U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Człowiek Legenda
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 stycznia 2012, 16:48

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Człowiek Legenda »

Faktycznie jedzenie niesmaczne. Ostatnio zamówiłam pierogi z mięsem. Pani przyniosła mi GLUTA rozgotowanego i posklejanego. Wyglądało to okropnie. Owszem spróbowaliśmy ale było tak samo okropne jak wyglądało. Do tego brudne szklanki! Piliśmy z butelek. :zdegustowany:
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: czeszka »

Jaki Pan taki kram
w tym przypadku ma sie to powiedzenie do rzeczywistości nie w 100% lecz w 100000%
Miszu
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 marca 2013, 12:32

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Miszu »

Oj, tak przyglądam się tym wypowiedziom i mam wrażenie, że chyba jakaś zazdrość przemawia przez niektóych. Jeżeli gość kupuje masarnię, kolejny lokal, prowadzi cateringi, dożywia dzieci, etc. tzn., że się rozwija - chyba jasna sprawa. Ludzie dostają pracę, biorą pensje i to powinno być ważnym czynnikiem. Ja tam jadłem wiele razy i jakoś nigdy nie miałem rewolucji żołądkowych. Lubię kaczkę z żurawiną, pstrąga, wielokrotnie zamawiałem schab z kością. Nie jadłem natomiast pierogów i gołąbków więc nie będę się wypowiadał - uważam, że te dania to raczej są mało restauracyjne. Zastanawia mnie również fakt, że jeżeli jest tak niby fatalnie to dlaczego co sobote w ta restauracja jest pełna ludzi? Byłem na kilku dancingach i naprawdę trudno o miejsca bez rezerwacji.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: mija »

Przychodzą ale na pewno dużo osób już tam nie wróci .Karta troche uboga , a jeśli chodzi o pstrąga to na prawde nie ma rewelacji nie ma się czym zachwycać po prostu można zjeść i wyjść a o klientów trzeba dbać i cały cas ich przyciągać a nie odpychać ja tam na pewno już nie wrócę , po ostatniej imprezie w tym lokalu pozostało zniechęcenie nie stety, ale orkiestra w porządku :(
zirytowany
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 00:51

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: zirytowany »

Właśnie wróciłem z dansingu U Schabińskiej z góry przepraszam za bledy i literówki(kilka wypiłem). Ale jak mówicie o jedzeniu to pier.... bo ja zjadłem przepyszne placki z gulaszem, dzieękuje. Ten dancing to chyba najlepsza impreza w mieście 100 osób na sali. Pozdrowienia dla pani kelnerki. Komentarze które czytałem wcześniej troszkę mnie przeraziły ale dzięki nim zamiast teraz spać to założyłęm konto na jasło4u.
Reasumując: POLECAM WSZYSTKIM TEN LOKAL gdyby nie to, że jutro jade do pracy na 10 to bym sie dalej bawił z tymi wspaniałymi ludżni w tym lokalu. A orkiestra Pierwsza Klasa.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Winetou »

zirytowany pisze:Właśnie wróciłem z dansingu U Schabińskiej z góry przepraszam za bledy i literówki(kilka wypiłem). Ale jak mówicie o jedzeniu to pier.... bo ja zjadłem przepyszne placki z gulaszem, dzieękuje. Ten dancing to chyba najlepsza impreza w mieście 100 osób na sali. Pozdrowienia dla pani kelnerki. Komentarze które czytałem wcześniej troszkę mnie przeraziły ale dzięki nim zamiast teraz spać to założyłęm konto na jasło4u.
Reasumując: POLECAM WSZYSTKIM TEN LOKAL gdyby nie to, że jutro jade do pracy na 10 to bym sie dalej bawił z tymi wspaniałymi ludżni w tym lokalu. A orkiestra Pierwsza Klasa.
OCZYWIŚCIE JESTEŚ NIE ZWIAZANY Z LOKALEM :rotfl: no bo przecież normą jest że każdy po imprezie pierwsze kroki kieruje na forum i specjalnie zakłada konto aby wychwalać lokal. ;)
Zubrówka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 2 lutego 2014, 18:33

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Zubrówka »

Napisze tak : Chodzę do Keksa, jadę czasem Pod Skałę. W tych dwóch restauracjach panuje dobra atmosfera i standard jak na Jasło. Ne trzeba było sprowadzać celebrytki z Warszawki, której mąż tonie w długach, aby się klientom pokazać.
Robiłem 2 podejścia aby zjeść coś u tych Schabińskich, obydwa nieudane i odstraszające. W jednym wypadku bolał brzuch. Po za tym wystrój, położenie koło ekranu od drogi i atmosfera jak w w barze z lat 80 PRL.
Po co miałbym się tam męczyć ? nigdy więcej jak sa lepsi.
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: JURT »

zirytowany pisze:Właśnie wróciłem z dansingu U Schabińskiej z góry przepraszam za bledy i literówki(kilka wypiłem). Ale jak mówicie o jedzeniu to pier.... bo ja zjadłem przepyszne placki z gulaszem, dzieękuje. Ten dancing to chyba najlepsza impreza w mieście 100 osób na sali. Pozdrowienia dla pani kelnerki. Komentarze które czytałem wcześniej troszkę mnie przeraziły ale dzięki nim zamiast teraz spać to założyłęm konto na jasło4u.
Reasumując: POLECAM WSZYSTKIM TEN LOKAL gdyby nie to, że jutro jade do pracy na 10 to bym sie dalej bawił z tymi wspaniałymi ludżni w tym lokalu. A orkiestra Pierwsza Klasa.
No faktycznie o 1 w nocy nie ma co robić po balandze, tylko zakładać konto i pisać pozytywne opinie :rotfl: :wstyd: :krzeslem:
BorderlineSwine
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 13:03

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: BorderlineSwine »

Zubrówka pisze:Napisze tak : Chodzę do Keksa, jadę czasem Pod Skałę. W tych dwóch restauracjach panuje dobra atmosfera i standard jak na Jasło. Ne trzeba było sprowadzać celebrytki z Warszawki, której mąż tonie w długach, aby się klientom pokazać.
Robiłem 2 podejścia aby zjeść coś u tych Schabińskich, obydwa nieudane i odstraszające. W jednym wypadku bolał brzuch. Po za tym wystrój, położenie koło ekranu od drogi i atmosfera jak w w barze z lat 80 PRL.
Po co miałbym się tam męczyć ? nigdy więcej jak sa lepsi.
No nad tym czy "Keks" lub "Pod Skałą" są w czymś lepsi niż U Schabińskich to bym dyskutował.
Niestety w Jaśle nie ma " nie oszukanej " knajpy - o restauracji już nie wspominam.
To, że te lokale utrzymują się na rynku jest wynikiem zepsutego gustu konsumentów, bo inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć.
Jeśli lubisz wypieki na mączce jajecznej, odgrzewaną pizze i kotleta surowego wewnątrz i spalonego na zewnątrz, to śmiało jadaj w Keksie, U Schabińskich i Pod Skałą i śmiało dorzuc do tego jeszcze Małopolską , Manufakturę i resztę pseudo lokali z miasta.
Zubrówka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 2 lutego 2014, 18:33

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Zubrówka »

Są lepsi , bo mam porównanie. Napisałem wyżej "jak na Jasło"

To dawaj zrób lepsza restauracje chłopie skoro jesteś taki krytyczny co do wszystkich restauracji w Jaśle :) Widocznie jadasz w jakiś super luksusach
BorderlineSwine
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 13:03

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: BorderlineSwine »

Zubrówka pisze:Są lepsi , bo mam porównanie. Napisałem wyżej "jak na Jasło"

To dawaj zrób lepsza restauracje chłopie skoro jesteś taki krytyczny co do wszystkich restauracji w Jaśle :) Widocznie jadasz w jakiś super luksusach
Jestem w stanie uwierzyć, że Keks jest lepszy niż Schabińscy ale nigdy nie uwierzę, że jest tam dobrze przyrządzone jedzenie ze świeżych produktów.
Zaznaczam, że dobre nie jest tożsame z wykwintne i nie zawsze musi chodzić o kuchnie produktu i gotowanie wokół kalendarza natury , a bardziej o minimum uczciwości w doborze składników i przygotowaniu dań.
Mógłbym oczywiście zrobić lepszą restauracje ale byłby to strzał w kolano z armaty. W tym zagłębiu pizzerii, kebabowni i pseudolokali typu Manufaktura gdzie smażenie odchodzi cały tydzień na 3 litrach oleju a ludzie sobie to chwalą, nie ma miejsca na solidność w gastronomii i czerpanie z tego zysków finansowych.
Najpierw postawiłbym na edukacje a potem ewentualnie coś otwierał.
Zubrówka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 2 lutego 2014, 18:33

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Zubrówka »

Wiadomo , ze w Jasle nie ma sensu robić 5* restauracji.
temat jest o tej restauracji pod ekranem. ( tak się powinna nazywac )

Jesli ja mam wybierać wśród innych w Jasle. to wybieram Keks lub Pod Skałą i tyle w temacie.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: mija »

Chodzi o to , że w Keksie mają coś dla każdego , masz ochote na pizze to zamawiasz czy np z dziećmi idzież to są różne naleśniki z owocami przeróżne kawki , dobre placki .Może się zdarzyło , że pizza była lekko przypalona czy np kotlet jakiś mało wypieczony itd ale lokalizacja dobra miła obsługa i ludzi jest zawsze pełno .,U Schabińskiej natomoiast mały wybór jeśli ktoś często odwiedza ten lokal to po kilku razach już nie ma co zamówić .Placek jasne nie jest taki zły ale d.....y nie urywa chodzi o to ,że jeśli lokal jest na jakimś poziomie to nie może być takich sytuacji jak ostatnio gdzie brakło lodu , nie można kawy mrożonej zamówić , jakieś głupie tłumaczenia kelnerów i drink , który wcale do drinka nie był podobny to chyba jak na taki lokal to za dużo bo w końcu się za coś płaci .Na stolikach stoją butelki i nie ma kto posprzątać , jak idzież do lokalu i pijesz piwko to raczej chyba nie będzież gromadził tych butelek na stolikach bo to nie bar.Porównanie mam jak na dansingu przebywali właściciele to i obsługa ok , ale po ostatniej imprezie bardzo się zawiodłam :szok:
BorderlineSwine
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 13:03

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: BorderlineSwine »

mija pisze:Chodzi o to , że w Keksie mają coś dla każdego , masz ochote na pizze to zamawiasz czy np z dziećmi idzież to są różne naleśniki z owocami przeróżne kawki , dobre placki .Może się zdarzyło , że pizza była lekko przypalona czy np kotlet jakiś mało wypieczony itd ale lokalizacja dobra miła obsługa i ludzi jest zawsze pełno .,U Schabińskiej natomoiast mały wybór jeśli ktoś często odwiedza ten lokal to po kilku razach już nie ma co zamówić .Placek jasne nie jest taki zły ale d.....y nie urywa chodzi o to ,że jeśli lokal jest na jakimś poziomie to nie może być takich sytuacji jak ostatnio gdzie brakło lodu , nie można kawy mrożonej zamówić , jakieś głupie tłumaczenia kelnerów i drink , który wcale do drinka nie był podobny to chyba jak na taki lokal to za dużo bo w końcu się za coś płaci .Na stolikach stoją butelki i nie ma kto posprzątać , jak idzież do lokalu i pijesz piwko to raczej chyba nie będzież gromadził tych butelek na stolikach bo to nie bar.Porównanie mam jak na dansingu przebywali właściciele to i obsługa ok , ale po ostatniej imprezie bardzo się zawiodłam :szok:
Rozumiem. Ja się mogę zgodzić, że Schabińscy to połączenie promocji telewizyjnej i owczy pęd nie mający nic wspólnego z jakością, ale chyba starasz mi się wmówić, że w Keksie jest smaczne jedzenie?
Dobrze rozumiem?
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: mija »

Nikomu nic nie wmawiam , po prostu jestem częstym gościem w Keksie i lubię ten lokal w szczególności pod względem ciast i ogólnie atmosfery ,ostatnio zamawiałam spagetti ze szpinakiem i bardzo mi smakowało , dzieci z pierogów też były zadowolone więc jak na Jasło to fajny lokal , ale to jest oczywiście moje zdanie , kotletów schabowych nie zamawiałam więc nie wiem czy są smaczne czy też nie , ale troche ze znajomymi zamawialiśmy z tej karty i było ok więc dla mnie plus dla Keksa :)
ODPOWIEDZ