TRENER PERSONALNY

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 11 lipca 2010, 12:39

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: katdeluna »

Roel_1910 pisze:Nie rozumiem po co pytać o takie rzeczy na forach, wejdz sobie na strony internetowe, przeglądnij opinie i metamorfozy, umów się, spotkaj, pogadaj i widzisz czy ktoś się zna na tym co robi czy nie. To, że ktoś kto z takim trenerem, a tym bardziej z tymi osobami stycznośći nie miał napiszę bzdury, aby kogoś obsmarować, w wiekszości przypadków jest to zwykła zazdrość i "ból du+py"a napewno to normalne na naszym pięknym forum :) i w naszym pięknym mieście :)

Trenerzy już byli, czas na siłownie :hyhy:


Chyba od tego jest forum? Żeby pytać i poznawać opinie innych.
Arturmag
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 22 czerwca 2011, 13:06

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: Arturmag »

Roel ma racje
Najwiecej wypowiadają sie ci którzy z treningiem personalnym nigdy nie mieli styczności. Opowiadają o smaku potrawy której nie jedli :rotfl: przyjdź zobacz spróbuj
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 11 lipca 2010, 12:39

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: katdeluna »

Super, temat do zamknięcia :)
lukas9314
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 30 listopada 2013, 07:41

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: lukas9314 »

Od razu mówię że nie jestem z nimi związany ale polecam www.potreningu.pl i tam wykupić sobie abonament. Miesięczny koszt w porównaniu do trenerów personalnych śmiesznie niski a mamy nieograniczony kontakt z trenerem i dietetykiem.
#AllanWąs#
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 grudnia 2014, 11:57

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: #AllanWąs# »

lukas9314 pisze:Od razu mówię że nie jestem z nimi związany ale polecam potreningu i tam wykupić sobie abonament. Miesięczny koszt w porównaniu do trenerów personalnych śmiesznie niski a mamy nieograniczony kontakt z trenerem i dietetykiem.
Szkoda kasy. Widziałem już te różne diety, spersonalizowane, pisane niby na zamówienie. Jakby coś mogę podesłać na prv.
Wszystko można za darmo znaleźć w necie.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: czarni-fan 1910 »

[quote="czarna30
Nie , nie zalazła mi ,mi nie, ale płacić za wysłuchiwanie o innych ?? słabe[/quote][/quote][/quote]

jak to kobieta .Prawie kazda o kims plotkuje.
euforia
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 8 listopada 2012, 23:48

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: euforia »

Nigdy nie ćwiczyłam z trenerem personalnym, więc na temat tego czy daje to efekty czy nie i czy to tylko wyciąganie kasy, nie będę się wypowiadać, ale padło pytanie o siłownię.
Ja aktualnie chodzę na tę nową dla kobiet Lady gym i jestem bardzo zadowolona. To, że jest czysto i wszystko jest nowe, to swoją drogą, ale bardzo spodobało mi się to, że nie zostawia się klienta samemu sobie, tylko jest zainteresowanie osobą, która przychodzi poćwiczyć, zwłaszcza pierwszy raz. Można się doradzić, panie pokazują co i jak, radzą jak rozłożyć sobie plan treningu. Wcześniej ćwiczyłam i na tej na MOSiRze i tej na Baczyńskiego, więc mam porównanie :)
A co do diety, to znalazłam genialnego bloga, rewelacyjne przepisy i jedzenie w takich ilościach, że nie da się być głodnym;) do tego wszystkie dania mają wyliczoną kaloryczność, naprawdę warto się z nim zapoznać. http://smak-zdrowia.blogspot.com/
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: czarna30 »

czarni-fan 1910 pisze:[quote="czarna30
Nie , nie zalazła mi ,mi nie, ale płacić za wysłuchiwanie o innych ?? słabe
[/quote][/quote]

jak to kobieta .Prawie kazda o kims plotkuje.[/quote]

Ha ha faceci tak samo plotkują , niektórzy nawet bardziej niż kobiety...wiem co mówię.
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 11 lipca 2010, 12:39

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: katdeluna »

euforia pisze:Nigdy nie ćwiczyłam z trenerem personalnym, więc na temat tego czy daje to efekty czy nie i czy to tylko wyciąganie kasy, nie będę się wypowiadać, ale padło pytanie o siłownię.
Ja aktualnie chodzę na tę nową dla kobiet Lady gym i jestem bardzo zadowolona. To, że jest czysto i wszystko jest nowe, to swoją drogą, ale bardzo spodobało mi się to, że nie zostawia się klienta samemu sobie, tylko jest zainteresowanie osobą, która przychodzi poćwiczyć, zwłaszcza pierwszy raz. Można się doradzić, panie pokazują co i jak, radzą jak rozłożyć sobie plan treningu. Wcześniej ćwiczyłam i na tej na MOSiRze i tej na Baczyńskiego, więc mam porównanie :)
A co do diety, to znalazłam genialnego bloga, rewelacyjne przepisy i jedzenie w takich ilościach, że nie da się być głodnym;) do tego wszystkie dania mają wyliczoną kaloryczność, naprawdę warto się z nim zapoznać. http://smak-zdrowia.blogspot.com/

Dzięki za blog, na pewno przejrze :)
A jeśli chodzi o Lady Gym to też tam zaczęłam chodzić, tylko jak dla mnie za mało jest tam sprzętu, bo jeśli chodzi o siłownie to jest tam tylko jedna maszyna na ręce i dwie na nogi, a tak to same rowerki i bieżnie. Mam nadzieje, że niedługo się to zmieni, bo ogólnie jest tam czysto i przyjemnie i zgadzam się z tym że w każdej chwili można liczyć na pomoc i poradę :)
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: czarni-fan 1910 »

czarna30 pisze:
czarni-fan 1910 pisze:[quote="czarna30
Nie , nie zalazła mi ,mi nie, ale płacić za wysłuchiwanie o innych ?? słabe
[/quote]

jak to kobieta .Prawie kazda o kims plotkuje.[/quote]

Ha ha faceci tak samo plotkują , niektórzy nawet bardziej niż kobiety...wiem co mówię.[/quote]

nie powiem ze sie z toba nie zgadzam w tej kwestii :) .
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: czarna30 »

czarni-fan 1910 pisze:
czarna30 pisze:
czarni-fan 1910 pisze:[quote="czarna30
Nie , nie zalazła mi ,mi nie, ale płacić za wysłuchiwanie o innych ?? słabe
jak to kobieta .Prawie kazda o kims plotkuje.[/quote]

Ha ha faceci tak samo plotkują , niektórzy nawet bardziej niż kobiety...wiem co mówię.[/quote]

nie powiem ze sie z toba nie zgadzam w tej kwestii :) .[/quote]
To tym bardziej się cieszę, że nie tylko Ja to dostrzegam :P
ODPOWIEDZ