Rząd PO, oceny, opinie.

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Czy jesteś zadowolony z rządów PO ?

TAK
45
20%
NIE
172
77%
NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TO
5
2%
 
Liczba głosów: 222

rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 208
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: rondo » 12 czerwca 2015, 17:10

Rok temu w kampanii Tusk stał sie gorliwym katolikiem i wybrał sie do Vatykanu . Teraz manewr powtarza premier Kopacz "Poprosiłam Ojca Świętego o modlitwę za Polaków"
ciekawe czy modlitwa ma objąc tylko wyborców PO których wczoraj przepraszała ? Jeszcze ciekawsze jaka rolę w tej delegacji pełni prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz Waltz , skoro wizyta jest związana z dniami młodzieży to chyba Jacek Majchrowski tam powinien być , tym bardziej ze taka para Kopacz Majchrowski nawiazywałaby do pary Kwasniewski Suchocka która podpisywała kiedyś konkordat .

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 11606
Rejestracja: 26 lutego 2009, 19:56

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: dragoness » 12 czerwca 2015, 18:32

Nieźle się towarzystwo ustawiło; zdymisjonowany jeden z drugim, ale odprawa sie nalezy http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 26555.html Czy jak zwykłego obywatela wyrzucą z pracy, należy mu sie cokolwiek?

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 2348
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh » 12 czerwca 2015, 19:28

Obrazek
Kurtyka demontaż państwa

Obrazek
Sienkiewicz państwo polskie istnieje tylko teoretycznie
Święczkowski: "Ostatni rok, to było rozmontowywanie do końca, resztek systemu bezpieczeństwa narodowego"
http://wpolityce.pl/polityka/255867-swi ... narodowego
Afera taśmowa pokazała, że nie mamy stabilnego systemu bezpieczeństwa narodowego. Co z tego, że kancelaria prezydenta ogłasza nowe programy bezpieczeństwa, kiedy państwo polskie nie potrafi wyjaśnić, kto nagrywał najważniejszych polityków

Trzynaście przykazań tajnego wroga zrealizowane z sukcesem. Najwyższy czas na powstanie!

http://wpolityce.pl/polityka/207736-trz ... -powstanie


za późno czy nie za późno?

piotrek
VIP
VIP
Posty: 1474
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: piotrek » 13 czerwca 2015, 08:29

wklejam:

Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920 r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP przyczynil się do mordowania żołnierzy AK na Podlasiu, był także sowieckim agentem. Obecna zona gubernatora Polski Anna" pochodzi z rodziny UB. Rodzice "komorowskiej" zmieniali 3 razy nazwisko najpierw matka nazywała sie Hanna Rojer pózniej zmieniła na Józefa Deptula a gdy Anna miała 2 lata zmienili nazwisko na Dembowscy-pracowali czynnie w PZPR byli rosyjskimi szpiegami Dlaczego nie piętnuje się kłamstw, które serwował Komorowski podczas kampanii wyborczej??? Dlaczego temat odszedł w zapomnienie ??? przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem ??? Kto z Polaków wie, że dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec z polskiej niewoli ( do której trafił po bitwie pod Niemnem w 1920 r- zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego ) i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku wkrótce zginęli z rąk Rosjan, do których donosił mieszkający u nich Osip Szczynukowicz, - dziadek obecnego prezydenta, skarżąc Komorowskich o sprzyjanie Polakom, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko w celach agenturalnych.

Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii, kto o tym wie ?? Dlaczego po ujawnieniu kłamstw o rzekomym tytule szlacheckim i herbie rodzinnym szybko te informacje znikły z oficjalnej strony Komorowskiego ??

Dlaczego dziś prezydent, któremu najbardziej powinno zależeć na wyjaśnieniu tragedii w Smoleńsku powtarza kłamstwa MAK'u, obarcza winą polskich pilotów wytykając im szkolne błędy a nowe ustalenia wybitnych specjalistów i prof. Biniendy, dr Nowaczyka czy inż. Szuladzińskiego i ich samych nazywa " egzotycznymi naukowcami" i wyśmiewa ich, szanowany na całym świecie dorobek naukowy i ceniony profesjonalizm.

Kto z Polaków wie, że Komorowski zna się prywatnie z wieloma oficerami GRU ( radzieckie służb specjalne ) kto z Was wie, o tajemniczych jego spotkaniach na terenie Rosji i Armenii czy nawet Szwajcarii z przedstawicielami GRU i FSB oraz właścicielem zakładów w Samarze remontujących przed zamachem prezydenckiego tupolewa, czy sam fakt, że o tych spotkaniach nie została poinformowana opinia publiczna nie daje Wam nic do myślenia ???

Prawda jest taka, Polska jest naszpikowana rosyjskimi agentami i osobami, które są zależne od Kremla, media w Polsce nie są polskie jakie wiemy, czyli sprzyjające obecnej władzy i Prezydentowi, media ( jakie widać i słychać) zostały stworzone i finansowane pod koniec lat osiemdziesiątych przez służby specjalne PRL, którymi oficerami prowadzącymi byli tajni agenci KGB.. I ciekawe dlaczego Komorowski wysłał byłego agenta do Komisji Weryfikacyjnej WSI, aby wykraść swoje papiery!!!!

To oznacza , że coś z nim jest nie w porządku. Dziwna i zakłamana jest jego historia rodzinna i sam wykradziony tytuł hrabiowski, którym się szczyci obłudnik!!!!!!! Polacy musza to wiedzieć!

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 11606
Rejestracja: 26 lutego 2009, 19:56

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: dragoness » 13 czerwca 2015, 08:49

Niewolnicy w Stanach po wyzwoleniu przyjmowali nazwiska właścicieli. Może z chłopami pańszczyźnianym było podobnie? Albo to zwykły przypadek z "Liber chamorum".

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 2348
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh » 13 czerwca 2015, 13:25

Bronisław Komorowski jest w moim przekonaniu wielokrotnym przestępcą - Wojciech Sumliński we Wrocławiu cz. 1
http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6875

pomimo tego że w sieci jest wiele wypowiedzi Sumlińskiego, pomimo tego że można kupić jego książki - to i tak znajdą się obrońcy Komorowskiego i WSI.

Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2999
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 20:54
Kontakt:

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: antykieckowy » 15 czerwca 2015, 22:36

Nie wiem jak jest z obrońcami Komorowskiego bo takich jeszcze nie spotkałem ale dużo ludzi ma dosyć Komorowskich, Tusków, Sumlińskich, Lisów, Kaczyńskich i innych partyjniaków oraz ich mentalnie upośledzonych wyznawców, którym jeno koryto we łbach. Jak dla mnie Komorowski może zawisnąć na gałęzi razem z Tuskiem, Sumlińskim, Lisem, Kaczyńskim itd.

Komor może miał związki z WSI, może był żydowskim agentem KGB, może mordował żydów w Auschwitz itd. ale tak na dobrą sprawę kogo to k*rwa obchodzi? Bo z pewnością nie trzech milionów młodych, którzy uciekli i kolejnych kilku milionów którzy uciekną w najbliższych miesiącach czy latach z tego chorego cyrku Kaczyńskich i Komorowskich.

Siedzisz grzehu na tej komuszej emeryturze to przynajmniej z przyzwoitości zajął byś się sprawami istotnymi; sprawami które mają jakiekolwiek znaczenie dla ludzi którzy harują na to żebyś mógł pieprzyć w internetach o mesjanizmie Kaczyńskiego i zdradzie Komorowskiego.

Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 5476
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Sun Tzu » 16 czerwca 2015, 09:57

Naprawdę rozbawiające jest czytanie ociekających radykalizmem manifestów pisanych przez mentalną sierotę po Palikocie...

Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2999
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 20:54
Kontakt:

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: antykieckowy » 16 czerwca 2015, 19:24

Rozbawiające jest to gdy takie komusze pomioty po nawróceniu jak ty czy grzehu prawią o patriotyzmach, moralności i dobru Polski. Rozumiem, że czy to u was w pisie czy w pzprze pojęcie wstydu jest kompletnie obce ale jeśli decydujesz się by wyjść z budy i szczekać na ludzi to rób to, odważny anonimie, porządnie bo dotychczas za każdym razem się kompromitujesz. A znęcanie się nad zwierzętami odpowiadając na twoje wynurzenia naprawdę nie należy do przyjemności.

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 2348
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh » 16 czerwca 2015, 20:21

antykieckowy pisze:Nie wiem jak jest z obrońcami Komorowskiego bo takich jeszcze nie spotkałem ale dużo ludzi ma dosyć Komorowskich, Tusków, Sumlińskich, Lisów, Kaczyńskich i innych partyjniaków oraz ich mentalnie upośledzonych wyznawców, którym jeno koryto we łbach. Jak dla mnie Komorowski może zawisnąć na gałęzi razem z Tuskiem, Sumlińskim, Lisem, Kaczyńskim itd.
co takiego masz do Sumlińskiego?
Komor może miał związki z WSI, może był żydowskim agentem KGB, może mordował żydów w Auschwitz itd.
co takiego chcesz osiągnąć takim komentarzem?
sugerujesz że prezydent Polski mordował Żydów w Auschwitz?
to Twój wymysł?
Siedzisz grzehu na tej komuszej emeryturze
dlaczego kłamiesz?
to przynajmniej z przyzwoitości zajął byś się sprawami istotnymi; sprawami które mają jakiekolwiek znaczenie dla ludzi którzy harują na to żebyś mógł pieprzyć w internetach o mesjanizmie Kaczyńskiego i zdradzie Komorowskiego
już Ci powiedziałem że kłamiesz, wiec nie harujesz na mnie.
pracuje normalnie, nie powiem że tak jak większość, bo większość powyjeżdżała.
A to że czasami podlinkuje coś co Ci się nie podoba (a jest prawdą) - to już nie moja sprawaantykieckowy pisze:Rozbawiające jest to gdy takie komusze pomioty po nawróceniu jak ty czy grzehu prawią o patriotyzmach, moralności i dobru Polski.
antykieckowy, dlaczego znowu mnie obrażasz i znów kłamiesz?
chcesz sie powyżywać, nie masz gdzie i robisz to na publicznym forum?

Winetou
VIP
VIP
Posty: 683
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Winetou » 17 czerwca 2015, 10:22

Luzik panowie,bo wam żyłki pękną.

piotrek
VIP
VIP
Posty: 1474
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: piotrek » 17 czerwca 2015, 20:23


Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 2348
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh » 18 czerwca 2015, 19:44

Jestem w kontakcie z Agnieszką Petelicką, nie ma ona żadnych wątpliwości, że jej mąż nie zginął śmiercią samobójczą - Wojciech Sumliński we Wrocławiu cz. 2
http://pomniksmolensk.pl/news.php?readm ... YMDG1JWylc

całe spotkanie z WSumlinskim

Awatar użytkownika
Joziiin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 200
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Joziiin » 18 czerwca 2015, 19:49

a z wdową po Lepperze też jest w kontakcie ?

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 2348
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh » 18 czerwca 2015, 20:14

nie wiem,
ale z tego co pamiętam to o Lepperze także wspomina. warto wysłuchać

ODPOWIEDZ