Urząd pracy a praca?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
śliwka40
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 1 marca 2014, 13:10

Urząd pracy a praca?

Post autor: śliwka40 »

witam chciałam zapytać czy ktoś się orientuje czy jeżeli jest się zarejestrowanym w UP a we własnym zakresie załatwię sobie pracę to należy się chyba jakaś kwota pienieżna ktoś wie jak to dokładnie wygląda?
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: Urząd pracy a praca?

Post autor: houseMd »

Dodatek aktywizacyjny (dla osób, które w okresie posiadania prawa do zasiłku dla bezrobotnych, podjęły zatrudnienie lub inną pracę zarobkową):
ze skierowaniem urzędu pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy (do 50% zasiłku dla bezrobotnych) - do 411,80 zł brutto
z własnej inicjatywy (do 50% zasiłku dla bezrobotnych) - do 411,80 zł brutto
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Urząd pracy a praca?

Post autor: czeszka »

URZAD PRACY I STATUS BEZROBOTNEGO A ,,PRACA" MAJA TYLE WSPÓLNEGO ZE SOBA CO TRABKA W SZARLOTCE
śliwka40
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 1 marca 2014, 13:10

Re: Urząd pracy a praca?

Post autor: śliwka40 »

a jeżeli byłam zarejestrowana w up ale bez prawa do zasiłku a teraz znalazłam pracę to nie należy mi się ten dodatek?
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Urząd pracy a praca?

Post autor: ruda33 »

Urząd pracy jest po to żeby te Panie w urzędzie pracy miały pracę a nie Ty.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Urząd pracy a praca?

Post autor: czeszka »

śliwka40 pisze:a jeżeli byłam zarejestrowana w up ale bez prawa do zasiłku a teraz znalazłam pracę to nie należy mi się ten dodatek?
oczywiscie ze nie....
Lelum
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 26 lipca 2010, 07:59

Re: Urząd pracy a praca?

Post autor: Lelum »

http://www.pup-jaslo.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-168 - komu przysługuje dodatek aktywizacyjny
ewa10
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 17 stycznia 2012, 13:26

Re: Urząd pracy a praca?

Post autor: ewa10 »

należy Ci się
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Urząd pracy a praca?

Post autor: jjaa18+ »

śliwka40 pisze:a jeżeli byłam zarejestrowana w up ale bez prawa do zasiłku a teraz znalazłam pracę to nie należy mi się ten dodatek?
Byłam również zarejestrowana w UP ponad pół roku ,sama znalazłam sobie pracę w kwietniu tego roku ,poszłam sie wypisać i mi sie nie należy żaden zasiłek dodam.że byłam bez prawa do zasiłku,pani powiedziała wprost że sie nie należy ..
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: Urząd pracy a praca?

Post autor: houseMd »

nalezy sie tym ktorzy pobieraja zasilek i maja iles lat pracy za soba. taka jakby nagroda za to ze juz nie musza ci placic za to ze jestes bezrobotna
ODPOWIEDZ