Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Wydarzenia i komentarze z Jasła
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: wibar »

Maverik-wideorejestratory samochodowe są LEGALNE,podobno nie wolno tylko publikować danych,które mogą zostać zinterpretowane jako ujawnienie danych osobowych.
skoda11
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 marca 2015, 20:54

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: skoda11 »

ten kolesia...to ma smarta rde a nie mitsubishi i ponoc mini cupe
skoda11
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 marca 2015, 20:54

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: skoda11 »

ajak ma na imiejurek owsiak to ten co beka w brzostku
maverik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 9 lutego 2010, 19:50

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: maverik »

wibar pisze:Maverik-wideorejestratory samochodowe są LEGALNE,podobno nie wolno tylko publikować danych,które mogą zostać zinterpretowane jako ujawnienie danych osobowych.
Czyli nie może publikować tablic rejstracyjnych....ale takie pytanie skoro tak nagrywa X osób musało przez niego mandaty zapłacić to czego nie dostanie w końcu po buzi ? i druga sprawa skoro jechałeś szybciej a on jechał jakimś złomem to jak ci niby prędkość zmierzył ? ja bym mandatu nie przyjął to raz a dwa sprawe możda oddać do prokuratury
Ostatnio zmieniony 21 marca 2015, 21:41 przez maverik, łącznie zmieniany 1 raz.
Red Demon Bike
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 21 marca 2015, 16:24

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: Red Demon Bike »

Nie wiem czy to było mini, smart czy polonez, ale było czerwone i miało "garba" na masce...
maverik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 9 lutego 2010, 19:50

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: maverik »

Zatrzymać wyrwać go z auta wsadzić mu w [...] kamerke niech żre świnia kosmata i on nie ma prawa żadnego wam mierzyć prędkości więc nie wiem o co halo, nie wyprzedzać w niedozwolonym miejscu i już
Hackenbush
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 20:57

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: Hackenbush »

Bandit pisze:
Hackenbush pisze:przedstaw się z prawdziwego nazwiska Sławek:-) chodziło mi o nagrania Tarzana
Każdy chyba wie, jak ma na nazwisko słynny Jurek, który organizuje W.O.Ś.P. :]
Szybko skasował konto na You Tube :rotfl:

He, he:-) chciałem żeby Sławuś sam się przedstawił jak taki odważny:-) konto skasował, ale kto chciał to zobaczył jego poziom- nagrywa niepełnosprawnego i się z tego śmieje.
Hackenbush
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 20:57

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: Hackenbush »

maverik pisze:Zatrzymać wyrwać go z auta wsadzić mu w [...] kamerke niech żre świnia kosmata i on nie ma prawa żadnego wam mierzyć prędkości więc nie wiem o co halo, nie wyprzedzać w niedozwolonym miejscu i już
No właśnie chodzi o to, że on nie mierzy prędkości bo nie ma do tego prawa, ale jak ktoś wyprzedza na podwójnej, czy nie ma włączonych świateł, to potem to wysyła na policję:-)
walidziura
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 14 kwietnia 2011, 07:25

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: walidziura »

No i widzisz jakiś problem ???? Nie wyprzedzaj na ciągłej, jeździj an światłach to nie będzie miał czego wysyłać... Chyba proste... Nie wkładaj ręki do ognia to się nie poparzysz... Nie uczyła mama ???
walidziura
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 14 kwietnia 2011, 07:25

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: walidziura »

Mówią że najlepsze auto jest służbowe i coś w tym jest :)
walidziura
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 14 kwietnia 2011, 07:25

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: walidziura »

Cała ironia sytuacji polega na tym że Komenda Główna Policji oraz w ślad za nią Komendy Wojewódzkie stworzyły akcję "stop agresji drogowej" po to aby KAŻDY obywatel mógł dbać o bezpieczeństwo na drodze, ale policjantom na samym dole z wiejskich posterunków nie bardzo się to podoba bo przecież ktoś może nagrać jego lub jego rodzinę, a przecież sam gdyby go "złapał" to mandatu by nie było.... A tak - sytuacja się komplikuje więc jest beeee... Pytanie tylko po co taki jeden z drugim "poszedł" na policjanta... Żeby pilnować porządku czy żeby brać kasę i ratować "z opresji" wszystkich kolegów i znajomych, oraz znajomych znajomych, siostrę brata szwagra ciotecznego wujka i prasiostrzeńca wujka dziadka babci...
maverik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 9 lutego 2010, 19:50

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: maverik »

stop agresji pisze:
maverik pisze:Zatrzymać wyrwać go z auta wsadzić mu w [...] kamerke niech żre świnia kosmata i on nie ma prawa żadnego wam mierzyć prędkości więc nie wiem o co halo, nie wyprzedzać w niedozwolonym miejscu i już
O to ten ma tą honde wiejski tuning posadzona na pudełko zapałek
Buraczku, nie mam hondy a nie jestem fanem tujuningu tylko to jak fabryka wypuscila, ale niewazne, nie mam problemu z jazda przepisowa takze z tematu sie odlaczam, ale czy narzekanie na forum wam cos da ? chyba nic. Pozdrawiam i zycze abyscie na tego kolesia nie trafili :)
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: wibar »

"stop agresji"-podobno jak Pan Bóg chce kogoś ukarać,to na pewien czas odbiera mu rozum,ale po pewnym czasie oddaje,żeby człowiek widział jakie błędy popełniał.Tobie rozumu nie odbierze-nie można zabrać czegoś czego się nie posiada.Widać to po Twoich dennych postach.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: T135 »

Jakby ktoś jeszcze nie widział, to jeszcze raz wklejam screen z facebooka użytkownika "Zakręt śmierci w Bukowej"
Człowiek, który nagrywa i donosi to Sebastian O. z Brzostku. Info pewne.
Załączniki
Untitled.png
Untitled.png (368.58 KiB) Przejrzano 4763 razy
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: Bandit »

stop agresji pisze:No to napisz jeszcze jak ty się nazywasz "kolego Falkona co żeś sadelte w kołaczycach kupował z bieździadki czy biesz babki :super: :super:
Od 40 lat mieszkam w Jaśle, nie Bieździadce. Nie wiem durniu jakie bajki oglądasz, bo żadnego falkona nie znam, nie wspominając kupna czegoś w Kołaczycach. Nie ty jeden na żwirowni w Kleciach pracowałeś, ale tak tępy człek jak ty, nie może poprawnie myśleć.
ODPOWIEDZ