Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Wydarzenia i komentarze z Jasła
walidziura
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 14 kwietnia 2011, 07:25

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: walidziura »

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ale się uśmiałem "detektywi od siedmiu boleści"... Ta czarna honda którą ktoś wstawił jako auto donosiciela od kilkunastu dni (albo i dłużej) jest wystawiona na portalu internetowym jako samochód do sprzedania, i ma DOKŁADNIE to zdjęcie które jakiś nawiedzony detektyw pogromca donosicieli wstawił :rotfl:
Jest tam telefon do właściciela więc jeśli chcecie go poznać osobiście - a także jego dane - bo przecież pokaże wam dowód rejestracyjny :rotfl: - to nic prostszego :rotfl:
Dziwne tylko że z tamtego portalu zniknęło to po kilku godzinach a Wy dalej macie pożywkę... Pewnie ktoś dla hecy - albo sam "donosiciel" wysłał Wam jakieś zdjęcie dla zmylenia przeciwnika...
A nawet gdyby aktualny właściciel nagrywał i donosił, to nie wiadomo czy będzie to robił nowy nabywca który to auto kupi (zakładając że kupi) - więc uważajcie żebyście nie zrobili "krzywdy" niewinnemu...
Detektywi od siedmiu boleści... Jeden wstawi link który nie działa, drugi zdjęcie auta z ogłoszenia - i "się kręci" - a Policja dalej łoi mandatami piratów... :hurra:
Hackenbush
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 20:57

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: Hackenbush »

STOP AGRESJI czego nie przyznasz się, że to Ty jesteś tym z miejscowości koło Brzostku co nagrywa? Czego zablokowałeś filmiki na Youtube z profila podpisanego twoim imieniem i nazwiskiem:-) na których pokazujesz jaki jest twój poziom nagrywając jakiegoś pijanego gościa? Miej odwagę powiedzieć, że to Ty nagrywasz, a nie robisz takie podchody.
Hackenbush
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 20:57

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: Hackenbush »

przedstaw się z prawdziwego nazwiska Sławek:-) chodziło mi o nagrania Tarzana
Hackenbush
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 20:57

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: Hackenbush »

Stop agresji nie wyjeżdżaj nikomu z tekstami o dzieciach jak sam nie masz bo jesteś stary kawaler.
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: borsuk 1.8 »

Ha ha dobre
Hackenbush
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 20:57

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: Hackenbush »

Stop agresji napisz jak się rzeczywiście nazywasz bo przeicież wiemy że nie Piatek:-) wstydzisz się nazwiska które nosisz po mamusi, a ona przecież z renty ci kamerkę kupiła, bo nie dość że jesteś starym koniobijcą co baby na oczy nie widział to jeszcze roboty nie umiesz sobie znaleźć:-)
Hackenbush
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 20:57

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: Hackenbush »

każdy koniobijca tak mówi:-) ja wiem jak się nazywasz, bo ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=YblwFsnKwvQ
podpisany jest twoim imieniem i nazwiskiem i wczoraj niestety jeszcze nie zdążyłeś go zablokować "spryciarzu":-)
Hackenbush
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 20:57

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: Hackenbush »

Podsumiję tylko: jesteś starym kawaleram, który nie ma rodziny, która by cie kochała, normalnych przyjaciół, z którymi można się spotkać i normalnie spędzić czas, nie masz pracy, pomysłu na siebie, a jedyną rzeczą, którą się zajmujesz w swoim marnym życiu to siedzenie przed komputerem i jeżdżeniem od czasu do czasu pożyczanymi autami i nagrywanie innych kierowców, żeby mieć satysfakcję, że zrobiłeś na złość ludziom, którym w przeciwieństwie do ciebie się w życiu udało:-)
walidziura
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 14 kwietnia 2011, 07:25

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: walidziura »

WIdać że niektórych strasznie duma rozpiera że poznali za młodych głupich lat pod remizą "żonę" z którą teraz muszą się mędczyć do końca życia i utrzymywać stado dzieci (nie wiadomo do końca czyich) :) Cóż... róźni ludzie mają różne priorytety... Dla jednych szczytem dumy jest mieć byle jaką żonę i dzieci które "mądrość" wyssały po tatusiu, dla innych priorytetem jest mieć spokój, brak zobowiązań i dobrze się bawić... Poza tym - wielu ma inną orientację, nie każdy szuka żony - kobiety, jeszcze inni zmieniają płeć, lub mają takie plany - więc proponuję wyjść z jaskini na świat, ogarnąć się i żyć jak współcześni ludzie, a nie jak 100 lat temu, gdzie 22 letni kawaler traktowany był za lokalnego nieudacznika, bo sobie jeszcze żadnego paszteta nie znalazł :rotfl:
A jak komuś piszesz po imieniu czy nazwisku, to wypadało by się też samemu przedstawić, takie są podstawy kultury i dobrego wychowania, a nie ukrywać się za nic nikomu nie mówiącym nickiem...
Nie wiem co ma pokazywać ten film z youtuba bo się nie otwiera, ale jeśli tam kogoś widać to zapewne widać jak nagrywa i wysyła to na policję, skoro twierdzisz że "to on"... Bo jeśli - jak ktoś pisze - jest tam jakiś pijak który nie wiadomo co robi, to trudno podejrzewać żeby był kierowcą :) Tacy zazwyczaj nawet na rowerze nie jadą, tylko go prowadzą, (i dobrze)... A na rowerze chyba kamery nie ma zamontowanej :)
Aaaaa, zaraz zaraz, to napewno ten pijany rowerzysta jechał w nocy przez jasło i wysłał potem film na policję jak go wyprzedzili na linii ciągłej - no to macie sprawę wyjaśnioną :rotfl: :rotfl: :rotfl:
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: T135 »

a Twoim priorytetem jest zajmowanie się życiem innych zamiast swoim.

Od przestrzegania ruchu drogowego jest policja, oraz Inspekcja Transportu Drogowego a nie jakiś byle śmierdzący pajac.
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: Kulfon »

walidziura idealnie opisał koszmar swojego życia :hyhy: najpierw żona, potem stado dzieci. wykończony jest. trzeba chłopakowi jakoś pomóc
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: obiektywnyObserwator »

T135, Hacenbush gadanie z tymi dwoma a może i jednym z dwoma nickami nie ma najmniejszego sensu , samo dno i dwa metry mułu.
To samo jest z tym pół inteligentem w Brzosku na 19 kanale CB, może to też ten sam co i tu?
Mi parę postów wyżej złożył życzenia odnośnie dzieci, kogoś żony się czepia i wstawia jakieś filozoficzne gadki na tematy na które nie ma pojęcia skoro jest kawalerem :rotfl:
Ja odpuszczam dyskusje, po co się w mule nurzać. W myśl zasady gadaj z D... to cie osra ;)
Ale cały czas mam nadzieję coś zarejestrować, jeżdżąc jak by nie było kilka razy w tygodniu przez Brzostek w dalsze zakątki Polski :)
Pozdrawiam wszystkich kierowców!
maverik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 9 lutego 2010, 19:50

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: maverik »

"Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi" coś ten temat śmierdzi ile razy ja jeżdżę trasę Jasło - Gorlice, - Jasło - Brzostek i nigdy sie nie spotkałem z takim nagrywaniem przez kogoś z resztą mam kumpli tez w Skołyszynie którzy lubią sobie depnąć po gazie i jakoś też nikt nie nagrywał...no ale jak wiadomo wideorejstratory są NIELEGALNE, ale dajmy sytuacje jest ktoś taki nagrywa prędzej czy później wyjdzie i tak najaw i ktoś mu buzię obije i tyle będzie z tego miał.
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: Bandit »

Hackenbush pisze:przedstaw się z prawdziwego nazwiska Sławek:-) chodziło mi o nagrania Tarzana
Każdy chyba wie, jak ma na nazwisko słynny Jurek, który organizuje W.O.Ś.P. :]
Szybko skasował konto na You Tube :rotfl:
Red Demon Bike
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 21 marca 2015, 16:24

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: Red Demon Bike »

Też miałem "przyjemność" zostać nagranym przez tego kolesia... Przy okazji słonecznego dnia w niedzielę postanowiłem się przejechać moim bikem... na prostej przed brzostkiem jechał "przepisowe" 50 w zabudowanym... (widać to na filmie) Przecież nie będę karawanił motocyklem 50 na godzinę bo bym musiał do jedynki schodzić :rotfl: więc go wyprzedziłem, no i było wezwanie na komisariat do brzostka... Na filmie wyraźnie widać - czerwona maska z garbem, coś ala mitsubishi eclipse, chyba że ma "tuning" i władował wiadro szpachli na zrobienie tego "tuningowego" garba... Zagrożenia żadnego nie spowodowałem, bo nikt z przeciwka nie jechał, no ale mandat, niestety jest... Uważajcie na czerwone "pseudo sportowe" auta...
ODPOWIEDZ