Tragedia samolotu

O wszystkim, czyli o niczym...
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Tragedia samolotu

Post autor: juve_fan »

dragoness pisze:Zarówno juve jak Sun Tzu deklarują bycie katolikami. Ich wypowiedzi, gdy interlokutor napisze coś niewygodnego, idealnie przystają do wątku założonego prze łodyńca bodajże. I jak tu was nie kochać :P
dragoness pisze:Zarówno juve jak Sun Tzu deklarują bycie katolikami. Ich wypowiedzi, gdy interlokutor napisze coś niewygodnego, idealnie przystają do wątku założonego prze łodyńca bodajże. I jak tu was nie kochać :P
Czuje ironię dlatego nie odniosę się do kwestii wiary. Poczucie humoru i wyczucie ironii przez luca są na mizernym poziomie. Jego zdolność wypowiadania się zwięźle i rzeczowo - również. Dla dragoness jest to oznaka inteligencji, dla mnie wprost przeciwnie. Nie jest to przypadek, że większość użytkowników forum, nawet tych zantagonizowanych, robi sobie z chłopaka szydere. Zabawne rownież, że on ma przekonanie o swojej "za.ebistosci" i tak sobie tłumaczy te docinki. To tak jak znany z pierwsze edycji idola uczestnik "jestę artystą". Ja rozumiem, że podejście pedagogiczne nakazuje by takich mistrzów przytulić do piersi, ale proszę uwierzyć, że nie jest to gra warta świeczki. Robi Pani mu jedynie szkodę, utrwalając w nim poczucie tej przenikliwości analitycznej i wspierając w byciu cierpietnikiem narodu.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Tragedia samolotu

Post autor: dragoness »

Hm... pamiętam czasy nie tak dawne, bo sprzed trzech, czy czterech lat, gdy szydera z wpisów juve, bo zbyt były przeintelektualizowane, była na porządku dziennym :hyhy: Wtedy "przytulanie do piersi" nie przeszkadzało?
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Tragedia samolotu

Post autor: juve_fan »

dragoness pisze:Hm... pamiętam czasy nie tak dawne, bo sprzed trzech, czy czterech lat, gdy szydera z wpisów juve, bo zbyt były przeintelektualizowane, była na porządku dziennym :hyhy: Wtedy "przytulanie do piersi" nie przeszkadzało?
Wśród osób anonimowych - zgoda. Teraz powstaje jednak pytanie: czy osoby anonimowe na tym forum traktować na równi z innymi. Moje zdanie jest takie, że tacy goście, którzy nie mają na tyle odwagi by podpisać swoje brednie imieniem i nazwiskiem, a dodatkowo obrażają innych, nie mogą być traktowane w sposób równy z człowiekiem. Dlaczego tak radykalnie? Anonimowy plankton w internecie jest obecnie jedną z największych patologii społecznych i chyba oboje się z tym zgodzimy. Ja mam grubą skórę i spływa po mnie ich prostactwo, ale proszę mi uwierzyć, że są ludzie, którzy naprawdę z taką krytyką sobie nie radzą. Całkiem inaczej podchodzę do ludzi typu dragoness, a całkiem inaczej do luc czy jozin. To jest naturalne.

PS: Czym innym jest "przeintelektualizowanie", a czym innym pisanie niezrozumiale ze względu na skróty myślowe i analityczność na poziomie przedszkola. Nie będzie jednak między nami zgody w kwestii "zielonego", bo różnimy się w interpretacji jego wypowiedzi.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Tragedia samolotu

Post autor: dragoness »

juve_fan pisze:
dragoness pisze:Hm... pamiętam czasy nie tak dawne, bo sprzed trzech, czy czterech lat, gdy szydera z wpisów juve, bo zbyt były przeintelektualizowane, była na porządku dziennym :hyhy: Wtedy "przytulanie do piersi" nie przeszkadzało?
Wśród osób anonimowych - zgoda. Teraz powstaje jednak pytanie: czy osoby anonimowe na tym forum traktować na równi z innymi. Moje zdanie jest takie, że tacy goście, którzy nie mają na tyle odwagi by podpisać swoje brednie imieniem i nazwiskiem, a dodatkowo obrażają innych, nie mogą być traktowane w sposób równy z człowiekiem. Dlaczego tak radykalnie? Anonimowy plankton w internecie jest obecnie jedną z największych patologii społecznych i chyba oboje się z tym zgodzimy. Ja mam grubą skórę i spływa po mnie ich prostactwo, ale proszę mi uwierzyć, że są ludzie, którzy naprawdę z taką krytyką sobie nie radzą. Całkiem inaczej podchodzę do ludzi typu dragoness, a całkiem inaczej do luc czy jozin. To jest naturalne.

PS: Czym innym jest "przeintelektualizowanie", a czym innym pisanie niezrozumiale ze względu na skróty myślowe i analityczność na poziomie przedszkola. Nie będzie jednak między nami zgody w kwestii "zielonego", bo różnimy się w interpretacji jego wypowiedzi.
Się nie zgodzę, ale sam fakt, że mogę normalnie wymienić poglądy z kimś, kto mnie nie próbuje obrazić, czy zdyskredytować, jest odświeżający i przywracający wiarę w rodzaj ludzki. :) I tak to powinno wygląać, niezależnie, czy mamy do czynienia z anonimem, czy też nie. Wiadomo, że niektóre trolle są niereformowalne, ale czasami udaje się kogoś otrzeźwić.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze:Zarówno juve jak Sun Tzu deklarują bycie katolikami. Ich wypowiedzi, gdy interlokutor napisze coś niewygodnego, idealnie przystają do wątku założonego prze łodyńca bodajże. I jak tu was nie kochać :P
Taaak... Widocznie należymy do tych katolików, którzy w znanym dowcipie z czasów gdy Stefan Niesiołowski był w ZCh-N, zagryźli lwy na arenie :rotfl:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Tragedia samolotu

Post autor: juve_fan »

dragoness pisze: ale czasami udaje się kogoś otrzeźwić.
Słowo klucz - czasem.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Tragedia samolotu

Post autor: luc »

juve fan pisze:Kiedyś ktoś powiedział, że poczucie humoru jest wprost proporcjonalne do poziomu IQ.
Gdyby tak było, inteligentnych osób by dawno na świecie zabrakło.Wszystkie umarłyby ze śmiechu.
(A bywa chyba odwrotnie: http://www.recurrentdepression.com/site/more/210/)
juve_fan pisze:nie mogą być traktowane w sposób równy z człowiekiem
Adolf miał podobne pomysły co do żydów.Nawet nazwał tą nierówność.Bodajże "podludzie" i "nadludzie".Zresztą czym w takim wypadku jestem, jeśli nie człowiekiem. Chatbotem ?
juve fan pisze:Moje zdanie jest takie, że tacy goście, którzy nie mają na tyle odwagi by podpisać swoje brednie imieniem i nazwiskiem, a dodatkowo obrażają innych
W kraju,gdzie wolność słowa jest czysto teoretyczna,w praktyce nie istnieje - np. wizyta ABW we "Wprost",aresztowanie dziennikarzy w PKW,czy liczne procesy dziennikarzy lokalnych miałbym się podpisać ? Zresztą,czy to czasem nie nie było o tobie ?:
antykieckowy dnia 10.5.2013,temat ruch poparcia palikota pisze:
juve_fan pisze: Podsumowując, ciesz się, że PiS nie jest taki jak go opisujesz (szukający haków, konfrontacyjny i obsesyjnie inwigilatorski), bo musiałbyś chyba zwijać swój sklepik a i na karmę dla Maksia by zabrakło pewnie.
Napisała osoba, która chciała zorganizować "marsz z pochodniami" pod moim miejscem pracy bo "papieża obrażajoo". Jednak negatywna reakcja forum (gdzie próbował zwołać ochotników) uświadomiła mu, że pomysł jest idiotyczny więc potulnie i po cichu zrezygnował z akcji.
Masz mnie zatem za kompletnego idiotę :?: :!: O tym,że w twojej obecności,albo reszty (np. takich jak Sunek,co mnie od "ruskiego szpiona" wyzywają) podam dane,to możesz co najwyżej pomarzyć :!: I wiem,że przed antykieckowym się broniłeś,że to "nie było poważnie".Widzisz,ja się na żartach nie znam,więc wolę nie zgadywać co jest jeszcze poczuciem humoru. (A co już jest jednak NA SERIO)
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2014, 14:06 przez luc, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Tragedia samolotu

Post autor: grzeh »

Jozin pisze:Grzesiu,grzesiu, obudź obie szare komórki. Były doradca Putina łazi po telewizjach i sieje zamęt na zlecenie, a takie pelikany jak ty łykają to i się podniecają....
Jozin, jeśli piszesz to do mnie to musisz wiedzieć że ja Twoje posty na tym forum
traktuje z należnym im szacunkiem (podobnie jak posty zielonego).
Nadają się tylko do uruchomienia scrola w myszce


Strong Russian Fence Survives 30 tons of Pressure
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... j_bB6cUWCs
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Tragedia samolotu

Post autor: luc »

Gdybyś tak nie scrollował (2xL !),to byś wiedział,że choć wątpiłem w "zamach",to w to,że Ruscy "wyremontowali pięknie" samolot nie wątpiłem. Mówiąc krótko: Płot stoi,bo silnik odrzutowy nie mógł go wywrócić.Bo się k... ten silnik (albo nawet wszystkie) właśnie prawdopodobnie zje.ał(y) podczas katastrofy :!: http://niezalezna.pl/40226-wstrzasajacy ... ndo-moskwy, http://www.forum-dyskusyjne.nowapolska.pl/post82.html, http://www.fronda.pl/a/zablocony-silnik ... 36487.html, http://wpolityce.pl/polityka/157951-slu ... 54m-nr-101 - po prostu przeczytaj i pomyśl.Wiem,że "za dużo",ale tym razem choć spróbuj.Te linki cię nie pogryzą grzeh. Szczególnie,że jest to co sugerowałem wcześniej i to co dopowiedziałeś jako konkluzja ostatniego:
W służbach specjalnych po katastrofie w Smoleńsku powinny powstać analizy, które przede wszystkim ocenią dwie hipotezy główne: nastąpiła zmowa urzędników i firm w celu przechwycenia kontraktu / rosyjskie służby specjalne umożliwiły sobie dostęp do samolotu w czasie remontu.
grzeh pisze: Nadają się tylko do uruchomienia scrola w myszce
To (jak już przeczytałeś powyższe) dodaj nas do ignorowanych (Panel użytkownika/Przyjaciele i Wrogowie/Wrogowie) - wpisujesz tam użytkownika,klikasz wyślij i nie musisz go czytać.I pamiętaj.ScroLLa (2xL !)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Jozin »

grzeh pisze:
Jozin pisze:Grzesiu,grzesiu, obudź obie szare komórki. Były doradca Putina łazi po telewizjach i sieje zamęt na zlecenie, a takie pelikany jak ty łykają to i się podniecają....
Jozin, jeśli piszesz to do mnie to musisz wiedzieć że ja Twoje posty na tym forum
traktuje z należnym im szacunkiem (podobnie jak posty zielonego).
Nadają się tylko do uruchomienia scrola w myszce


Strong Russian Fence Survives 30 tons of Pressure
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... j_bB6cUWCs
Typowe dla dwukomórkowców :hyhy:
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Winetou »

W razie posuchy w mediach jest temat dyżurny i dyskutanci jak zwykle ci sami.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Sun Tzu »

Przychodzą także w charakterze tzw. użytecznych idiotów ci, którzy nie mając nic do powiedzenia w tej sprawie próbują ten fakt zamaskować używając sporo słów lub pisząc tzw. okrągłe zdania nic nie wnosżace do dyskusji. A ty misiu do której grupy należysz?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Tragedia samolotu

Post autor: grzeh »

Przebieg III Konferencji Smoleńskiej
http://www.konferencja.home.pl/przebieg3/przebieg3.htm

oraz
Lasek znów manipuluje. Za każde kłamstwo i nierzetelność będzie musiał kiedyś zapłacić. Prawda smoleńska idzie po Pana!
http://wpolityce.pl/smolensk/224946-las ... ie-po-pana
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Tragedia samolotu

Post autor: luc »

Kiedy czwarta :?: :D

Swoją drogą długo trwa ten grant smoleński :P
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Jozin »

luc pisze:Kiedy czwarta :?: :D

Swoją drogą długo trwa ten grant smoleński :P
A teraz się zastanów komu na tym zależy by ten serial miał tyle odcinków co "Moda na sukces" ???
ODPOWIEDZ