Pizzeria This is it!!!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Pizzeria This is it!!!

Post autor: anonimowy »

Czy wiecie dlaczego ta pizzeria nie dowozi pizzy do klienta chyba jako jedyna w Jaśle ?.Nie ma kolejek takich żeby nie wyrabiali z robotą.Tylko odbiór w lokalu.
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Pizzeria This is it!!!

Post autor: BodeineBrazy »

Bo pizze, placki ziemniaczane i kilka innych potraw, powinno się jeść bezpośrednio po wyciągnięciu z pieca lub piekarnika, a nie delektować się rozmokniętym plackiem lub twardym sucharem po 20, 30 minutach.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Pizzeria This is it!!!

Post autor: ananasek »

BodeineBrazy pisze:Bo pizze, placki ziemniaczane i kilka innych potraw, powinno się jeść bezpośrednio po wyciągnięciu z pieca lub piekarnika, a nie delektować się rozmokniętym plackiem lub twardym sucharem po 20, 30 minutach.
Według Ciebie każda pizzeria nie powinna dowozić jedzenia? :super:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Pizzeria This is it!!!

Post autor: ananasek »

anonimowy pisze:Czy wiecie dlaczego ta pizzeria nie dowozi pizzy do klienta chyba jako jedyna w Jaśle ?.Nie ma kolejek takich żeby nie wyrabiali z robotą.Tylko odbiór w lokalu.
Niestety nie wiem, ale nie dowożą już od kilku miesięcy. A szkoda.
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Pizzeria This is it!!!

Post autor: BodeineBrazy »

ananasek pisze:
BodeineBrazy pisze:Bo pizze, placki ziemniaczane i kilka innych potraw, powinno się jeść bezpośrednio po wyciągnięciu z pieca lub piekarnika, a nie delektować się rozmokniętym plackiem lub twardym sucharem po 20, 30 minutach.
Według Ciebie każda pizzeria nie powinna dowozić jedzenia? :super:
Ja nie wiem co powinny robić pizzerie, zwłaszcza te z Jasła gdzie w gastronomii panują jakieś dziwne obyczaje i etyka pracy.
Wiem natomiast, że pizza najlepiej smakuje do 10 minut od wyjęcia z pieca i zawsze dziwiło mnie, że ktoś potrafi się delektować pizzą na dowóz.
Jest to oczywiście moje subiektywne zdanie i nie będę nikomu nic narzucał więc możesz jeść pizze skąd chcesz i jaką chcesz.
Możesz ją nawet odgrzać na drugi dzień w mikrofali, zalać ketchupem albo jakimś innym dziwnym sosem i zjeść. To sprawa tylko i wyłącznie Twojego gustu i smaku.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Pizzeria This is it!!!

Post autor: kamil3 »

Chodzę często z ziomkami ze szkoły polecam pozdrawiam
ODPOWIEDZ