Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

O wszystkim, czyli o niczym...
gw30
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 29 października 2013, 11:32

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: gw30 »

polako516 pisze:Polak jest taki :) narzeka a nie zrobi nic bo nie ma szans... przecież każdy mądry człowiek wie, że sondaże nie są wiarygodne - zawsze może dojść do rotacji.
A jeżeli coś w tym kraju chcecie zmienić to nie wolno myśleć, że nie ma szans... bo chyba nie o to chodzi by w rządzie zmieniały się zawszę PO i PIS... Jeśli ktoś jest na tyle inteligentny i nie daje się omamić nikomu i niczemu - wie sam jak postępować i na kogo głosować by było inaczej w tym kraju a może nawet i lepiej!
Zgadzam się z Tobą w stu procentach, telewizja kłamie i nie jest wcale obiektywna. Ta mafia zrobi wszystko żeby zostać przy korycie i dalej kraść miliardy w białych rękawiczkach w biały dzień. Chciałbym doczekać dnia kiedy to każdy z nich odpowie przed sądem za te wszystkie przekręty!
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: wibar »

Taka zagadka:czym rzeka różni się od polityków ? Rzeka czasami sama odstępuje od swojego koryta.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: antykieckowy »

z Kukiza taki antysystemowiec jak ze mnie biskup... :oczami:
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: jankow05 »

Wiadomo przecież, że wygra ktoś z największych partii, to nie nowina....Tak duże i "poważne" partie nie pozwolą przecież wygrać nikomu innemu. Prezydent będzie albo z PO albo z PIS-u. W razie czego przecież potrafią fałszować wyniki, czyż nie to leży w naturze kłamców i oszustów??
Joziin
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 9 marca 2015, 15:34
Lokalizacja: Ciemnogród wyklęty przez ludzi i boga...

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Joziin »

A ja myślę, że skończyła się kasa z muzyki na chlanie i trzeba było się czymś zająć :hyhy:
Awatar użytkownika
Adi666
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 21:59
Lokalizacja: 38-200

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Adi666 »

Po co żyć skoro się umiera ? ... Po co głosować na teoretycznie słabszego skoro i tak przegra ? Takie myślenie nie prowadzi do niczego , a na pewno nie do gruntownej zmiany, tylko do marazmu politycznego, który trwa przez 25 lat tzw. "wolności". Dla mnie głos stracony to taki który będzie oddany na ten zacementowany układ wzajemnej adoracji, który dąży do statusu quo, ewentualnie podmiany stołków, czy też szyldów partii. Dopóki będą wybory z kategorii wybieram "mniejsze zło" a nie zmianę systemu lub ludzi którzy ten chory system chcą zmienić , to nic się nie zmieni w Naszym pięknym Kraju. Ludzie albo nie widzą tego, albo jest im z tym dobrze, albo się boją zmiany lub też są związani z tym układem politycznie bądź biznesowo mając z tego korzyści.

esencja mojej wypowiedzi na genialnej płycie Kukiza, który śpiewa o tym polecam przesłuchać -> https://www.youtube.com/watch?v=3_wHjQGWGk8
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: luc »

Wind pisze:Kukiz popiera Ukraincow, u mnie jest przegrany,był na majdanie.
Ta,był, nawet kamizelki im nosił ale teraz jest spokojniejszy. No wielkim myślicielem to on znowu nie jest,ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Poza tym - jak nie on to kto ? Ten facet od RN którego nikt dziś nie kojarzy czy Korwin Mikke którego nie da się traktować na poważnie.Wybory pewnie nic nie zmienią (inaczej byłyby zakazane - albo inaczej będą sfałszowane),ale Kukiz to dobre wyjście by chociaż spróbować.Jak zdołam dotrzeć na głosowanie to na niego może i zagłosuję. Próba nie strzelba.
jankow05 pisze:Wiadomo przecież, że wygra ktoś z największych partii, to nie nowina....Tak duże i "poważne" partie nie pozwolą przecież wygrać nikomu innemu. Prezydent będzie albo z PO albo z PIS-u. W razie czego przecież potrafią fałszować wyniki, czyż nie to leży w naturze kłamców i oszustów??
Na pewno natomiast nie pójdę jeśli rozstrzygnięcie będzie między Szogunem a kukiełką Jarka.Wiecie o których panów mowa.I powiem tak.Zdziwię się,jeśli to będą uczciwe wybory...
antykieckowy pisze:z Kukiza taki antysystemowiec jak ze mnie biskup
Możesz coś więcej na ten temat ? Czy może chwalisz się po prostu uzyskaniem święceń kapłańskich :rotfl:
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: szmitu3 »

Ja tez mysle , ze trzeba dac szanse Pawlowi Kukizowi i na niego zaglosowac .
Ogladalem kilka jego wypowiedzi i mysle ze moglby zrobic cos , zeby w Polsce zaczelo sie poprawiac .

http://www.wiocha.pl/1218461

http://www.wiocha.pl/1219443,Pokazujcie ... aja-prawdy
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: jankow05 »

Zacznijcie ludzie myśleć samodzielnie, nie głosujcie na systemowych kandydatów, nie słuchajcie ich papki, mówia Wam to co chcecie usłyszec, na tym to właśnie polega! Zacznijmy coś zmieniać w Polsce, może jeszcze się uda!!
Poczytajcie o komorowskim, o (nie)rządzie, przejrzyjcie w końcu na oczy!
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj- ... zagrozenie
Awatar użytkownika
Dr.Oetker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 24 kwietnia 2015, 11:19

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Dr.Oetker »

Można wywnioskować że to głupi naród, ponarzekać z sąsiadem - to będzie robił każdy codziennie, ale jak są wybory to ci co najwięcej szczekają cichutko siedzą w domu i udają że byli, nie chcą nic zmienić ale pierwsi do narzekania
Było referendum w sprawie straży w jaśle to pokazaliście co potraficie, organizatorzy takich akcji powinni się wypiąć na mieszkańców wsi Jasło
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: jankow05 »

Jest dokładnie tak jak piszesz, niestety....za dużo tvn, polsatu, 1, 2 i innych śmieci oglądają w tv, tv to jedyna rozrywka większości Polaków, ona kształtuje "polityczny" i nie tylko światopogląd, większość nie potrafi już samodzielnie myśleć!!!
narodowy
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 3 marca 2015, 01:40

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: narodowy »

Kukiz jest za związkami partnerskimi i zaczyna kręcić z organizacjami takimi jak OPZZ. Proponuję Mariana Kowalskiego! Silny człowiek na trudne czasy!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dragoness »

narodowy pisze:Kukiz jest za związkami partnerskimi i zaczyna kręcić z organizacjami takimi jak OPZZ. Proponuję Mariana Kowalskiego! Silny człowiek na trudne czasy!
Mieliśmy już elektryka po przyzakładówce, omc. magistra, magistra z pracą napisaną w tydzień z pomocą teścia. Czy teraz czas na bezrobotnego absolwenta podstawówki? :zalamany:
Awatar użytkownika
Dr.Oetker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 24 kwietnia 2015, 11:19

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Dr.Oetker »

A czy szkoła mówi jakie kto ma kompetencje? Bo ja znam wielu głupków po studiach. Z czasów szkolnych najbardziej pamiętam: nudę i beznadzieję, zimno, smród grzyba na sali gimnatycznej, wszystko na wyposażeniu szkoły pamiętało chyba czasy gierka albo wcześniej, wywyższanie się nauczycieli rodem z PRL (pewnie wielu z nich miało kiedyś legitymację partyjną), na praktykach miało się zajęcia albo z jakimś pijakiem albo gościem który ogólnie nie wiem po co tam siedział, chyba po znajomościach, rzygać się chce ogółem, niczego nie nauczyli. Szkoła to zmarnowany czas. Wniosek z tego taki że lepiej olać szkołę i kształcić się samemu w jednym kierunku by zostać fachowcem i mieć z tego coś, aniżeli wspomnienia jak to nauczycielka od biologii czy gegry przez całe jej marne życie twierdziła że to jej przedmiot jest najważniejszy. Albo podstawy przedsiębiorczości - co to k...a jest i dlaczego tygodniowo było tego czegoś 4 godziny. To się nazywa rycie psychiki młodzieży w wieku szkolnym po to żeby jakaś stara baba miała posadę :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dragoness »

Dr.Oetker pisze:A czy szkoła mówi jakie kto ma kompetencje? Bo ja znam wielu głupków po studiach. Z czasów szkolnych najbardziej pamiętam: nudę i beznadzieję, zimno, smród grzyba na sali gimnatycznej, wszystko na wyposażeniu szkoły pamiętało chyba czasy gierka albo wcześniej, wywyższanie się nauczycieli rodem z PRL (pewnie wielu z nich miało kiedyś legitymację partyjną), na praktykach miało się zajęcia albo z jakimś pijakiem albo gościem który ogólnie nie wiem po co tam siedział, chyba po znajomościach, rzygać się chce ogółem, niczego nie nauczyli. Szkoła to zmarnowany czas. Wniosek z tego taki że lepiej olać szkołę i kształcić się samemu w jednym kierunku by zostać fachowcem i mieć z tego coś, aniżeli wspomnienia jak to nauczycielka od biologii czy gegry przez całe jej marne życie twierdziła że to jej przedmiot jest najważniejszy. Albo podstawy przedsiębiorczości - co to k...a jest i dlaczego tygodniowo było tego czegoś 4 godziny. To się nazywa rycie psychiki młodzieży w wieku szkolnym po to żeby jakaś stara baba miała posadę :D
Współczuję szkolnych przeżyc, naprawdę. Jednak udało się panu ją ukończyć, prawda? Z życiorysu p. Kowalskiego wynika, że bardziej sprawdziłby się jako lobbysta. Za oryginalnych prezydentów dziękujemy. Przynajmniej ja.
ODPOWIEDZ