów 1