Praca Glamorous

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Praca Glamorous

Post autor: dziewczyna »

mam pytanie.
czy ktoś z was wysyłał podanie o prace z ogłoszeń do sklepu Glamorous?
czy tak jak mi przyszło wam pozytywne rozpatrzenie i przejście do drugiego etapu pod warunkiem przesłania ksera dowodu osobistego?
pytam ponieważ nie spotkałam się jeszcze z podobną praktyką.
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: Praca Glamorous

Post autor: Limona »

Mi to śmierdzi. Ja nie wysyłałabym ksera swojego dowodu. Zresztą byli cwaniacy, którzy oszukiwali ludzi już w ten sposób.
gosik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 19:48

Re: Praca Glamorous

Post autor: gosik »

Również dostałam maila że przeszłam do następnego etapu i żeby wysłać ksero dowodu osobistego. OCZYWIŚCIE IŻ TEGO NIE UCZYNIŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i Tobie też nie radzę.
daniel3ech
Guru
Guru
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:39

Re: Praca Glamorous

Post autor: daniel3ech »

dziewczyna pisze:mam pytanie.
czy ktoś z was wysyłał podanie o prace z ogłoszeń do sklepu Glamorous?
czy tak jak mi przyszło wam pozytywne rozpatrzenie i przejście do drugiego etapu pod warunkiem przesłania ksera dowodu osobistego?
pytam ponieważ nie spotkałam się jeszcze z podobną praktyką.
Poszukaj sobie na youtube filmiku odnośnie tego procederu (chyba to było w interwencji). W skrócie: przesyłasz ksero dowodu osobistego i na twój dowód zostaje otwarte konto bankowe przez internet. Następnie Ta osoba pisze do ciebie podaje ci nr konta byś ze swojego rachunku przelała 1zł w celach weryfikacyjnych dla księgowej i że wtedy zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. A tak naprawdę aktywujesz nowe konto bankowe do którego dostęp ma osoba z ogłoszenia a następnie w twoim imieniu zaciąga kredyt. Nigdy ale to prze nigdy nie przesyłamy skanów dowodów osobom z neta no chyba, że mamy ochotę na spłatę kredytu:)
ODPOWIEDZ