Lubisz czytać? ^^

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne

Lubisz czytać?

Bardzo
48
56%
Lubię
16
19%
Trochę
8
9%
Czasami
10
12%
Nie
1
1%
Nienawidzę
3
3%
 
Liczba głosów: 86

Margines
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 18 grudnia 2014, 11:50

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: Margines »

Ja bardzo dużo czytam, ostatnią moją pozycją jest Gra a Tron :) wiem, że trochę mi z tym zejdzie ale podobno warto :)
Tomeka
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 5 stycznia 2015, 09:22

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: Tomeka »

Uwielbiam, ale od kiedy mam nową pracę nie mam zbyt dużo czasu na relaksowanie się przy książce nad czym bardzo ubolewam :(((
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: luc »

Zależy co czytać ;) Jeśli chodzi o czytanie książek odpowiedź brzmi: "no pewnie,połykam je szybciej jak smok dziewice :D "
fato
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 13 stycznia 2015, 13:11

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: fato »

igom pisze:Aż tyle to nie mogłabym przeczytać, ponieważ po około dwóch godzinach odczuwam zmęczenie oczu. Czytam jednak lektury, które są strasznie grube, ponieważ zazwyczaj jest tak, że im grubsza,tym lepsza jest książka :).
Zgadzam się :D
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: luc »

fato pisze:
igom pisze:Aż tyle to nie mogłabym przeczytać, ponieważ po około dwóch godzinach odczuwam zmęczenie oczu. Czytam jednak lektury, które są strasznie grube, ponieważ zazwyczaj jest tak, że im grubsza,tym lepsza jest książka :).
Zgadzam się :D
No nie wiem czy to dobra reguła - ja tam dziwny jestem podobno,ale nie uważam książki telefonicznej czy prawniczych tomisk/kodeksów za pasjonującą lekturę.Encyklopedie owszem,ale to już zależy JAKIE.

Zresztą, jeśli od prób przeczytania 600-900 stron pasjonującej książki/książek bolą kogoś oczy to chyba ten ktoś czytać nie lubi,albo pilnie powinien udać się do okulisty. Po 2 godzinach zaledwie to coś nie teges.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: dragoness »

Zresztą, jeśli od prób przeczytania 600-900 stron pasjonującej książki/książek bolą kogoś oczy to chyba ten ktoś czytać nie lubi,albo pilnie powinien udać się do okulisty. Po 2 godzinach zaledwie to coś nie teges.
To może być astygmatyzm, bo na pewno nie krótkowidztwo. jestem krótkowidzem, ale mogę czytać godzinami.
paulina1805
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 13 stycznia 2015, 13:10

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: paulina1805 »

Raczej tak , ale zależy od książki , bo lektury to nie za bardzo ;)
fato
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 13 stycznia 2015, 13:11

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: fato »

Chodziło, o to że im grubsza książka tym lepsza ;) (w większości)
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2015, 17:26 przez fato, łącznie zmieniany 1 raz.
fato
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 13 stycznia 2015, 13:11

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: fato »

luc pisze:
fato pisze:
igom pisze:Aż tyle to nie mogłabym przeczytać, ponieważ po około dwóch godzinach odczuwam zmęczenie oczu. Czytam jednak lektury, które są strasznie grube, ponieważ zazwyczaj jest tak, że im grubsza,tym lepsza jest książka :).
Zgadzam się :D
No nie wiem czy to dobra reguła - ja tam dziwny jestem podobno,ale nie uważam książki telefonicznej czy prawniczych tomisk/kodeksów za pasjonującą lekturę.Encyklopedie owszem,ale to już zależy JAKIE.

Zresztą, jeśli od prób przeczytania 600-900 stron pasjonującej książki/książek bolą kogoś oczy to chyba ten ktoś czytać nie lubi,albo pilnie powinien udać się do okulisty. Po 2 godzinach zaledwie to coś nie teges.
Większość ludzi, która nie studiuje prawa jednak nie czyta kodeksów prawnych. Nikt chyba nie czyta też książek telefonicznych czy encyklopedii :/
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: borsuk 1.8 »

Nie cierpie czytac
menua
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 24 marca 2015, 20:34

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: menua »

uwielbiam czytać, ale czytelnictwo w Polsce niestety kiepsko wygląda, i bardzo do tego przyczynia się zmuszanie w szkołach do czytania lektur które nikogo nie ciekawią, albo są za trudne jak na dany rocznik na przykład..
Luiza726
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 maja 2015, 10:21

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: Luiza726 »

Niestety na przeciętnego Polaka przypada poniżej jednej książki :\
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: antykieckowy »

borsuk 1.8 pisze:Nie cierpie czytac
nie ma się czym chwalić, gdybym był głąbem to raczej nie pisałbym o tym na publicznym forum
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: luc »

borsuk 1.8 pisze:Nie cierpie czytac
Obrazek
Gracjan007
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 6 sierpnia 2015, 09:44

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: Gracjan007 »

Uwielbiam czytać, ale ostatnio nie mam na to wcale czasu. :/ I nie potrafię Go wygospodarować niestety.
ODPOWIEDZ