Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: kociamberek »

najśmieszniejsze jest to że mając potencjał i wielu klientów popełniają błąd jak wszyscy którym interes sie kręci czyli robią olewkę jadą z jakością, ale jak tak "kcą tak majom"
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: borsuk 1.8 »

U turka jest ok tylko mięso za słone w ostatnim czasie w doner mięso nie dopieczone poza tym ok
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: asterka »

dzieciaki ,nie jedlicsie nic w życiu,głodowaliscie czy CO ? kebab i kebab zwykły kawałek mięsa rozpiepszony i bułka kukurydziana -takie cuda ?! do tego pełno much u tego turka i gorąąco jak w piekle ,a Wy stoicie w kolejce jak błazny ,OGARNIJCIE się !!!
piter0072
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 grudnia 2014, 16:25

Re: Najgorszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: piter0072 »

Byłem dzis zupełnie przypadkowo na kebabie w faraonie na przeciw Jasielskiego Domu Kultury. Pani podała mi róg obfitosci zawiniety w aluminium, niepowiem dosc wielki. Pochłaniając to cos zacząłem szukac smaku, ,rzeczywiście smakowało jak papier i to kl. trzeciej, wzrokiem oblecialem wszystkie stoliki i oczywiście nie bylo tam nigdzie żadnych przypraw a ponieważ żal mi bylo 10 zł.zjadlem do konca i to był błąd ledwie zdążylem do toalety która odwiedzalem pól dnia. Może zaszkodzila mi mikroflora egipska??? a może ktos czysci plyte piekarnika mopem do podlogi???
LordOfSoul
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 grudnia 2014, 12:29

Re: Najgorszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: LordOfSoul »

piter0072 pisze:Byłem dzis zupełnie przypadkowo na kebabie w faraonie na przeciw Jasielskiego Domu Kultury. Pani podała mi róg obfitosci zawiniety w aluminium, niepowiem dosc wielki. Pochłaniając to cos zacząłem szukac smaku, ,rzeczywiście smakowało jak papier i to kl. trzeciej, wzrokiem oblecialem wszystkie stoliki i oczywiście nie bylo tam nigdzie żadnych przypraw a ponieważ żal mi bylo 10 zł.zjadlem do konca i to był błąd ledwie zdążylem do toalety która odwiedzalem pól dnia. Może zaszkodzila mi mikroflora egipska??? a może ktos czysci plyte piekarnika mopem do podlogi???
Tak to się kończy gdy wysublimowany gust próbujesz zaspokoić w takich miejscach, które niewiele mają wspólnego z jedzeniem.
W gruncie rzeczy to twoja wina.
Potraktuj tę sraczkę jako ostrzeżenie i lekcje i następnym razem postaraj się odwiedzać bardziej wyrafinowane miejsca.
wojteek3
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 września 2009, 20:50

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: wojteek3 »

Umnie Turas i Faraon odpadają pod względem czystośći i jakości jedzenia. A jeżeli ktoś jest zakręcony żę Turass kręci kebsy w Jaśle to niech stoi w kolejce po swoje upragnione jedzienie -- długo oczekiwane gastro lepiej smakuje. Dodając do tematu w This is It 5min i masz kebaba smacznego ze świeżym mięsem i skadnikami.
Gim235
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 13 stycznia 2015, 13:00

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Gim235 »

Polecam osobiście Kebab u Turka Na rondzie solidarności
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Roel_1910 »

Gim235 pisze:Polecam osobiście Kebab u Turka Na rondzie solidarności

To weź tam dziewczyne na spacer.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: czeszka »

:rotfl:
Roel_1910 pisze:
Gim235 pisze:Polecam osobiście Kebab u Turka Na rondzie solidarności

To weź tam dziewczyne na spacer.
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: borsuk 1.8 »

czeszka pisze::rotfl:
Roel_1910 pisze:
Gim235 pisze:Polecam osobiście Kebab u Turka Na rondzie solidarności

To weź tam dziewczyne na spacer.
Będzie turecki spacer
amanda125
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 12:55

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: amanda125 »

A co myslicie o Pasa Kebap przy rondzie kolo biedronki?
wedlug mnie tam daja bardzo dobre kebaby ....warto tam zajrzec polecam :D
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: łodyniec »

amanda125 pisze:A co myslicie o Pasa Kebap przy rondzie kolo biedronki?
wedlug mnie tam daja bardzo dobre kebaby ....warto tam zajrzec polecam :D
syf ,smród ,brud i muchy na mięsie :rotfl: dla ciebie to dobry kebab ? Byłem raz,i nigdy więcej tam nie wejdę :dobani:
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: borsuk 1.8 »

łodyniec pisze:
amanda125 pisze:A co myslicie o Pasa Kebap przy rondzie kolo biedronki?
wedlug mnie tam daja bardzo dobre kebaby ....warto tam zajrzec polecam :D
syf ,smród ,brud i muchy na mięsie :rotfl: dla ciebie to dobry kebab ? Byłem raz,i nigdy więcej tam nie wejdę :dobani:
To nie idz nikt cie nie zaprasza
domgimluk
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 21:24

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: domgimluk »

Obecnie najlepszy kebab to według mnie u Turka :) Dobre składniki,mięso i ogólnie smmacznie :)
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: łodyniec »

domgimluk pisze:Obecnie najlepszy kebab to według mnie u Turka :) Dobre składniki,mięso i ogólnie smmacznie :)

idź w lecie :rotfl: :rotfl: zjadaj kupe muchy która siedzi na mięsie :rotfl: :rotfl:

Nawet gdybym nie paczyl na te muchy ,to kebab syfski . Sama sałata i to słabej jakości ,mięso szukać cza z mikroskopem a sos , ohhh szkoda słów :dobani: dno i metr mułu
ODPOWIEDZ