Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

O wszystkim, czyli o niczym...

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezedenckich?

Czas głosowania minął 10 czerwca 2015, 23:21

Marian Kowalski
15
15%
Janusz Korwin-Mikke
12
12%
Andrzej Duda
15
15%
Magdalena Ogórek
5
5%
Bronisław Komorowski
17
17%
Adam Jarubas
1
1%
Janusz Palikot
1
1%
Anna Grodzka
1
1%
Paweł Kukiz
32
32%
 
Liczba głosów: 99

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: dragoness »

A potem zjedź niżej na OSOBY i tadam! Zofia Komorowska, więc ich oświadczenie cóś śmierdzi.
Sven
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 8 kwietnia 2014, 02:48

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: Sven »

Kolejna przemiana prezydenta Komorowskiego :
16.05.2015 - Mamy wszyscy świadomość, że w maju 2016 roku przestaną obowiązywać zasady ograniczające obrót polską ziemią i możliwość nabywania tej ziemi w różnych celach, także przez obcokrajowców - zwrócił uwagę Bronisław Komorowski.
- Musimy do tego czasu, tak jak robili to inni w UE, zabezpieczyć polską wieś, polską ziemię przed spekulacją i niebezpiecznymi formami nabywania jej w różnych, niekoniecznie zgodnych z polskimi potrzebami i interesami celach - przekonywał prezydent. Zadeklarował wsparcie dla rozwiązań ustawowych, które "dają szansę na ograniczenie ryzyka".
- Oczekuję, że odpowiednia ustawa przyjdzie do podpisu prezydenta. Mamy czas, ale trzeba to zrobić jak najszybciej, by rozwiać wątpliwości na wsi polskiej co do intencji państwa polskiego. http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... spekulacja

Kiedy w styczniu 2015 MSW wyraziło zgodę na sprzedaz terenów kolejki linowej na Kasprowy firmie z Luksemburga , prezydent Komorowski nie widział w tym nic złego , co wiecej stwierdził że "Przed wojną też nie była własnością państwa polskiego. Polskie Koleje Linowe dokonały wyboru najatrakcyjniejszej dla siebie oferty"
Nie wiem skąd prezydent czerpie informacje ale z tych ogolnodostepnych wynika że przed 1939 r. PKL były spółką państwową. Największym udziałowcem Spółki były Polskie Koleje Państwowe 51% .
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: antykieckowy »

gara pisze:
dragoness pisze:
Córka Komorowskiego zawiesiła swoje członkostwo w tym stowarzyszeniu
http://serwis.mamprawowiedziec.pl/2015/ ... ebata.html Nie to, żebym im wierzyła. :hyhy:
ramzes.44 pisze:A o co chodzi Prezesowi I jego bandzie?? Zeby udowodnic ze to byl zamach, ze to rosja zestrzelila samolot ze bombe podlozyl,nie wiem Putin? Tusk? - przeciez tym ludziom nie chodzi o nic innego, a w dzisiejszych czasach kiedy rosja juest juz rozwscieczona na europe za sankcje tylko jedno slowo "Prezesa" a zielone ludziki beda I u w Polsce. O to walczycie I tego sie domagacie dla Polski??to prosze glosowac na Dude
o rany, człowieku, wyluzuj, co? Nie wiedziałam, że niesiołowsczyzna jest zaraźliwa.
Antykieckowy, prosze nie kłam.

http://krs-pobierz.pl/stowarzyszenie-61-i491567

I zwróć uawgę na rubrykę "ostatnia zmiana". Komorowski był już prezydentem.
Cytujesz dragoness a zwracasz się do mnie :oczami:

Tak, w chwili gdy Komorowska zawiesiła swoje członkostwo jej ojciec był już prezydentem bo jak napisałem - a raczej jak oświadczyło mamprawowiedziec.pl - zrobiła to po tym gdy Komorowski objął urząd więc siłą rzeczy musiała to zrobić wtedy gdy Komorowski był już prezydentem. Zresztą jak już się wytyka takie powiązania to dlaczego wszystkie media sprzyjające Dudzie milczą o tym, że w tym stowarzyszeniu są także rodziny PiSowców? Choćby żona Glińskiego?
dragoness pisze:A potem zjedź niżej na OSOBY i tadam! Zofia Komorowska, więc ich oświadczenie cóś śmierdzi.
Twierdzą, że podczas ostatniej zmiany zapomnieli o tym napomknąć. Generalnie całe to mamprawowiedziec.pl jest z lekka wątpliwe bo rodziny wszystkich opcji polityków tam siedzą. Od PO przez PSL, SLD po PiS.
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: Joziiin »

Mam pytanie do wolnorynkoffca z bogatym doświadczeniem w logistyce na wyspach:
"Jak się ma do poglądów JKM popieranie obietnic wydania 290 000 000 000 z publicznych pieniędzy na wyborczego grilla dla ciemnoty ????"


p.s.
teoretycznie po waszym poparciu Pabiana nie powinno mnie to wcale dziwić, a jednak trudno mi w to uwierzyć.... :wstyd:
Sven
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 8 kwietnia 2014, 02:48

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: Sven »

Joanna Trzaska-Wieczorek, szefowa Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta, występując w telewizji publicznej pomówiła Romana Habraszewskiego. Rzeczniczka Bronisława Komorowskiego oskarżyła mężczyznę od miesięcy protestującego pod kancelarią, że ma zarzuty pedofilskie, co jest nieprawdą. Po występie w TVP Info Trzaska-Wieczorek prywatnie przyznała mu, że został przez nią pomówiony, ale publicznie go nie przeprosiła.
Jak zwykle skłamać na wizji było łatwo teraz przyznać się i przeprosić juz nie ma komu . Wczoraj to samo zrobili sztabowcy prezydenta- Lis i Karolak kłamiąc na temat córki Dudy .
MUFC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 lipca 2014, 15:07

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: MUFC »

Lis razem z Karolakiem pokazali wczoraj idealnie jak manipuluje się ciemnogrodem. Atak na córke obojętnie którego z kandydatów to cios poniżej pasa i ani internet ani wyborcy Kukiza który stawia bardzo na wartości rodzinne nie wybaczą im tego. Mozesz sie Bronku juz pakować, niestety Duda nie jest zadna alternatywą.
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: jankow05 »

Właśnie najgorsze jest to, że Duda nie jest ŻADNĄ alternatywą, to też system, ten sam który nami "rządzi" tzn dyma nas, prosto rzecz ujmując...I co tu zrobić w takiej patowej sytuacji? Jakieś propozycje ?! Bo chyba nie wierzycie w uczciwość jednych i drugich oszołomów?
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: grzybel »

Owszem system wyborów ten sam, ale inne rozwiązania w dziedzinach gospodarki.

Chociażby za to że:
* PO pozwala by mld z ogromnych sieci handlowych płynęły do zagranicznych właścicieli, a nam podnosi podatki i wiek emerytalny, nie mają mojego głosu. (Pis chce z powrotem obniżyć)

* pozwala, aby kapitalne projekty naukowe były wychwytywane przez zagraniczne firmy, bo na naukę czy rozwój technologii kasy nul

* dostaję białej gorączki jak muszę iść coś załatwić. Panie w urzędach boją się "pierdnąć" (pomijam fakt kompetencji), jeśli w ustawie lub w rozporządzeniu nie jest zapisane w jaki sposób można to zrobić. Nie mogą podjąć żadnej logicznej i opierającej się o poprawne wnioski decyzji, bo kontroler inaczej zinterpretuje zapiski i po biednej urzędniczce. Mam dość tych 1001 jeden rozporządzeń, które można zinterpretować na 300 sposobów wedle korzyści (*) osoby posiadającej większe wpływy lub więcej kasy.

* za manipulacje, kłamstwa, afery, a w tym ogłupianie Polaków, którzy myślą, że myślą. Przyzwyczajanie społeczeństwa, że to jest normalność i z tym nic nie trzeba robić. Ba nawet dalej można żyć pod władzą kłamliwych manipulantów, bo nic z tym nikt nie jest w stanie zrobić.

* za to, że moja babcia musi czekać na operacje oka prawie dwa lata, po kupieniu leków nie starcza jej na jedzenie (a przepracowała wszystkie lata do wieku emerytalnego)

* oraz za to, że muszę po piątej wstawać i jechać zarejestrować kolejkę do lekarza dla dzieci

PO z Komorem na czele nie dostanie ode mnie głosu.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: gara »

Joziiin pisze:Mam pytanie do wolnorynkoffca z bogatym doświadczeniem w logistyce na wyspach:
"Jak się ma do poglądów JKM popieranie obietnic wydania 290 000 000 000 z publicznych pieniędzy na wyborczego grilla dla ciemnoty ????"


p.s.
teoretycznie po waszym poparciu Pabiana nie powinno mnie to wcale dziwić, a jednak trudno mi w to uwierzyć.... :wstyd:
Jak to możliwe, że masz w avatarze gościa, który całym sercem i duchem wspiera Dudę? Ciekawe.
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: Joziiin »

Nie umiesz tępaku odpowiedzieć na tak proste dla korffinsty pytanie czy wstydzisz się odpowiedzi pisiorze jeden ????

Siara, i wszystko jasne :hyhy:
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: mario1562 »

Tylko i wyłącznie ANDRZEJ DUDA!!!
Sven
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 8 kwietnia 2014, 02:48

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: Sven »

To co dziś TVP zrobiła to pokaz chamstwa i służalności . Kraśko ogłosił że Lis przeprosi , i że zawieszono program Pospieszalskiego . Za co ? Ano gościem Pospieszalskiego miał być Paweł Kukiz i najwidoczniej sztabowcy prezydenta Komorowskiego z TVP uznali że mógłby za dużo powedzieć . Program przywrócą zapewne za kilka dni , tyle ze już po II turze wyborów . Żenada . I oni chcą zeby ludzie płacili abonament ? Na co ? Na 70 tyś. miesięcznie dla Lisa i Kraśki ?
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: luc »

Sven pisze:W temcie - ciekawe rzeczy mozna znaleźć w internecie na temat finansowania tworu Stowarzyszenie 61 " - Bank Światowy , Rządowy Fundusz Inicjatyw Obywatelskich , Ministerstwo Spraw Zagranicznych .
Dziwnym trafem wiele materiałówze strony na temat finansów dziś zniknęła bo podobno ktoś ich zaatakował .
Co do "Banku Światowego" nie wiedziałem.Ale w stopce "Fundacja Batorego" czyli George Soros - ten węgierski żyd od "Planu Balcerowicza" :P (Warto pamiętać ponieważ szczury z PO mają szykowany okręt zapasowy żeby na jesieni uciec z tonącego okrętu PO na okręt partii Petru i Balcerowicza)
antykieckowy pisze:Córka Komorowskiego zawiesiła swoje członkostwo w tym stowarzyszeniu w momencie gdy Komorowski został wybrany na prezydenta 5 lat temu.

Jeśli chcecie walczyć z systemem to pierwszym krokiem jest sprawdzanie informacji jakimi jesteście bombardowani przez systemowe media typu tvn, niezalezna, wsieci, wyborcza itd.
Aha,bo takie zawieszenie cokolwiek znaczy realnie.Dziwnym trafem dzieci Komorowskiego są poupychane po różnych fundacjach - które zapewne piorą pieniążki dla tatusia i reszty agentury naszego Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod Żydowskim zarządem powierniczym dla niepoznaki oszczerczo nazywanego "Polską".

Oczywiście nie żebym bronił rodzinę Dudy - bo podobnie jak w przypadku Bronka ze względu na pierwszą damę, o swoje miejsca pracy nie muszą się bać kucharze kuchni koszernej w pałacu prezydenckim, funkcjonującej tam od bardzo dawna (jeszcze przed Kaczyńskim na pewno) - ale nie zastanawiała was również "pomyłka" Lisa z "kontem facebookowym" Kingi Dudy :?: Szybko wyszło,że to fałszywe konto.Kukiz jasno się wypowiedział,co by Lisowi zrobił,jakby to chodziło o jego córkę. Faktycznie Duda moim zdaniem,zamiast przyjmować od Lisa przeprosiny miałby pełne prawo,by jak Korwin po prostu strzelić dziada (Lisa) w pysk - nawet jeśli przez dziada miałby stracić też immunitet i być sądzonym :!: No ale - podczas kampanii niestety - kandydatowi na prezydenta nie wypada - no i Duda to jeszcze PiSowiec... - z nich tylko doły partyjne typu Sunek maja odwagę by tym komuś zagrozić - ale za to "bozia poskąpiła" tym czego innego...
@Sven - tu masz rację. Osobiście nie zdziwiłbym się,gdyby to sztab Komorowskiego albo ktoś od Lisa założył to fałszywe konto na FB. A Karolak też się okazał $V|N3...
http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... Id,1735731
Swoją drogą wmawianie Dudzie żonatego z żydówką (córką żyda przynajmniej) antysemityzmu to manipulacja level: master. Gorzej jak nazwać Araba antysemitą. :rotfl:
Sven
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 8 kwietnia 2014, 02:48

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: Sven »

Nie zdziwiłbym się gdyby już było mnóstwo lewych kont na pejsbukach i innych takich podszywajacych sie pod Kukiza , WSIoki takie rzeczy planują i zapewne chcą byc gotowi na jesien , a potem bedzie wrzutka u Lisa z cytatem albo u Kupy Wojewuckiej jakis Azja powie że własnie ma ze sobą wypowiedź jakiegoś lokalnego działacza od Kukiza . Oj bedzie "bul" w PO , jak nie w najbliższy poniedziałek to później przed wyborami do sejmu . Ciekawe jak krzywa wzrostu partii Balcerowicza pofrunie , znów bdzie POparcie na poziomie 60% .
PS. Tak przy okazji przekrętu Lisa&Karolaka na temat oskarowej "Idy" to przypomniałem sobie jak prezydent Komorowski grzejąc sie po sukcesie wychawalał Polski Instytut Sztuki Filmowej zapominając ze on i jego kolesie z PO w 2005 podniesli reke przeciw finansowaniu PISF . To jest dopiero obłuda .
Ostatnio zmieniony 19 maja 2015, 21:21 przez Sven, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Sondaż - na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich

Post autor: grzeh »

Sven pisze:To co dziś TVP zrobiła to pokaz chamstwa i służalności . Kraśko ogłosił że Lis przeprosi , i że zawieszono program Pospieszalskiego . Za co ? Ano gościem Pospieszalskiego miał być Paweł Kukiz i najwidoczniej sztabowcy prezydenta Komorowskiego z TVP uznali że mógłby za dużo powedzieć . Program przywrócą zapewne za kilka dni , tyle ze już po II turze wyborów . Żenada . I oni chcą zeby ludzie płacili abonament ? Na co ? Na 70 tyś. miesięcznie dla Lisa i Kraśki ?
o tych 70tys to nie wiem

ale miałem się w podobnym tonie wypowiedzieć o Lisie i Karolczaku (?)
Są tylko dwie możliwości albo celowe kłamstwo, propaganda
albo po prostu są to osoby, które wyskoczą z niesprawdzoną wiadomością..

i to niestety kłamstwa z abonamentu TVP

co się z tymi 'aktorami' stanie to zobaczymy

Kraśko ogłosił że Lis przeprosi , i że zawieszono program Pospieszalskiego . Za co ? Ano gościem Pospieszalskiego miał być Paweł Kukiz i najwidoczniej sztabowcy prezydenta Komorowskiego z TVP uznali że mógłby za dużo powedzieć .
Błaszczak do Kraśki: „Lis zawinił, a Pospieszalskiego zawiesili! Taka jest rzetelność Telewizji Publicznej”
http://wpolityce.pl/polityka/245080-bla ... publicznej

Sztab Komorowskiego i prorządowe media po prostu działają
z tego co mi się wydaje program Pospieszalskiego jest/był i tak przeniesiony na późną noc
Zablokowany