Pizzeria Vesuvio

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Pizzeria Vesuvio

Post autor: Łyssy »

Otti pisze:Obrazek

Otti, w Lidlu jest promocja na przedłużacze :hyhy:
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Re: Pizzeria Vesuvio

Post autor: Krzysiek92 »

Tez sie wypowiem na ten temat. Bylem tam niedawno 1 raz poniewaz wszyscy tak polecali ta pizzerie. A wiec wybralem sie sprobowac. I co sie okazalo?? Pizza byla nie do zjedzenia! Jakas tlusta nie dobra... zamowilismy ze znajomymi druga inna na sprobowanie bylo to samo. Zostawilismy bo nie dalo sie zjesc i wyszlismy. Wiecej juz tam.moja noga nie postawi. Dziekuje pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
sekfoja
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 10 lutego 2010, 16:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Pizzeria Vesuvio

Post autor: sekfoja »

Pic na wodę z tymi promocjami :/ . Kiedyś zrobili wielki rozgłos i plakaty, że pizze 50% taniej. Dzwoniłam, żeby zamówić - nikt nie odbierał. Poszłam, chciałam zjeść na miejscu, ale w lokalu było pełno małolatów i ani jednego wolnego stolika, więc poprosiłam o zapakowanie na wynos. Przy zamawianiu okazało się, że czekać trzeba jakiś śmiesznie długi czas, a pizza na wynos nie jest na promocji - co, dziwnym trafem, nie było obwieszczone na plakatach. Z sugestii obsługi wynikało, że jak chce mieć promocje to mogę sobie zjeść ewentualnie na podłodze. Kiedyś, dawniej, lubiłam tam chodzić - pizza była smaczna i z dobrych składników. Po ZMIANACH nie ma już ani jakości, ani miłej atmosfery. Nie lubię być oszukiwana. Od tamtej pory omijam to miejsce szerokim łukiem i nie polecam. A szkoda. :dobani:
alex86
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2015, 19:10

Re: Pizzeria Vesuvio

Post autor: alex86 »

To jest jakaś kpina z tą pizzerią !!! Najgorsza obsługa w całym mieście- jak już ktoś to napisał!!! Kiedyś też chciałam skorzystać z promocji -50% i również nie udało mi się dostać pizzy bo wszystkie stoliki zajęte... więc poprosiłam o pizze na wynos, podczas gdy bardzo arogancka i nieuprzejma kobieta, która tam pracuje poinformowała mnie że promocja obowiązuje tylko w lokalu... więc powiedziałam ok, to poproszę pizze na miejscu + pudełko do tego.... na to bezczelna baba odpowiada że - nie sprzeda!!!!! Co za arogancja!!! Chcąc zjeść pizze z promocji obsługa musi chyba patrzeć jak jecie ją na miejscu, bo nie można pizzy wynieść poza lokal!!!! TOTALNY BEZSENNS!!! Odradzam i daje bardzo DUŻY NEGATYW dla tej pizzerii!!!!!!! Moja noga już nigdy tam nie postanie!!!!!
Diamentowa Sara
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:31

Re: Pizzeria Vesuvio

Post autor: Diamentowa Sara »

Uwielbiam tam pizze i nie zamierzam zmieniać przyzwyczajeń. Na pewno to osoba z jasła której wąż w kieszeni siedzi. Za każdym razem jak tam jestem jest ciężko o stolik na pewno dla tego, że sprzedają najgorszą pizze w mieście.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pizzeria Vesuvio

Post autor: dragoness »

Pizza tak samo dobra jak była, nie bardzo rozumiem o co chodzi.
Awatar użytkownika
Adi666
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 21:59
Lokalizacja: 38-200

Re: Pizzeria Vesuvio

Post autor: Adi666 »

dragoness pisze:Pizza tak samo dobra jak była, nie bardzo rozumiem o co chodzi.
Pizza zawsze była dobra ,ale kultura obsługujących i ich obłuda to szczyt szczytów, nie tylko smak się liczy ,ale może przede wszystkim to jacy ludzie Cię obsługują ... i jak traktują klienta.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pizzeria Vesuvio

Post autor: dragoness »

I do obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Pizzeria Vesuvio

Post autor: pomelo »

Ja dziś zamówiłam pierwszy raz pizze w tym lokalu i może rzeczywiście obsługa za bardzo rozmowna nie jest ,......ale pizza REWELACJA!! :hurra:
Awatar użytkownika
wolands_kitten
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 września 2012, 13:40

Re: Pizzeria Vesuvio

Post autor: wolands_kitten »

Osobiście kupuje tam pizze od zeszłego roku i od tego czasu jest to moja ulubiona pizzeria :)Lubie te jednakowe wielkości pizzy, przystępne ceny, proste i dobre składniki. Nigdy nie czekałam na pizze dłużej niż 10-15 min. Czasami zabieram tam znajomych, którzy odwiedzają mnie z innych miast. Wszystkim nam smakowała i nadal smakuje tam pizza :) Czasami nawet znajomi sami proponują, żeby tam iść.
Obsługa jest miła i konkretna.
Jedyne uwagi mam co do wystroju wnętrza, ale to moje "zboczenie zawodowe" trochę :luka:
Pizza i jakość obsługi na duży plus :super:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pizzeria Vesuvio

Post autor: dragoness »

Jedyne uwagi mam co do wystroju wnętrza, ale to moje "zboczenie zawodowe" trochę
Poprzedni właściciel nie miał zbyt wiele pieniędzy, obecny pieniądze ma, ale oszczędza, na szczęście nie na składnikach. Można zaryzykować stwierdzene, że pizza to portawa biedaków, to i wystrój biedny ;)
Gianis_Visits_Taiwan
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2015, 13:17

Re: Pizzeria Vesuvio

Post autor: Gianis_Visits_Taiwan »

W mojej ocenie daje pizzy 9/10. Zdecydowanie najlepsza w Jaśle. Do obsługi też nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani miła, zawsze spyta czy smakowało a Pan, który ją robi zawsze pozdrowi przy wyjściu i wejściu do lokalu.
Co do wystroju to rozumiem, że lokalne plebejskie zwyczaje każą szukać stylu w Keksie, gdzie w pośród zrobionym z dykty naśladownictwie luksusu ludzie zajadają się czymś co w wyglądzie przypomina jedzenie ale bez przesady...Smak pizzy w Vesuvio rekompensuje niedostatki wystroju.
Niestety problem też jest taki, że dla znakomitej większości Jaślan pizza to zalana litrem ketchupu, uginająca się pod składnikami buła, która im większa i bardziej przeładowana tym lepiej.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pizzeria Vesuvio

Post autor: dragoness »

Gianis_Visits_Taiwan pisze:W mojej ocenie daje pizzy 9/10. Zdecydowanie najlepsza w Jaśle. Do obsługi też nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani miła, zawsze spyta czy smakowało a Pan, który ją robi zawsze pozdrowi przy wyjściu i wejściu do lokalu.
Co do wystroju to rozumiem, że lokalne plebejskie zwyczaje każą szukać stylu w Keksie, gdzie w pośród zrobionym z dykty naśladownictwie luksusu ludzie zajadają się czymś co w wyglądzie przypomina jedzenie ale bez przesady...Smak pizzy w Vesuvio rekompensuje niedostatki wystroju.
Niestety problem też jest taki, że dla znakomitej większości Jaślan pizza to zalana litrem ketchupu, uginająca się pod składnikami buła, która im większa i bardziej przeładowana tym lepiej.
Próbują coś zrobić z wystrojem, stare urządzenia, radia, gramofony, krzesła od Sasa do lasa, zabawne to jest, ale faktycznie pizza rekompensowałaby nawet siedzenie na podłodze. Obsluga jest miła bardzo, stałych klientów rozpoznaje, więc czeóż chcieć więcej. Kawałeczek Włoch w Jaśle to właśnie Vesuvio.
ODPOWIEDZ