Restauracja Różana w Skołyszynie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: mała111 »

Wczoraj byłam na weselu w tej restauracji i muszę przyznać ,że jestem pod wielkim wrażeniem oczywiście pozytywnym,znakomite jedzenie ,fantastyczna przemiła obsługa można by opisywać to miejsce w samych superlatywach,chociaż rzadko zapuszczam się w tamte strony to z pewnością tam zaglądnę na jakiś obiadek :super:
awion
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:58

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: awion »

Mnie jakoś specjalnie ta Różana nie zszokowała:/ Chyba trochę opuścili poziom:/ Ostatnio byłem w Afrodycie i nie powiem...było 2 razy lepiej! I właścicel jest naprawdę wporządku!!! Po prostu dobry chłop:)... Także dla różanej duży minus :P
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: obiektywnyObserwator »

awion pisze:Mnie jakoś specjalnie ta Różana nie zszokowała:/ Chyba trochę opuścili poziom:/ Ostatnio byłem w Afrodycie i nie powiem...było 2 razy lepiej! I właścicel jest naprawdę wporządku!!! Po prostu dobry chłop:)... Także dla różanej duży minus :P
Byleś raz, może dwa i od razu wiesz, że właściciel wporzo chłop a nawet dobry chłop???
Przybliż mi receptę na poznanie właściciela podczas pierwszej wizyty...
Skąd to wiesz? Ja po jednej wizycie w knajpie nawet nie wiem, który to właściciel
a co dopiero, żeby wiedzieć, że jest w porządku. Chyba, że sam sobie taką laurkę
piszesz :hyhy:
awion
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:58

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: awion »

W Różanej byłem 4 razy, a Afrodycie 2, w tym raz jako Pan Młody, więc chyba swoją opinię mogę wyrazić na temat całej restauracji jak i właściciela:) pozdrawiam
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: greg@@ »

mała111 pisze:Wczoraj byłam na weselu w tej restauracji i muszę przyznać ,że jestem pod wielkim wrażeniem oczywiście pozytywnym,znakomite jedzenie ,fantastyczna przemiła obsługa można by opisywać to miejsce w samych superlatywach,chociaż rzadko zapuszczam się w tamte strony to z pewnością tam zaglądnę na jakiś obiadek
Popieram w 100% również miałem okazję być na tym weselu i jestem miło zaskoczony jedzonko smaczne "wiejska chata wspaniała" bardzo miła obsługa :super:
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: mała111 »

awion pisze:Mnie jakoś specjalnie ta Różana nie zszokowała:/ Chyba trochę opuścili poziom:/ Ostatnio byłem w Afrodycie i nie powiem...było 2 razy lepiej! I właścicel jest naprawdę wporządku!!! Po prostu dobry chłop:)... Także dla różanej duży minus :P
heheh "dobry chłop" a co to ma do rzeczy? jak się dobrze gada to z każdym się idzie dogadać :D poza tym w przypadku wesela na którym byłam, właścicielka również się pojawiła co było na duży plus :ok: byłam tam po raz pierwszy, a bywając wcześniej w innych restauracjach jakieś porównanie mam ,przede wszystkim Panie kelnerki jak i kelner bardzo miła aparycja co wg. mnie jest baardzo ważne bo w momencie kiedy podaję Ci obiad szczupła, ładna dziewczyna, a nie gruba ledwo mieszcząca się między stolikami przepraszam za wyrażenie "locha" to zjadasz ten obiad ze smakiem ,a nie zastanawiasz się czy w ogóle go zjeść mając wizję takiego wyglądu :zdegustowany: a taką sytuacje spotkałam w jednej dość znanej jasielskiej restauracji,więc to kolejny duży plus ,po drugie usmiech na twarzach kelnerek mimo zmęczenia i miłe słowo do gości to kolejny plus a nie sztuczne rzucanie talerzami z minami jak by łaskę robiły ,mogła bym wymieniać mnóstwo spostrzeżeń ,a jestem bacznym obserwatorem i zwracam uwagę na szczegóły ,ale po cóż je wymieniać skoro tam byłeś to sam wiesz ,nie rozumiem tylko Twojego ostatniego zdanie co ma ten "dobry chłop" na plus czy minus dla Różanej?? aczkolwiek zabawnie to brzmi :rotfl:
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: _WHISKEY_ »

Jadłem dzisiaj w "Różanej". Smakowo nie było najgorzej, choć wielokrotnie jadłem lepiej, fryty zalatywały starym olejem, a jestem na to uczulony, poza tym podana ilość jedzenia raczej dla niewiasty na diecie, niż 100 kilowego faceta.
Jeżeli w najbliższym czasie tam zaglądnę to wyłącznie na lody lub pizzę.
skandal
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 września 2012, 16:14

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: skandal »

lusesita0106 pisze: Jest wiele podobnych lokali w okolicy, jak chociażby Afrodyta w Przysiekach, La Dolce Vita w Siepietnicy czy Mimoza w Libuszy ale we wszystkich pytałam o cenę i niestety: za 140 zł dostaniesz obiad, trzy dania po obiedzie a ciasto niestety nie jest wliczane w cenę i jest jakby niewiadomego pochodzenia.
I tu się akurat mylisz, na przykład w La Dolce Vita w cenie niższej niż w Różanej jest pięć dań ciepłych + ciasta, owoce, szampan i tort. Ciasta sami pieką, więc masz wiadome pochodzenie... :D
Napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń - przynosisz tylko swój alkohol... :P
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: Happy »

Ja jestem bardzo z niej zadowolona. Obsługa i jedzenie na poziomie, wystrój na prawdę nowoczesny. Duży parking, plac zabaw dla dzieci, dobry dojazd. Na pewno jeden z lepszych lokali w okolicy.
AbsurdB
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 23:39

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: AbsurdB »

Temat dotyczy Różanej więc piszmy o niej. Ma swoje zalety i jest oczywiście najlepszą restauracją Keksa.Porcje trochę małe więc jak będę planował dietę to będę się tam stołował.Na deser polecam łeb pinokia w misie
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: Happy »

StudioJL pisze:
czanie pisze:
Co do restauracji to polecam Afrodytę super Restauracja :)
Afrodytę , no nie wiem, często zamawiam tam obiady dnia bo mieszkam niedaleko, zupy są gotowane na kostce rosołowej, blee.. ja gotuję lepiej. Jak kiedyś byliśmy na obiedzie w weekend to wszystko było takie tłuste, albo smażone albo z tłustym sosem, tak jakby mięsa już nie można było zamarynować i upiec, bez tego smażenia i tłustych panierek.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: wiolka666 »

dziwna wypowiedz wyzej nie smakuje ci a zamawiasz tam czesto obiady przeciez jest duzo restauracji
katrina_pi
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:39

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: katrina_pi »

Rozana jak najbardziej robie tam nie jedna impreze i zawsze jestem supwr zadowolona. Wszystko pyszne ceny do dogadania i obsluga mila. Nak najbarsziej tak mogli by miec tansze lldy albo wieksze galki
ana_25
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 5 marca 2015, 10:39

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: ana_25 »

czytam te wypowiedzi ale są z przed kilku lat. sama robię wesele w Różanej i czy teraz jest lepszy poziom, większe porcje ? jak oceniacie teraz wesela w różanej
MonikaMo
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 marca 2015, 17:12

Re: Restauracja Różana w Skołyszynie

Post autor: MonikaMo »

planuje wesele w Różanej, dlatego napiszcie jak jest teraz w restauracji?
ODPOWIEDZ