Biura Podróży

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
girlwithpower
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 4 lutego 2015, 14:38

Biura Podróży

Post autor: girlwithpower »

Witam was w końcu znalazłam forum naszego pięknego miasta :] Z racji, że chciałabym jechać w najbliższym czasie do Egiptu czy ktoś może polecić dobre biuro podróży? Może być u nas, ale nie koniecznie !!!
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Biura Podróży

Post autor: ekonomista »

Biuro podróży jest na Karmelickiej i koło dworca Radtur.
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Biura Podróży

Post autor: ekonomista »

Biura podróży typu Radtur na tym opierają swoją działałność, wyszukują Ci oferty operatorów typu: Itaka, Tui, Exim, Wezyr, itd... NIe jedzie się na wczasy z "Radturem". Jeśli tylko określisz kierunek to przedstawią Ci oferty kilku operatorów.
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Biura Podróży

Post autor: risto »

Awatar użytkownika
baranowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 28 stycznia 2015, 09:11

Re: Biura Podróży

Post autor: baranowski »

girlwithpower pisze:Witam was w końcu znalazłam forum naszego pięknego miasta :] Z racji, że chciałabym jechać w najbliższym czasie do Egiptu czy ktoś może polecić dobre biuro podróży? Może być u nas, ale nie koniecznie !!!
Jeśli Egipt i najbliższy czas to polecam tobie http://www.cititravel.pl/ w szybki sposób otrzymasz najświeższe oferty z różnych biur podróży.
Wika
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:19

Re: Biura Podróży

Post autor: Wika »

W naszym mieście są tylko biura pośredniczące, nie ma tak na prawdę biur agencyjnych które sprzedają swoją ofertę.
Proponuję poczytać na różnych forach, wybrać konkretne miejsce-kurort i skontaktować się bezpośrednio z biurem Itaki.
Pewne biuro, istniejące już długo na rynku, unikniecie płacenia prowizji pośrednikom..
IGA_IGA
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 lutego 2015, 18:19

Re: Biura Podróży

Post autor: IGA_IGA »

Wika , widzę że nie bardzo orientujesz się w turystyce i udzielasz błędnych informacji. W Jaśle są głównie biura agencyjne czyli takie które działają na podstawie umowy agencyjnej i dlatego możesz kupić w nich ofertę każdego organizatora. A co do ceny - proponuje Ci sprawdzić jakąś ofertę na Necie i zadzwonić do jasielskich biur i porównać ceny - zapewniam ze będą takie same i nikt Ci nie doliczy żadnej prowizji, gdyż agent wynagrodzenie otrzymuje od organizatora. Zachęcając innych do zakupu ofert w internecie czy przez telefon u organizatora, pozbawiasz możliwości rozwoju i funkcjonowania lokalnego rynku. I jak nasze małe miasto Jasło ma się rozwijać skoro wydajemy nasze pieniądze i dajemy zarobić dużym aglomeracjom ? Ludzie wspierajcie lokalny rynek !!!
Wika
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:19

Re: Biura Podróży

Post autor: Wika »

Właścicielem którego biura jesteś? Że założyłaś konto, aby tylko skomentować mój wpis hehe
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Biura Podróży

Post autor: ekonomista »

IGA_IGA pisze:Wika , widzę że nie bardzo orientujesz się w turystyce i udzielasz błędnych informacji. W Jaśle są głównie biura agencyjne czyli takie które działają na podstawie umowy agencyjnej i dlatego możesz kupić w nich ofertę każdego organizatora. A co do ceny - proponuje Ci sprawdzić jakąś ofertę na Necie i zadzwonić do jasielskich biur i porównać ceny - zapewniam ze będą takie same i nikt Ci nie doliczy żadnej prowizji, gdyż agent wynagrodzenie otrzymuje od organizatora. Zachęcając innych do zakupu ofert w internecie czy przez telefon u organizatora, pozbawiasz możliwości rozwoju i funkcjonowania lokalnego rynku. I jak nasze małe miasto Jasło ma się rozwijać skoro wydajemy nasze pieniądze i dajemy zarobić dużym aglomeracjom ? Ludzie wspierajcie lokalny rynek !!!

Ja się z tym zgadzam, szukałam w tamtym roku wycieczek i najpierw byłam w Radturze, dostałam kilka ofert, ale stwierdziłam, że bezpośrednio u operatora będzie taniej i pojechałam do Rzeszowa, a tu guzik- cena taka sama.
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Biura Podróży

Post autor: jaslanka »

Wika pisze:Właścicielem którego biura jesteś? Że założyłaś konto, aby tylko skomentować mój wpis hehe
Wika IGA_IGA ma rację. Ja też jeżdżę i wyszukuję imprezy w necie, a wykupuję w jednym z jasielskich biur podróży i nigdy nie zapłaciłam więcej niż na stronie ogranizatora.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Biura Podróży

Post autor: czeszka »

Co polecacie do 2000 na rok 2015? Jest coś aktualnie-oczywiście realnego....a nie z kilkoma dnami... Gdzie w Jaśle /Krośnie można na miejscu w biurze skonsultować i omówić juz dana wycieczkę? Można na priv również polecić jeżeli ktoś ma sprawdzone....
ania28
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 22 czerwca 2012, 20:48

Re: Biura Podróży

Post autor: ania28 »

Biuro Radtur koło dworca jest najlepsze. Koniecznie idz do Pani. Naprawdę chce wyszukać coś fajnego, bardzo się stara. Byliśmy w tamtym roku w Egipcie. Załatwialiśmy w tym biurze i wszystko super. Na Karmelickiej obsługa porażka.... panie siedzą chyba za karę...
Awatar użytkownika
Krzysztof Kot
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:48

Re: Biura Podróży

Post autor: Krzysztof Kot »

Tylko madart warty polecenia!
sing
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 1 stycznia 2015, 11:48

Re: Biura Podróży

Post autor: sing »

Jak kupować to na ostatnią chwilę, zawsze taniej.
NiedlaNiego
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2014, 16:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Biura Podróży

Post autor: NiedlaNiego »

Krzysztof Kot pisze:Tylko madart warty polecenia!
Mam inne zdanie... I złe doświadczenia... Niestety
ODPOWIEDZ