Rompey - Selfi teledysk

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: emigrant77 »

emigrant77 pisze:Na samym wstępie zaznaczę iż jestem zwolennikiem wszelkiej formy rozwoju młodzieży związanej z muzyką, sportem, kulturą oraz dotacjami w/w form. Może gatunki muzyczne reprezentowane przez Pana Marcina nie trafiają do mnie ale też nie będę się wypowiadał w kwestii oceny ich poziomu artystycznego oraz wpływu na promocję Jasła. Myślę, że tej "negatywnej promocji" mamy już sporo w mediach od listopada ubiegłego roku a ze szczególnym nasileniem z początkiem bieżącego jest ona widoczna w wielu publikacjach, których ilość wyświetleń znacznie przewyższa osiągnięcie utworu "Selfi". Bardzo szczegółowo przedstawił Pan Marcin na portalu jaslo4u w komentarzu pod artykułem dotyczącym dotacji do teledysku, kwestię "groszówek" oraz innych, być może wcześniej źle zainwestowanych pieniędzy publicznych. Myślę że wydatek 1500 zł na dotację tej produkcji budżetu miasta nie pogrąży a dla Rompey może być korzystne, czego życzę.
Moja wypowiedź dotyczy innej kwestii i chciałbym aby Pan Marcin Rąpała, skoro tak chętnie się wypowiada, PUBLICZNIE zajął stanowisko aby może na przyszłość ułatwić innym młodym (może nie tylko) ludziom starającym się o wsparcie w UM w temacie kultury, rozrywki, sportu idt.
PANIE MARCINIE, proszę o podanie informacji czy w jakiś sposób był Pan związany z kampanią wyborczą Pani Musiałowicz-Czech na zasadzie wykonywania usług dotyczących działań promocyjnych podczas tej kampanii??
Czy miał Pan związek z spotem filmowym, zdjęciami do plakatów itd ??
Są to informacje, które mogą dużo wnieść w temacie rozwoju szeroko pojętej kultury w Jaśle.

LICZĘ NA PUBLICZNĄ WYPOWIEDŹ PANA MARCINA!!!
Samych sukcesów w karierze życzę!!!
Panie Marcinie !!! Niech Pan coś napisze odpowiadając na pytanie jak powyżej!!!
Inni młodzi zdolni też czekają na dotacje może im Pan coś ułatwić mając już doświadczenie w zdobywaniu potrzebnych funduszy!!!
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: Roel_1910 »

emigrant77 a co ty prokurato, że ktoś Ci sie ma spowiadać ?

Żal [...] ściska, że Tobie nie dali ?
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: emigrant77 »

Roel_1910 pisze:emigrant77 a co ty prokurato, że ktoś Ci sie ma spowiadać ?

Żal [...] ściska, że Tobie nie dali ?
Nie "prokurato" i żal [...] nie ściska, jednak to Pan Marcin publiczne pieniądze ochoczo na prywatny lans bierze :) Wypowiada się pod artykułem na tym portalu i ma wiele argumentów "ZA" ale na jedno KONKRETNIE ZADANE PYTANIE ODPOWIEDZI BRAK !!! Jeśli ktoś myśli że wszyscy wywodzący się z Jasła mają horyzonty myślowe z poziomem nie przekraczającym ambitnej twórczości utworu "Selfi" to się myli :cisza: Panie Rąpała, "zatkało kakało" ??? :hyhy:
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

Pojechałeś za granicę to co Cię interesuję że komuś 1,5 tys do teledysku miasto dorzuciło ?
Jakoś oburzenia z okazji jakiś pseudo obchodów cygańskich nie widziałem że się pieniądze marnują :cisza:

p.s kulfonie nie tylko tamten pokradł o którym wspomniałeś a każdy jedne przy korycie :kwasny:
MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 349
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 09:39

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: MalcolmX »

Czarni1910Jasło_INFO pisze:Pojechałeś za granicę to co Cię interesuję że komuś 1,5 tys do teledysku miasto dorzuciło ?
Jakoś oburzenia z okazji jakiś pseudo obchodów cygańskich nie widziałem że się pieniądze marnują :cisza:

p.s kulfonie nie tylko tamten pokradł o którym wspomniałeś a każdy jedne przy korycie :kwasny:
jeśli argumenty emigranta są prawdziwe to nie ważne czy jest to 10 zł czy 1500 zł - chodzi o sam mechanizm
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: emigrant77 »

MalcolmX pisze:
Czarni1910Jasło_INFO pisze:Pojechałeś za granicę to co Cię interesuję że komuś 1,5 tys do teledysku miasto dorzuciło ?
Jakoś oburzenia z okazji jakiś pseudo obchodów cygańskich nie widziałem że się pieniądze marnują :cisza:

p.s kulfonie nie tylko tamten pokradł o którym wspomniałeś a każdy jedne przy korycie :kwasny:
jeśli argumenty emigranta są prawdziwe to nie ważne czy jest to 10 zł czy 1500 zł - chodzi o sam mechanizm
To nie argumenty ;) ale MILCZENIE ma pewną wymowę :zdegustowany: a gdyby była odpowiedź to sądzicie że jak brzmi? ;)

Mechanizm, jak wszędzie ma znaczącą rolę ...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: dragoness »

Cóż, wiem, że p. Czernecki stawiał jakieś warunki przedwyborcze za finansowanie "Antosia", ale p. Marcin się nie zgodził. Co do klipów p. Czech nie wiem, więc się nie wypowiem.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: emigrant77 »

dragoness pisze:Cóż, wiem, że p. Czernecki stawiał jakieś warunki przedwyborcze za finansowanie "Antosia", ale p. Marcin się nie zgodził. Co do klipów p. Czech nie wiem, więc się nie wypowiem.
Miały być ZMIANY, więc chyba na lepsze w porównaniu do poprzedniej kadencji.
Fajnie byłoby przeczytać odpowiedź Pana Marcina, aby wszyscy utwierdzili się w tym, że rzeczywiście tak jest ... no chyba, że ... :niepewny:
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

Za kampanie wyborczą Elwirki z tego co mi wiadomo odpowiadała inna osoba a nie Marcin co nie znaczy że nie mógł w niej pomagać.

A do tych cygańskich spędów za pieniądze podatników panie emigrant jak się pan odniesiesz ?
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: emigrant77 »

Czarni1910Jasło_INFO pisze:Za kampanie wyborczą Elwirki z tego co mi wiadomo odpowiadała inna osoba a nie Marcin co nie znaczy że nie mógł w niej pomagać.

A do tych cygańskich spędów za pieniądze podatników panie emigrant jak się pan odniesiesz ?
Pytanie, które do mnie skierowałeś to chyba inny temat ale odpowiem: jestem przeciwny, zdecydowanie. Cyganie oraz ich sposób na życie to problem nie tylko Jasła, Polski ale ogólnie całej Europy (mówię to bo na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji).

Wracając do tematu głównego i zadanego pytania Panu Marcinowi Rąpale, na które nie raczy pisnąć nawet słowa, to zwróć uwagę jak kojarzy się taka dotacja publicznymi pieniędzmi PRYWATNEJ kariery artysty mającego towarzyskie powiązania z osobą decyzyjną za jej udzielenie :wstyd:
To nie było zlecenie UM ani utwór bezpośrednio treścią lub obrazem mający skojarzenia z Jasłem ( no chyba że tak mamy być kojarzeni). To był i jest autorski projekt Pana Marcina Rąpały ROMPEY, który "jarając" się ilością wyświetleń teledysku na YouTube próbuje przełożyć to na argumenty udowadniające promocję Jasła. Moim zdaniem jest to zwykła naiwność i odwracanie uwagi od sposobu przyznania tej dotacji. Nie chodzi mi konkretnie o te 1500 zł, które raczej na budżet miasta negatywnego efektu mieć nie będzie ale o mechanizm działania URZĘDNIKA. Jeśli taki sposób działania jest czymś, co nie może budzić wątpliwości to ja dziękuję za takie TAK DLA ZMIAN. Jeśli w tak prostych sprawach jest taki profesjonalizm to czego możemy się spodziewać w trudnych i istotnych dla Jasła tematach? Już na starcie mamy zmiany, zmiany uwikłanych na uwikłanych i niekompetentnych :wstyd:

Panie Marcinie, Pan to czyta!!!
Napisz Pan coś!!!
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: mlody1 »

Emigrantowi rzeczywiście zle, bo utwór robi coraz większy show :)
82 tysiące odsłon w dwa tygodnie.. ojoj, źle, nie?

Zobaczcie ;) https://www.youtube.com/watch?v=qVIq_Mitcpk
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: emigrant77 »

mlody1 pisze:Emigrantowi rzeczywiście zle, bo utwór robi coraz większy show :)
82 tysiące odsłon w dwa tygodnie.. ojoj, źle, nie?

Zobaczcie ;) https://www.youtube.com/watch?v=qVIq_Mitcpk
Emigrant77 zadał pytanie Panu Marcinowi Rąpale ale niestety Gość milczy. I co Panie Rąpała nie bądź Pan taki TAJEMNICZY bo i tak wszyscy te UKŁADY znają, napisz Pan coś wreszcie!!! Takie milczenie tylko potwierdza że w Jaśle TAK DLA ZMIAN zmieniło tylko ludzi na stołkach a ich poziom uczciwości i statusu OSOBY ZAUFANIA PUBLICZNEGO jest żenujący. Można się tego było spodziewać.

Jeśli tak jarasz się ilością odsłon to "twórczość" Pana Rąpały dotowana z publicznych pieniędzy blado wypada w porównaniu do podobnej poziomem artystycznym zaprezentowanej w tym klipie :rotfl:

https://www.youtube.com/watch?v=rwr7mHMp9Kg
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: emigrant77 »

Twórczość Rompeya skłania do zainteresowania się tym gatunkiem muzycznym ;)
Następna "perełka" takiego gatunku o równie głębokim przesłaniu (zawierająca treści antyrasistowskie :hyhy: ) jak twórczość jasielskiego "artysty" :rotfl:

https://www.youtube.com/watch?v=UVjag7QXJzU
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: emigrant77 »

A tutaj konkurujący ilością wyświetleń na YouTube z Rompeyem świetny utwór :rotfl: i rewelacyjny do niego teledysk :padam:

https://www.youtube.com/watch?v=d6x2naAhNQs

Ciekawe czy "artysta" otrzymał jakieś wsparcie finansowe od swoich lokalnych władz samorządowych dla wsparcia tej wybitnej :hyhy: "twórczości"?
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: mlody1 »

Rompey ma już ponad 600 000 odslon, a to nowość! :)
https://www.youtube.com/watch?v=d6kp0AorXT4
ODPOWIEDZ