Wójt Gminy Jasło

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
sparky74
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 3 lutego 2012, 16:16

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: sparky74 »

Ludzie głosują na to co widzą, czytają, słuchaja. W przypadku Gorgosza, tym bardziej nikt nic nie wie. ! Nie ma nic ani ulotek, programu itd. Nie jest to najlepsze rozwiązanie dla wyborców - nic nie wiemy !!! Ludzie nic nie wiedzą !
abc123
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 listopada 2014, 21:26

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: abc123 »

Mam ulotkę ;)
Załączniki
10443963_748172505261778_592853388_n.jpg
sparky74
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 3 lutego 2012, 16:16

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: sparky74 »

faktycznie jaslo4u, usuwa posty z konkretnymi informacjami !!! ja napisalem konkrety , adm. strony nawet nie umiescil - brawo !:-)
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: ekonomista »

z chęcią zatrzymam taką ulotkę i będę odhaczać kolejne spełnione obietnice;p
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: przemo232 »

no Proszę Państwa do wyborów coraz bliżej a tu nagle cisza... Czyżby już było wszystko jasne :P
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: polako516 »

Dziś jest spotkanie z marszałkiem województwa Panem Władysławem Ortylem (PIS) w Jaśle w JDK... Podobno, co bardzo realne obiecał duże środki finansowe przekazać dla Miasta Jasła i Gminy Jasło, jeżeli wygrają wybory kandydaci PIS (czyli Ryszard Pabian na burmistrza i Tadeusz Gorgosz na wójta).
Ma się odbyć prawdopodobnie jeszcze gdzieś na dniach spotkanie we wsi (nie wiadomo jeszcze dokładnie gdzie), w którym ma uczestniczyć Władysław Ortyl wraz z radnymi sejmiku podkarpackiego, posłem Bogdanem Rzońcą i kandydatem na wójta Tadeuszem Gorgoszem.

Jeśli chodzi o nasz region wszędzie wygrało PIS a jak to ktoś wspominał... swój ze swoim zawsze się dogada.
Zubrówka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 2 lutego 2014, 18:33

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Zubrówka »

polako516 pisze:Dziś jest spotkanie z marszałkiem województwa Panem Władysławem Ortylem (PIS) w Jaśle w JDK... Podobno, co bardzo realne obiecał duże środki finansowe przekazać dla Miasta Jasła i Gminy Jasło, jeżeli wygrają wybory kandydaci PIS (czyli Ryszard Pabian na burmistrza i Tadeusz Gorgosz na wójta).
Ma się odbyć prawdopodobnie jeszcze gdzieś na dniach spotkanie we wsi (nie wiadomo jeszcze dokładnie gdzie), w którym ma uczestniczyć Władysław Ortyl wraz z radnymi sejmiku podkarpackiego, posłem Bogdanem Rzońcą i kandydatem na wójta Tadeuszem Gorgoszem.

Jeśli chodzi o nasz region wszędzie wygrało PIS a jak to ktoś wspominał... swój ze swoim zawsze się dogada.

naobiecywać nic nie kosztuje.
Kto w to jeszcze wierzy ? :szok:
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

Zubrówka pisze:

naobiecywać nic nie kosztuje.
Kto w to jeszcze wierzy ? :szok:


Łatwiej mi uwierzyć w to, iż swój do swego rękę wyciągnie :P
mieszkaniecjasla
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 27 listopada 2014, 18:32

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: mieszkaniecjasla »

Dlaczego Pan Stanisław Pankiewicz , kandydat na wójta Gminy Jasło ukrywa przed wyborcami swój prawdziwy życiorys!Przez całe swoje zycie należał do tzw. nomenklatury komunistycznej czyli zawsze czerpał profity jak zwykli obywatele cierpieli głód i ubóstwo.Od 1976 roku podjął bowiem prace w Komendzie Wojewódzkiej MO,która w 1983roku przekształciła się w Wojewódzki Urząd Spraw Wewnętrznych i dopiero po 1990 roku stała się Komendą Wojewódzką Policji(jak chciałby Pankiewicz).Kandydat na wójta
zapomniał również o aferze mundurowej czyli swojej przyczynie przejścia na emeryturę!Wtedy właśnie wraz z wszelkimi byłymi milicjantami, ORMOwcami i ZOMOwcami oraz kontaktami operacyjnymi postanowił zająć się Gminą Jasło.Początkowo jako radny a potem WÓJT i trwa to już tyle czasu!LUDZIE gdzie WY macie OCZY i SERCA!!!
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: przemo232 »

Wybory, idą wybory :D
Ktoś ma jakieś propozycje/informacje na kogo można by zagłosować w nadchodzących wyborach żeby wreszcie zaczęło się coś dziać? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

Ja osobiście idę na p. Gorgosza. Gołym okiem widać ile ten człowiek zrobił dla swojej miejscowości, natomiast od tego co się nasłuchałem o p. Piękosiu to uszy więdną, zwłaszcza jeśli chodzi o oczyszczalnie.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: przemo232 »

Wreszcie ktoś odpisał :hurra:
Z kolei widzę że jesteś ciągle wierny p. Gorgoszowi :cisza:
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: polako516 »

Witajcie :) ja również idę na człowieka , który w powiecie coś działał - nie ma bata idę na Gorgosz-a .Piękoś mnie nie przekona, gość, który sobie układa przewodniczącego, z-ca itp przed wyborami bo myślał ze nikt mu nie zagrozi- to jest brak szacunku do demokracji :cisza:
Warzycok123
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 28 września 2018, 07:56

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Warzycok123 »

Widze, że przedmówcy dalej wierni Gorgoszowi ! ale powiem tylko tyle - my z Szebni, Warzyc i okolic znamy P. Piękosia :wstyd: i mówię ide oddać głos na Gorgosza z pełną świadomością
=> Tyle w tym temacie ode mnie...
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

polako516
ja również słyszałem o tym że Piękoś dogadał się z z-cą wójta oraz jeszcze jednym panem i porozdawali sobie stołki jeszcze przed wyborami :mur:
To nie tyle mają gdzieś demokracje ale to zwykła kpina z ludzi :cenzura:
ODPOWIEDZ