Drzwi

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Drzwi

Post autor: szybki811 »

Czy ktoś z Was wymieniał drzwi wejściowe wraz z futryną w bloku.Potrzebuję namiar na solidną firmę,która to zrobi dobrze i w przyzwoitej cenie.
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Drzwi

Post autor: COCONUT »

A ja nie w temacie Ale mam pytanie, czy znacie kogoś kto by zajmował się oklejaniem/ o dnawianiem drzwi pokojowych?
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Drzwi

Post autor: JURT »

COCONUT pisze:A ja nie w temacie Ale mam pytanie, czy znacie kogoś kto by zajmował się oklejaniem/ o dnawianiem drzwi pokojowych?
Wątpię czy to opłacalne i czy ma sens. Nowe drzwi można kupić za 200 zł.
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Drzwi

Post autor: JURT »

szybki811 pisze:Czy ktoś z Was wymieniał drzwi wejściowe wraz z futryną w bloku.Potrzebuję namiar na solidną firmę,która to zrobi dobrze i w przyzwoitej cenie.
Solidnie na pewno zrobi firma www.sam-bud.pl. Jeśli chodzi o cenę to Ty musisz określić jaka dla Ciebie jest przyzwoita, ale na pewno będzie zależeć od produktu jaki wybierzesz i od kilku innych czynników (zakresu prac,z jakiego materiału jest mur itp.).
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Drzwi

Post autor: szybki811 »

Dzięki kolego za info.Sąsiadowi robiła firma MEGA STOLAR z Floriańskiej-drzwi ładne,ale reszta....ręce opadają, wykończenie szpachlowania po montażu futryny chyba robili grabiami,w progu szpara-kartkę papieru wsuniesz do mieszkania,stąd moje poszukiwania dobrych fachowców.
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Drzwi

Post autor: tiruriru »

szybki811 pisze:Dzięki kolego za info.Sąsiadowi robiła firma MEGA STOLAR z Floriańskiej-drzwi ładne,ale reszta....ręce opadają, wykończenie szpachlowania po montażu futryny chyba robili grabiami,w progu szpara-kartkę papieru wsuniesz do mieszkania,stąd moje poszukiwania dobrych fachowców.
Mi ostatnio drzwi i okna montowała także firma MEGA STOLAR z Jagiełły, bo teraz tam mają siedzibę, i jestem jak najbardziej zadowolona. Drzwi bardzo dobrej jakości i wykończenie także super! Może ekipę montującą zmienili ;)
praca jasło
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 grudnia 2014, 12:34

Re: Drzwi

Post autor: praca jasło »

kolego a jakie maja być te drzwi drewniane czy stalowe ? i czy masz je juz zakupione czy planujesz zakup bo jesli masz już drzwi to z demontarzem i montażem oraz obróbką szpalet jest to cena około do 500 zł
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Drzwi

Post autor: szybki811 »

Nie,jeszcze nie mam-drzwi wraz z futryną chcę drewniane i tak się czaję,którą firmę do tej roboty wziąść-kompleksowo, aby zrobiono wraz z wybiciem metalowej futryny.
praca jasło
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 grudnia 2014, 12:34

Re: Drzwi

Post autor: praca jasło »

zapytaj w firmie Chemix
fascynatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 11:24

Re: Drzwi

Post autor: fascynatka »

praca jasło pisze:zapytaj w firmie Chemix
Tą firmę to omijajcie szerokim łukiem :wstyd: .
To moja dobra rada. :cwaniak:
To samo powiedziałam właścicielowi, że gdybym cofnęła czas i jeszcze raz kupowała wszystkie drzwi do domu to tą firmę omijałabym szerokim łukiem.
Jego mina świadczyła sama za siebie. :dobani:
Fakt, ceny dobre i to kusi ale reszta niestety wielkie rozczarowanie i bardzoooooo długi czas oczekiwania.Aż można zapomnieć, że się coś zamówiło :/
I na koniec chciałam dodać, że nie jestem konkurencją z sąsiedniej ulicy czy jak to się mówi!!!!!
piaskun
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 lipca 2013, 13:35

Re: Drzwi

Post autor: piaskun »

Mega- Stolar nie polecam u mnie dwa okan przez tydzień czasu montowali to lekka przesada. Co wizyta to inna ekipa, żadnego odbioru prac przez szefa no poprostu katastrofa.
czaki462
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 listopada 2015, 19:46

Re: Drzwi

Post autor: czaki462 »

Ja również nie poleca a wręcz stanowczo odradzam Firmę Mega-Stolar ponieważ:
1. Uszkodzili elewacje
2. Nie pomyśleli by usunąć gruz ze szpar po wymontowanym starym oknie (sam to robiłem)
3. Od strony zewnętrznej okno nie uszczelnione pianką montażową.
4. Okno nieuszczelnione poprawnie pianką. Zimne powietrze przedostaje się do środka (ciągnie)
5. Wewnętrzne szpalety są puste w środku
6. Pracownicy na kacu, śmierdzi od nich alkoholem.
Jestem bardzo rozczarowany usługami tej firmy bo mam porównanie do innej konkurencyjnej firmy która nie popełniła wyżej wymienionych błędów. Kuszą atrakcyjną ceną na co ludzie się łapią. Radze dołożyć tą stówkę czy dwie i wybrać inną firmę która zrobi to fachowo. Jasło jest małe a wieści szybko się roznoszą wiem że nie tyko ja jestem niezadowolony z usług tej firmy. Mój kolega poprawiał po nich drzwi jak mu zamontowali. W TBS-ie zrobili taką akcje że nie chcą ich widzieć na oczy.
Szyszka
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 18 maja 2010, 13:55

Re: Drzwi

Post autor: Szyszka »

ja również miałam wątpliwą przyjemność spotkania z firmą Mega Stolar............MASAKRA toż to są jacyś amatorzy a nie fachowcy......facet, który ma punkt ze stolarką drzwiową i okienną nie ma zielonego pojęcia o montażu i obróbce drzwi......jak ktoś wyżej słusznie zauważył, szpalety chyba robili grabiami, krzywe, nie dociągnięte do końca z jakimiś bąbelkami powietrza, w drzwiach przejściowych zamontowali próg, ale po jaką cholerę to nie wiem skoro minęło się t o z celem, bo drzwi nie dolegają do progu i zimne powietrze i tak będzie leciało....totalna porażka.....NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!! teraz muszę kogoś innego wynająć, żeby to poprawił i dodatkowy koszt mnie czeka......
ODPOWIEDZ