Prezent dla żony

O wszystkim, czyli o niczym...
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Prezent dla żony

Post autor: slimaczek »

z portwela sie chyba za bardzo nie ucieszy ,chyba ze lubi zmieniac co jakis czas portwel,ja to bym sie ucieszyla jakby mi mąż (ktorego jeszcze nie mam)kupil cos do kuchni jaki sprzet np.robot kuchenny z wieloma funkcjami....albo kolacja w restauracji
)
anuk
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 sierpnia 2014, 10:53

Re: Prezent dla żony

Post autor: anuk »

slimaczek pisze:z portwela sie chyba za bardzo nie ucieszy ,chyba ze lubi zmieniac co jakis czas portwel,ja to bym sie ucieszyla jakby mi mąż (ktorego jeszcze nie mam)kupil cos do kuchni jaki sprzet np.robot kuchenny z wieloma funkcjami....albo kolacja w restauracji
)
zgadzam się z poprzedniczką, jeżeli Twoja żona ma już portfel który dobrze jej służy to nie ma sensu kupować jej następnego, mimo że znalazłeś bardzo ładne. Jeżeli Twoja żona jest romantyczną zabierz ją na kolacje, jeżeli ostatnio narzeka na zmęczenie i chciałaby odpocząć zabierz ją na fajny wyjazd np. http://grandchotowa.pl/ a w przypadku gdy jesteście osobami bardziej praktycznymi zdecyduj się na coś do kuchni, coś co pomoże jej w codziennych obowiązkach :)
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Prezent dla żony

Post autor: agnetta »

Nie, tylko nie prezent do kuchni. To ma być coś dla niej, nie dla Was, nie dla domu. Jeśli nie portfel, to może torebka albo biżuteria? Jakiś perfum? Voucher do SPA?
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: Prezent dla żony

Post autor: lepidopterologia »

To On sobie raczej prezent zrobił :hyhy:
Anna78
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwietnia 2014, 17:36

Re: Prezent dla żony

Post autor: Anna78 »

Polecam jakiś pierścionek, mnie bardzo cieszą takie prezenty. ;)
tymo
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 lutego 2014, 11:30

Re: Prezent dla żony

Post autor: tymo »

Polecam nową deskę do prasowania :D
Anna78
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwietnia 2014, 17:36

Re: Prezent dla żony

Post autor: Anna78 »

Jakbym dostała deskę do prasowania to podczas prasowania ubrań postawilabym ja obok starej i zaprosiła meza do wspolnego prasowania.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent dla żony

Post autor: dragoness »

I przy okazji dla siebie. https://www.facebook.com/Facetpo40/phot ... =1&theater I przestańcie spamować reklamami, do cholery. Gdzie jest moderator!
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Prezent dla żony

Post autor: czeszka »

slimaczek pisze:z portwela sie chyba za bardzo nie ucieszy ,chyba ze lubi zmieniac co jakis czas portwel,ja to bym sie ucieszyla jakby mi mąż (ktorego jeszcze nie mam)kupil cos do kuchni jaki sprzet np.robot kuchenny z wieloma funkcjami....albo kolacja w restauracji
)
z portwela :rotfl:
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Prezent dla żony

Post autor: lusio »

No ze sprzętów kuchennych na pewno się nie ucieszy, ja mogłabym się ucieszyć tylko z ekspresu do kawy (jakiegoś dobrego). Zawsze cieszą mnie dobre perfumy, ale jakie to już kwestia indywidualna. Ja ostatnio szaleję na punkcie włosów i ich stylizacji - odkąd zobaczyłam w TV reklamę Volumizera Volum'24 z Rowenty, choruję, żeby sobie go kupić. Mam cienkie i oklapnięte włosy i wydaje mi się, że to urządzenie jest idealne dla mnie. Może ktoś mi sprezentuje ;)
guana
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 2 marca 2010, 11:46

Re: Prezent dla żony

Post autor: guana »

perfumy + romantyczna kolacja lub Impreza niespodzianka z najlepszymi przyjaciółmi :)
kicia27
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 października 2012, 14:54

Re: Prezent dla żony

Post autor: kicia27 »

Seksowna bielizna :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent dla żony

Post autor: dragoness »

A zapytaliście żonę? tak po prostu?
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Prezent dla żony

Post autor: CYNGIEL »

To zależy czyja to jest żona.Ja żonie sąsiada kupuję zawsze seksowną bieliznę.Zawsze jest zadowolona i umie się odwdzięczyć. ;)
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Prezent dla żony

Post autor: Zynek6 »

CYNGIEL pisze:To zależy czyja to jest żona.Ja żonie sąsiada kupuję zawsze seksowną bieliznę.Zawsze jest zadowolona i umie się odwdzięczyć. ;)

:super: :super: :super:
ODPOWIEDZ