Zaproszenia ślubne?

O wszystkim, czyli o niczym...
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: magda17191 »

Witam.
Ja swoje zaproszenia zamawialam u Pani która sama projektuj i robi zaproszenia. Wyszło nie drogo a zaproszenia mialam dla siebie zaprojektowane. bardzo ładne ,wszystkim sie podobały :) :) jesli byłby ktoś zainteresowany namiary podam na priv :super:
boczek952
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:58

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: boczek952 »

czesc zaproszenia ślubne znajdziesz tutajwww.extrema.com.pl bardzo duży wybór sam zamawiałem tutaj zaporzena na swój ślub i napawde wszystkim sie podobały mojego budżetu za bardzo nie nadwyrężyły bo ceny tutaj są na prawdę dobre z tego co się orientuję mają samych zadowolonych klientów także sam od siebie powiem że moge z czystym sumieniem polecic Ci te sklep tania szybka wysyłka !
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: agnetta »

Najlepiej poszukać na allegro. Jest tam wiele przykładowych zaproszeń i wybrać takie, jakie nam najbardziej odpowiadają. Panie z reguły i tak są otwarte na wszelkie sugestie.
anka86
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 18 listopada 2014, 15:53

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: anka86 »

A nie lepiej zamówić na allegro?
Nova
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 10:38

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: Nova »

Polecam FOTO-EFEKT na ulicy 3-go maja w Jaśle, mają tam przepiękne ręcznie robione zaproszenia, nawet ze zdjęciem. Zrobią wszystko co sobie wymarzysz na zaproszeniu :) Do tego super zawieszki na wódkę weselną i wszystko czego potrzebujesz do organizacji wesela. Ja skorzystałam z tych usług i nie żałuję.
słowianka82
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 listopada 2014, 13:11

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: słowianka82 »

Moja ciocia mi zrobiła ręcznie robione zaproszenia ślubne. Jakby mieszkała u nas w mieście to bym ją poleciła, ale mieszka daleko, a na allegro nie zajmuje się sprzedażą.
orchidea9
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 27 stycznia 2015, 19:06

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: orchidea9 »

Witam! Tak jak juz wczesniej wspomnialo kilku forumowiczow polecam zaproszenia z allegro. Sama swoje zamawialam na allegro i byly bardzo oryginalne niespotykane a goscie poprostu sie zachwycali i mowili skad je wzielam;bo napewno nie z jasielskich czy krosnienskich drukarni. Naprawde jak ktos ma chwile to warto poszukac na allegro. Cena przystepna i wzory nieoklepane. Pozdrawiam...
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: ekonomista »

Garflid pisze:Mnie ostatnio bardzo urzekł projekt z zakładkami - Obrazek jest praktyczny, elegancki, ma w sobie element zaskoczenia i tajemniczości, a jednocześnie pozwala wykazać się dużą inwencją twórczą jeśli chodzi o treść zaproszenia :) co wy na to?
Gdzie można takie dostać?
fallen
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 lutego 2015, 14:34

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: fallen »

Ja zamawiałam właśnie na allegro :)
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: nikita »

Mnie bardzo podobają się zaproszenia z tej strony http://www.loveprints.pl/index.php/zaproszenia
My ze względu na dość wysoką cenę postanowiliśmy sami zrobić zaproszenia inspirując się tym, które spodobało się nam najbardziej :)
Trochę zabawy w photoshopie, wybór papieru w drukarni i trochę pracy w domu. Efekt wyszedł bardzo zadowalający :)
AnielaK
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 lipca 2015, 13:12

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: AnielaK »

nikita Twoja propozycja równie piękna :) tylko faktycznie cena trochę zaporowa...
Kasica123
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 4 stycznia 2009, 20:45

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: Kasica123 »

Zamawiając na allegro czytajcie dokładnie aukcje, szczególnie opisy na samym dole niewielkim druczkiem :suchy:
Zamawiając dla brata i przyszłej szwagierki natknęłam się na kilka haczyków ale najlepszy był ten:
Wspólnie wybraliśmy zaprosze, piękne z wyglądu, wszystko w cenie jednym słowem rewelacja. Wszystkim się podoba przystępujemy do zamówienia... już prawie gotowe do wysyłki... ale ale chwila! Malutkim druczkiem na samym dole aukcji czyli po dobrych kilkunasru ruchach rolką myszki napis: "w celu państwa wygody wszystkie elementy zaproszenia wysyłamy osobno w celu samodzielnego montażu"
A byla to kokardka a w zasadzie wstążka do związania, ozdobny diamencik do samodzielnego przyklejenia - dziękuję bardzo przerobić jedno i drugie razy 100
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: aisza1990 »

Ja tez polecam zakup na allegro- sama zamawialam i jestem zadowolona. Zaproszenia solidnie wykonane i ladniejsze w rzeczywistości i przede wszystkim dobra cena
ODPOWIEDZ