wybielanie zębów - gdzie za ile?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Zamienił bym z wami słowo na ten temat

Post autor: benyBek »

Muszę przyznać, że jestem zaskoczony podejściem kilku osób. Doceniam pomysły, chyba pokuszę się nawet osobiście o realizację kilku z nich.
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Zamienił bym z wami słowo na ten temat

Post autor: borsuk 1.8 »

benyBek pisze:Muszę przyznać, że jestem zaskoczony podejściem kilku osób. Doceniam pomysły, chyba pokuszę się nawet osobiście o realizację kilku z nich.
umcyk umcyk
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: wybielanie zębów - gdzie za ile?

Post autor: traper3 »

Ja używałem pasków i nie było efektów to kupiłem pastę białą perłę i jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
PrO.
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 19 lipca 2008, 15:55
Lokalizacja: Krajowice/Jasło

Re: wybielanie zębów - gdzie za ile?

Post autor: PrO. »

gdzie kupiles jak wygląda i ile kosztyuje ta biała perła bo jest wiele tego typu past i z wybielaniem raczej wspólnego nie mają nic,Paski używałem sam i efekty były niezłe :]
damian28
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 czerwca 2015, 11:26

Re: wybielanie zębów - gdzie za ile?

Post autor: damian28 »

Witam wszystkich co do wybielania zebow polecam wam zabieg ktory kosztuje od 600 zl w gore. Ja na takim zabiegu nie bylem bo to jest rozlozony na kilka sesji a mialem wyjazd zagranice takze mialem zrobiony u pani stomatolog odlew silikonowy na zeby i kupilem u niej 2 szczykawki 10 ml. Cena 600 zl. Jak za zabieg, jedna szczykawka jest na gorna czesc zebow a druga na dolna. Jedna szczykawka jest na 6 razy zaklada sie ta szczeke na noc a rano ściagasz i plukasz zeby z tego zelu. Efekt naprawde bardzo dobry , polecam kazdemu kogo na to stac.Pozdrawiam :)
damian28
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 czerwca 2015, 11:26

Re: wybielanie zębów - gdzie za ile?

Post autor: damian28 »

Dodam ze jak komus zalezy na wybielaniu zebow to musi liczyc sie z tym ze kawa , napoje kolorowe oraz czekolady odpadaja przy takim zabiegu a nie mowie tu o papierosach bo to naprawde niszczy szkliwo
pomaranczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 22 grudnia 2016, 15:45

Re: wybielanie zębów - gdzie za ile?

Post autor: pomaranczka »

PrO. pisze:gdzie kupiles jak wygląda i ile kosztyuje ta biała perła bo jest wiele tego typu past i z wybielaniem raczej wspólnego nie mają nic,Paski używałem sam i efekty były niezłe :]
trzeba zwrócić uwagę na to, że Biała perła zmieniła skład i teraz ma dużo słabsze efekty niż powiedzmy 2, 3 lata temu. Wydaje mi się, że z takich sposobów "domowych" to paski są najlepszą opcją
ODPOWIEDZ