piwo !!! Ktore najlepsze

O wszystkim, czyli o niczym...
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: Mars1024 »

Panie KARABIN < BROWAN GRYBÓW > = PALCE LIZAĆ :wsciekly:
żywic warka i wiele innych to już nie TO CO KIEDYŚ :(
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: Wojtq »

Grybów już zaczyna coś w kulki lecieć.
Jak chcecie spróbować piwa (czyt. piwa, nie wyrobu z słodopodobnych i chmielopodobnych substancji) to można się kopsnąć parę kilometrów do Wojkówki. Browar młody więc raczej starają się jeszcze piwo dobre warzyć.
Wszystkim koncerniakom mówię NIE! No chyba że drogi konsumencie pijąc piwo, musisz do głowy dostarczyć %%% to zwracam honor i szeroko drzwi otwieram od każdego marketu by Ci tej przyjemności nawalenia szarych komórek nie odbierać.
Prawdziwe piwo SMAKUJE a nie jest bezpłciowe i uniwersalne tak jak wszystkie koncerniaki. Koncerniak musi smakować każdemu. Przez to jest "smaczny" a całą tę "smaczność" zawdzięcza swej tandecie i uniwersalności.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: dragoness »

CYNGIEL pisze:
dragoness pisze:Trybunał z Piotrkowa, jest w Żabce. Na chmielu, niepodrabiane.
Wstyd mi się przyznać ,ale nie wiem gdzie w Jaśle jest Żabka.?
Na Kotlinie, w stronę Wyższej Szkoły Gotowania na Gazie.
mmusic
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 20 listopada 2010, 19:39

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: mmusic »

Ja też polecam Ciechan. Jest dostępne w Żabce. Po wypowiedzi Michalczewskiego i reakcji na nią prezesa browaru Ciechan wziąłem udział w akcji antypedalskiej "Pij piwo Ciechan" i wypiłem to piwo. Bardzo mi posmakowało i teraz często go kupuję. :zdrowko:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: Jozin »

Właśnie odkrywam Amber Żywe i powiem szczerze....aj lajk it :ok:
krzychu80
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 lutego 2014, 12:19

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: krzychu80 »

Od jakiegoś czasu Kasztelan niepasteryzowane :piwo:
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: jankow05 »

Ciechan Grand Prix i Bojan Black Ipa, to pierwsze ciężko kupić w Jaśle, właściwie nigdy nie spotkałem, a to drugie w MPM obok Aes-u
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: jajaślanin »

Dziś trafiłem w MPM na Jana Pawła na piwa z browaru Ursa Maior z Uherc - cena powala , ale warto spróbować Watahy !
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: jankow05 »

Piwo z Ursy mają też w Jasielu, bodajże po 7 zł za butelkę.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: czeszka »

Jozin pisze:Właśnie odkrywam Amber Żywe i powiem szczerze....aj lajk it :ok:
If U like it- cheers! :piwo:
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: łodyniec »

najlepsze otwarte ,zimne ,jasne pełne :D Będąc swego czasu pod Litewską granicą trafiłem na najlepsze piwo jakie piłem do tej pory.Pech chciał ,że butelka trafiła do kosza a nazwę zapomniałem. Wiem w którym miejscu w sklepie stoi ,ale nie znam nazwy :D Była to piwo regionalne, lekkie, jasne, głęboko chmielowe z lekką nutą goryczki. Cóż gdy będę tam następnym razem kupię większą ilość :D
Sławomira81
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 listopada 2014, 12:05

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: Sławomira81 »

tyskie i mythos :)
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: łodyniec »

łodyniec pisze:najlepsze otwarte ,zimne ,jasne pełne :D Będąc swego czasu pod Litewską granicą trafiłem na najlepsze piwo jakie piłem do tej pory.Pech chciał ,że butelka trafiła do kosza a nazwę zapomniałem. Wiem w którym miejscu w sklepie stoi ,ale nie znam nazwy :D Była to piwo regionalne, lekkie, jasne, głęboko chmielowe z lekką nutą goryczki. Cóż gdy będę tam następnym razem kupię większą ilość :D

Parę telefonów wykonałem i dowiedziałem się :ok:

Piłem tylko Zdrojowe ,ale rewelacja. Szukałem w Jaśle ,nie ma nigdzie :( Może da się gdzieś zamówić :hyhy:
Załączniki
10805306_770394409674344_1772579666_n.jpg
anka86
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 18 listopada 2014, 15:53

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: anka86 »

Ja lubię Książęce :)
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: Wojtq »

Tyle ten temat się ciągnie, że już się niedobrze robi.
Wiecie dlaczego lubicie koncernowe piwa? Bo one są robione celowo "smaczne" (czyt. bezpłciowe) żeby każdemu wchodziły i ryły beret %.
Nie chcę robić reklamy, lecz inaczej nie mam pojęcia jak podsunąć propozycję. Idź jeden z drugim, lub jedna z drugą choćby do klubu Impresja (przy Merkury Market) i zamów lane z Grybowa, lub kup jedno z butelkowych które stoją na półce za barem. Dowiecie się wtedy co to jest piwo i przekonacie że to co Wam sprzedają w sklepach to rozwodnione pomyje. W MPMie na Jana Pawła czasami pod koniec tygodnia można spotkać piwo butelkowe z browaru PINTA. Piszę czasami bo sam na nie poluję a znika ekspresowo z półek. (bo jest dobre) Je również polecam jeśli chcecie dowiedzieć się jak smakuje piwo.
By obrazowo pokazać Wam co sprzedają koncerny, podam dla przykładu że w jednym z piw koncernowych produkowanych przez jednego z największych koncernów w Polsce, chmielu do piwa dodaje się ok 1gram na litr piwa. Ja warząc piwo w domu (nie jest jakoś wybitnie oszałamiające) daję chmielu 100gram na 20 litrów!!!
Jak więc można mówić że piwo koncernowe jest dobre? Jest neutralne, takie by każdemu podeszło i walnęło % po łbie.
Dodatkowo koncerny stosują surowce niesłodowalne by podbić ekstrakt i VOLTY (czyt. alkohol). Jednym z nich jest np. syrop glukozowy - to ten ciut lepszy i droższy od następnego glukozowo-fruktozowego który powoduje otyłości, cukrzyce i inne dziadostwa.
SMACZNEGO zatem...pijcie i się luzujcie koncernowym chłamem...
ODPOWIEDZ