Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: matrix »

antykieckowy pisze:Gdybyście patrioty od siedmiu boleści chciały kiedyś odpowiedzieć na moje pytanie to polecam "Na śladach represji UB w Jaśle i regionie w latach 1945-1956" Zdzisława Świstaka, świetna lektura w temacie.
Nienajlepszy przykład, na szczęście tej pozycji nie czytałem.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: antykieckowy »

Czemuż nienajlepszy?
narodowy
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 3 marca 2015, 01:40

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: narodowy »

Polecam historię kapitana Konstantego, który pochodzi z Rzeszowa.

https://www.youtube.com/watch?v=mIZdvrMfP-A
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: antykieckowy »

dragoness pisze:
antykieckowy pisze:Gdybyście patrioty od siedmiu boleści chciały kiedyś odpowiedzieć na moje pytanie to polecam "Na śladach represji UB w Jaśle i regionie w latach 1945-1956" Zdzisława Świstaka, świetna lektura w temacie.
No litości! Przecież to jest KSIĄŻKA :szok: :hyhy:
W sumie racja. Dzisiejsza upośledzona intelektualnie młodzież czerpie swoją wiedzę jedynie ze śmietnika informacji - internetu. Co zrobisz? Nic nie zrobisz, poza oglądaniem quasi patriotów na fejsbukach.

https://www.youtube.com/watch?v=kFBDn5PiL00
narodowy pisze:Polecam historię kapitana Konstantego, który pochodzi z Rzeszowa.

https://www.youtube.com/watch?v=mIZdvrMfP-A
kpt. Kopf

Minimum szacunku, patryjoto.

Czyli jednak bez googla nie potrafisz wymienić choć jednego Wyklętego z Jasła lub okolic. Smutne, smutny ten wasz patriotyzm i czczenie pamięci bohaterów, których nawet nie znacie. No ale fotki na fejsbukach są, fejm się zgadza więc wszystko ok.
narodowy
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 3 marca 2015, 01:40

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: narodowy »

antykieckowy pisze:
narodowy pisze:Polecam historię kapitana Konstantego, który pochodzi z Rzeszowa.

https://www.youtube.com/watch?v=mIZdvrMfP-A
kpt. Kopf

Minimum szacunku, patryjoto.

Czyli jednak bez googla nie potrafisz wymienić choć jednego Wyklętego z Jasła lub okolic. Smutne, smutny ten wasz patriotyzm i czczenie pamięci bohaterów, których nawet nie znacie. No ale fotki na fejsbukach są, fejm się zgadza więc wszystko ok.
Nie będę odpisywał ci idioto już więcej, bo mam dość twoich pompowań jaki to nie jesteś i ile książek przeczytałeś.
Kogo obchodzi to co czytasz i że czytasz? Siedź sobie dalej i pierdź w stołek bo do tego się chyba najlepiej nadajesz i to jest "tfój" patriotyzm.
Na kresy pieniędzy nie chcesz przekazać, na kombatantów pewnie też nie rzucisz, więc nie jesteś osobą ani godną szacunku ani uwagi.

Polecam maść na ból ....

PS: Kpt. Kopfa znam osobiście. Jak nie znasz lokalnych wyklętych to idź sobie powertuj w swoich księgach lub w wiki.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: antykieckowy »

Ani razu o sobie nie napisałem, ani o tym ile książek przeczytałem. Ja rozumiem, że kompromitacja własnej osoby i wytykanie braku wiedzy boli najbardziej gdy się chce fejmu nazbierać na grobach ale świat się na tym nie kończy (patrz PiS). Zresztą sorry za moją naiwność, czego mogłem się spodziewać po patryjocie z ONR :cwaniak:

I na tym kończę z tobą tą dyskusję :]
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: Jozin »

Boguś, daj się chłopakom polansować, czy oni są gorsi od pissjugend ??? Może nawet ściągną do Jasła Mańka Kowalskiego to będzie można się rozerwać na jakimś spotkaniu wyborczym w odróżnieniu od nudnawych przemyśleń JKM, co w kółko chrzani o tym samym+koalicji w drodze do koryta....
Daj się chłopakom wyrobić, spójrz dokąd cmentarny lans zaprowadził Juvusia czy Lesia ??? Teraz próżno juz ich szukać w okolicach cmentarza przed 1.11..... :hyhy:
Nie bądź taki.....









-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juve_fan, na zawsze w naszych sercach...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: dragoness »

Kogo obchodzi to co czytasz i że czytasz?
No i wylazło buractwo. nawet jakbym miała chęć poprzeć, to teraz straciłam. Kretynom u władzy stanowcze NIE, poczynając od Bolka, poprzez "profesorów", a kończąc na "Bulu".
MUFC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 lipca 2014, 15:07

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: MUFC »

narodowy im więcej bedziesz odpisywał, tym więcej troli się zjawi. Popatrz na liczniki postów to się dowiesz, że ich patriotyzm zaczyna się i kończy na tym forum. razem mają już ponad 10 000 postów :mur: z takimi nie wygrasz, jak widzą że ktoś robi coś więcej niż tylko pisanie, to całą bandą wpadaja na forum i wyzywają,poniżają itd to im daje siłe i dowartościowanie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: dragoness »

MUFC pisze:narodowy im więcej bedziesz odpisywał, tym więcej troli się zjawi. Popatrz na liczniki postów to się dowiesz, że ich patriotyzm zaczyna się i kończy na tym forum. razem mają już ponad 10 000 postów :mur: z takimi nie wygrasz, jak widzą że ktoś robi coś więcej niż tylko pisanie, to całą bandą wpadaja na forum i wyzywają,poniżają itd to im daje siłe i dowartościowanie.
Szkoda, że patriotyzm niektórych zaczyna sie i kończy na ulicy. Nota bene, czujesz się poniżony tym co napisałam o nieczytających? Pismo Święte mówi: prawda was wyzwoli. Doceniam, że młodzież zaczyna interesować się tym, co się dzieje w kraju, szkoda, że w wielu przypadkach wybiórczo.
narodowy
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 3 marca 2015, 01:40

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: narodowy »

dragoness pisze:
MUFC pisze:narodowy im więcej bedziesz odpisywał, tym więcej troli się zjawi. Popatrz na liczniki postów to się dowiesz, że ich patriotyzm zaczyna się i kończy na tym forum. razem mają już ponad 10 000 postów :mur: z takimi nie wygrasz, jak widzą że ktoś robi coś więcej niż tylko pisanie, to całą bandą wpadaja na forum i wyzywają,poniżają itd to im daje siłe i dowartościowanie.
Szkoda, że patriotyzm niektórych zaczyna sie i kończy na ulicy. Nota bene, czujesz się poniżony tym co napisałam o nieczytających? Pismo Święte mówi: prawda was wyzwoli. Doceniam, że młodzież zaczyna interesować się tym, co się dzieje w kraju, szkoda, że w wielu przypadkach wybiórczo.
Nie chodziło mi o czytających i nie biję w moli, chodziło mi o zarzuty nieoczytania, nieznajomości skierowane do mnie.
Jeśli kogoś uraziłem, przepraszam.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: antykieckowy »

Jozin pisze:Boguś, daj się chłopakom polansować, czy oni są gorsi od pissjugend ??? Może nawet ściągną do Jasła Mańka Kowalskiego to będzie można się rozerwać na jakimś spotkaniu wyborczym w odróżnieniu od nudnawych przemyśleń JKM, co w kółko chrzani o tym samym+koalicji w drodze do koryta....
Daj się chłopakom wyrobić, spójrz dokąd cmentarny lans zaprowadził Juvusia czy Lesia ??? Teraz próżno juz ich szukać w okolicach cmentarza przed 1.11..... :hyhy:
Nie bądź taki.....
Blondyna jaka by nie była to coś wiedziała. Na tym chyba kończą się różnice.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: luc »

MUFC pisze:narodowy im więcej bedziesz odpisywał, tym więcej troli się zjawi. Popatrz na liczniki postów to się dowiesz, że ich patriotyzm zaczyna się i kończy na tym forum.
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi ;) - pomyśl lepiej co będzie jak będzie was próbowało wywiadem np. TVN sprowokować :?: Spalisz im wóz a dziennikarzom nakopiesz do d... :?: - z krytyką,nawet tą którą uważacie za niezasłużoną też trzeba się nauczyć radzić panowie :)
narodowy pisze:
dragoness pisze:
MUFC pisze:narodowy im więcej bedziesz odpisywał, tym więcej troli się zjawi. Popatrz na liczniki postów to się dowiesz, że ich patriotyzm zaczyna się i kończy na tym forum. razem mają już ponad 10 000 postów :mur: z takimi nie wygrasz, jak widzą że ktoś robi coś więcej niż tylko pisanie, to całą bandą wpadaja na forum i wyzywają,poniżają itd to im daje siłe i dowartościowanie.
Szkoda, że patriotyzm niektórych zaczyna sie i kończy na ulicy. Nota bene, czujesz się poniżony tym co napisałam o nieczytających? Pismo Święte mówi: prawda was wyzwoli. Doceniam, że młodzież zaczyna interesować się tym, co się dzieje w kraju, szkoda, że w wielu przypadkach wybiórczo.
Nie chodziło mi o czytających i nie biję w moli, chodziło mi o zarzuty nieoczytania, nieznajomości skierowane do mnie.
Jeśli kogoś uraziłem, przepraszam.
O taką impulsywność właśnie chodzi,ale jak widać potrafisz zachowywać się i z kulturką zamiast jak MUFC od razu "trole". Czy osoby piszące tu (włącznie ze mną) są "trolami" czy nie - pewna kultura obowiązywać powinna,przynajmniej dopóki nie jesteś jeszcze totalnie atakowany.

Ok wkurzyłeś się na Antykieckowego, mocno wam pojechał - ale co szkodzi przemyśleć,jak na przyszłość bardziej skupić się na wyklętych czy na treści zamiast na logo organizacji ? Faktycznie fotki takie malutkie,że banery organizacyjne widać dokładnie a fotki wyklętych jakoś tak na drugim planie i na żadnym transparencie ze zdjęć które wrzucił Antykieckowy nie ma nic o "wyklętych" :!: .Manipulacja Antykieckowego,czy smutny fakt ? Wiesz co ? Nie obchodzi mnie to. Na przyszłość zrobicie lepiej i wyciągniecie wnioski z krytyki - nieprawdaż ? Organizacja wasza chyba taka stara nie jest,a jak jest nowa,a wy generalnie dość młodzi to wiadomo, nie zawsze wszystko od razu jest dopracowane.Bywa.
MUFC pisze:Popatrz na liczniki postów to się dowiesz, że ich patriotyzm zaczyna się i kończy na tym forum
Nie przeczę,że robię dla Polski i Polskiej sprawy za mało.Nie zaprzeczę też,że nie jestem z tego powodu szczególnie dumny. Co zaś do działań realnych vs internetowe to pozwól,że zadam ci pytanie - kiedy i o ile osiągasz dużo lepszy efekt niż to internetowe ględzenie :?: To nie krytyka trolla,to rzecz godna przemyślenia. Co zmieni na lepsze poza twoim samopoczuciem taka demonstracja czy zapalenie świeczki np. na grobie Zubryda :?: Front internetowy też jest frontem,może nie tak istotnym jak ten w świecie rzeczywistym,ale jednak. Pamiętasz,jak Holocher został załatwiony przez powiązanych z anarchistami od Michnika hackerów ? Nie lekceważ potęgi internetu i mediów.

A że nie bawię się w realne współprace z takimi ONRami - w zbyt wielu kwestiach jestem zbyt "na lewo" jak dla was, nie mam też najmniejszej ochoty zwracać na siebie szczególnej uwagi w świecie rzeczywistym,zresztą z moimi poglądami bycie totalnie szczerym poza internetem skończyłoby się źle dla mnie. Moje zbójeckie prawo,ot co.
narodowy
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 3 marca 2015, 01:40

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: narodowy »

luc pisze: O taką impulsywność właśnie chodzi,ale jak widać potrafisz zachowywać się i z kulturką zamiast jak MUFC od razu "trole". Czy osoby piszące tu (włącznie ze mną) są "trolami" czy nie - pewna kultura obowiązywać powinna,przynajmniej dopóki nie jesteś jeszcze totalnie atakowany.

Ok wkurzyłeś się na Antykieckowego, mocno wam pojechał - ale co szkodzi przemyśleć,jak na przyszłość bardziej skupić się na wyklętych czy na treści zamiast na logo organizacji ? Faktycznie fotki takie malutkie,że banery organizacyjne widać dokładnie a fotki wyklętych jakoś tak na drugim planie i na żadnym transparencie ze zdjęć które wrzucił Antykieckowy nie ma nic o "wyklętych" :!: .Manipulacja Antykieckowego,czy smutny fakt ? Wiesz co ? Nie obchodzi mnie to. Na przyszłość zrobicie lepiej i wyciągniecie wnioski z krytyki - nieprawdaż ? Organizacja wasza chyba taka stara nie jest,a jak jest nowa,a wy generalnie dość młodzi to wiadomo, nie zawsze wszystko od razu jest dopracowane.Bywa.
Nie od razu Rzym zbudowano, sklejki były robione jak widać lub nie widać ręcznie przeze mnie ale już będą na lata. Krytykę konstruktywną mogę znieść i nawet jest wskazana. Nie lubię jednak bezpodstawnych zarzutów. A baner jasielski był tylko jeden(zarzut o ilość).
luc pisze:Nie przeczę,że robię dla Polski i Polskiej sprawy za mało.Nie zaprzeczę też,że nie jestem z tego powodu szczególnie dumny. Co zaś do działań realnych vs internetowe to pozwól,że zadam ci pytanie - kiedy i o ile osiągasz dużo lepszy efekt niż to internetowe ględzenie :?: To nie krytyka trolla,to rzecz godna przemyślenia. Co zmieni na lepsze poza twoim samopoczuciem taka demonstracja czy zapalenie świeczki np. na grobie Zubryda :?: Front internetowy też jest frontem,może nie tak istotnym jak ten w świecie rzeczywistym,ale jednak. Pamiętasz,jak Holocher został załatwiony przez powiązanych z anarchistami od Michnika hackerów ? Nie lekceważ potęgi internetu i mediów.

A że nie bawię się w realne współprace z takimi ONRami - w zbyt wielu kwestiach jestem zbyt "na lewo" jak dla was, nie mam też najmniejszej ochoty zwracać na siebie szczególnej uwagi w świecie rzeczywistym,zresztą z moimi poglądami bycie totalnie szczerym poza internetem skończyłoby się źle dla mnie. Moje zbójeckie prawo,ot co.
Sądzę, że w niejednej kwestii znaleźlibyśmy wspólny temat do dyskusji. :)

W każdym razie dziękuję za parę naskrobanych słów. :ok:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle

Post autor: antykieckowy »

luc pisze:Ok wkurzyłeś się na Antykieckowego, mocno wam pojechał - ale co szkodzi przemyśleć,jak na przyszłość bardziej skupić się na wyklętych czy na treści zamiast na logo organizacji ? Faktycznie fotki takie malutkie,że banery organizacyjne widać dokładnie a fotki wyklętych jakoś tak na drugim planie i na żadnym transparencie ze zdjęć które wrzucił Antykieckowy nie ma nic o "wyklętych" :!: .Manipulacja Antykieckowego,czy smutny fakt ?
Link do galerii ONR na fb https://www.facebook.com/ONRJaslo/posts ... 4409580971
ODPOWIEDZ