Trudna ciąża

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Trudna ciąża

Post autor: mila87 »

Witam. Jestem po dwóch poronieniach. Jedno w 5 tyg drugie w 13 tyg ciąży - najprawdopodobniej spowodowane ogromnym krwiakiem. Teraz znowu jestem w ciąży, poszukuję namiarów na jakiegoś dobrego specjalistę, który były mi w stanie pomóc poprowadzić prawidłowo to ciąże... Dodam, że podejrzewają dodatkowo macicę dwurożną. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Trudna ciąża

Post autor: marta.ziomek »

Katowice dr Jacek Magnucki
http://www.znanylekarz.pl/jacek-magnuck ... g/katowice

A do kogo chodzisz obecnie na wizyty?
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Re: Trudna ciąża

Post autor: mila87 »

dr Jachim Pająk - Rzeszów
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Trudna ciąża

Post autor: marta.ziomek »

Nie słyszałam o nim. Może warto też poprosić o jakieś namiary na Kraków.
A tak z ciekawości mila87 który tydzień?
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Trudna ciąża

Post autor: walentyna »

mila87 pisze:Witam. Jestem po dwóch poronieniach. Jedno w 5 tyg drugie w 13 tyg ciąży - najprawdopodobniej spowodowane ogromnym krwiakiem. Teraz znowu jestem w ciąży, poszukuję namiarów na jakiegoś dobrego specjalistę, który były mi w stanie pomóc poprowadzić prawidłowo to ciąże... Dodam, że podejrzewają dodatkowo macicę dwurożną. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
Polecam dr Tomasza Łoźińskiego z Rzeszowa z Pro-famili . Miałam podobne problemy i było OK
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Re: Trudna ciąża

Post autor: mila87 »

marta.ziomek pisze:Nie słyszałam o nim. Może warto też poprosić o jakieś namiary na Kraków.
A tak z ciekawości mila87 który tydzień?

6 tydzień
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Trudna ciąża

Post autor: marta.ziomek »

Mila87 trzymam kciuki żeby tym razem się udalo :)
Wszystko będzie dobrze :)
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Trudna ciąża

Post autor: viktoria11 »

ja również mam podejrzenie macicy dwórożnej do tego tyłozgięcie.jestem po 1 poronieniu ale to od początku zarodek nie rozwijał sie prawidłowo i w 12 tyg ciąża obumarła teraz mam 2 dzieci:) ale od ok 5 mies w obydwu ciążach miałam lekkie skurcze i musiałam wiecej leżeć obie ciąże prowadził dr źrebiec mi zależało aby lekarz był jak najbliżej bo nie wyobrażałam sobie np do rzeszowa jechać czy krakowa dodam że miałam mdłości okropne do 6 mies i zawroty głowy pare razy zemdlałam także dla mnie jakaś dłuzsza jazda nie wchodziła w grę........... jeśli jest jakis lekarz dobry w pro familii i ty możesz tak dalej jechać to może tam warto się wybrać........
Tuptuś
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2 września 2017, 02:24

Re: Trudna ciąża

Post autor: Tuptuś »

Miałam bardzo podobnie macica dwurozna wsumie to 3 krwiaki ciaza przelezana prawie cała ale dzidIus zdrowy. Chodziłam do dr Pierza i bardzo go polecam. Ze strachu o dziecko postanowilam sie skonsultować z dr Zamorskim który jest mily i kompetentny wysłał mnie do profamili ktorej bardzo nie polecam,zostałam z tamtąt wypisana bez wyników badań. A miałam bakterie i dzieki jasielskim lekażą donosiłam prawie do terminu. Jaslo moze nie jest jakies mega super ale lekaze przynajmniej niekturzy wiedza co robia. Dr Teleszyński ma naprawde ogromna wiedze. A na profamilie radze uważać. To tyle z mojej strony, głowa do góry mi sie udało chociaz było już bardzo źle to toboe też sie uda
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: Trudna ciąża

Post autor: Jowita »

W Jaśle prznajmniej niektórzy wiedzą co robią, a w Pro-Familii nie wie nikt? Sprawdziła Pani wszystkich? Może tam przynajmniej niektórzy też wiedzą. A w Jaśle ci pozostali, którzy nie wiedzą, też by mogli postąpić jak tamci w Pro-Familii. Ja zostałam wypisana z Jasła zanim lekarze otrzymali wyniki badań, które były zlecone. Za to o Pro-Familii złego słowa nie mogę powiedzieć i każdemu jak najbardziej polecę.
Tuptuś
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2 września 2017, 02:24

Re: Trudna ciąża

Post autor: Tuptuś »

Kazdy przypadek jest inny ale ja liczyłam ze skoro profamilia ma takie dobre opinie to tski podstaeowy bład jak wysłanie kogoś do domu zanim przyjda wyniki badan sie nie zdaza. A oni nawet nie sprawdzili ze posiew był zlecony. Zostałam do nich przewieziona z jasła karetka wiec tylko skonczyli podawac mi lek ktory wdrozyło jasło i do domu. Tam juz ida na masówke i tylko kasa
ziamka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 8 stycznia 2016, 09:56

Re: Trudna ciąża

Post autor: ziamka »

Strach i stres to nie są pożądane emocje w ciąży, trzeba myśleć pozytywnie. Polecam skorzystanie z opieki podczas ciąży w tej klinice http://www.gyncentrum.pl/bank-nasienia- ... k-jajowych zajmują się leczeniem niepłodności ale też mają najlepszych ginekologów którzy świetnie się sprawdzają podczas prowadzenia ciąży nawet tej trudnej,
ODPOWIEDZ