Szukanie pracy w Jaśle

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: jjaa18+ »

dużo ofert pracy jest do Nowego Stylu wystarczy zobaczyć na ich stronę na tapicerow,szwaczki od reki przyjmują ,kontrolerów jakości ....no ale niewiem czy ktoś będzie chcial w obozie pracy pracować jak sie to vzesto słyszy ...Ja tam od 8 m- cy pracuje i powiem 1500 zł na rękę co miesiąc mam bardzo sie nie napracuje bo nie jest ciężko ...ale to już jak kto uważa
praca jasło
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 grudnia 2014, 12:34

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: praca jasło »

nie wiem skad ta opinia na temat tego zakladu ale znam mnóstwo ludzi którzy pracuja po 12 godzin rownież w zimie praktycznie bez przerw i zarabiają 200/300 zł wiecej.a z tego co sie orientuję w nowym stylu pracuje się po 8 godz dzienie wszystko jest legalne i nie panuje 15 stopniowy mróz w okresie zimowym.dlatego mysle ze nalezy sie powaznie zastanowic nad tym czy szukac tak ciezkiej pracy za 1800 zł czy tez skorzystac z oferty firmy nowy styl
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: jjaa18+ »

na hali jest ciepło w lecie gorąco ale nigdy nie było zimno pod dachem fajni ludzie ale duza duza więszośc z Krosna i okolic za Krosnem no bo przecież to obóz Ja tak wcale nie uważam i moi znajomi którzy tam pracują też nie jak sie komuś nie podoba to niech dalej siedzi w domu i narzeka że w jaśle pracy nie ma i zacofanie...
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: jjaa18+ »

a jeszcze co do systemu pracy po 8h na dwie zmiany po 12 h tylko w miarę potrzeby po parę dni ale za to 500 zk więcej miałam w październiku i są dwie przerwy po 20 min gdy sie pracuje na 12 h idzie przerobić zwłaszcza że ciężarów nie przewalam..
praca jasło
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 grudnia 2014, 12:34

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: praca jasło »

wiec z tego co napisałas warunki sa takie jakie byc powinny. mogła bys napisac jeszcze cos na temat warunkow jakie trzeba spełnic aby moc podjac prace bo z tego co wiem nie sa zbyt wygórowane na niektóre stanowiska.wiec wiekszosc osób poszukujących prace zapewne je spełnia.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: jjaa18+ »

wystarczy złożyć podanie do Nowego Stylu Ja składałam w biurze w budynku przed ta nowa hala od strony warzycha jak sie jedzie jest przedostatni potem już nowa hala tam w biurze zostawiasz podanie i czekasz na telefon ( oni dzwonią ) i umawiają cie na rozmowę z dyrektorem Ja byłam u pana Stanisława Rajchla odrazu po rozmowie mówi czy sie dostalas czy nie dają skierowanie na badania ...itd.nic trudnego a naprawdę 1500 droga nie chodzi i w domu sie nie wysiedzi .Ja poszłam nic nie umialam wszystko od pocatku sie uczylam nikt cie nie goni i nie pospiesza masz miesiac czasu pierwsza umowa na trzy miesiące probna Ja mam juz przedłużona do konca 2016 takze powodzenia
betson
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 14 listopada 2018, 09:08

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: betson »

Idziesz do agencji EuroKadra i pracę masz dosłownie za chwilę.
Tak wygląda rynek - jest etat dla każego. A czy to wszystko zostanie wykorzystane, to już inna kwestia. Na pewno pod względem możliwości zatrudnienia sytuacja wygląda co najmniej dobrze. A jak będzie dalej? Trudno przewidzieć. Na pewno kto chce pracować, ten coś znajdzie.
ODPOWIEDZ