Łatwe kierunki studiów

Forum o Jasielskich szkołach
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: emigrant77 »

Jeśli chodzi o łatwe kierunki studiów to może warto zapytać w Urzędzie Miejskim :hyhy: Podobno są tam osoby na odpowiednich stanowiskach :rotfl: kompetentne w tym temacie ;) :hyhy:
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: luc »

Nie jestem pewien,ale nie reklamujesz czasem tym rodzimej uczelni im. Findysza :?: ;) Nie żebym miał pewność czy jakieś dowody,ale przypuszczam,że niejeden urzędnik mógł tam zrobić studia które od pewnego momentu są wymagane ustawowo...
Emily pisze:I o bezrobocie też łatwo.
Tutaj to tak czy siak łatwo.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: emigrant77 »

luc pisze:Nie jestem pewien,ale nie reklamujesz czasem tym rodzimej uczelni im. Findysza :?: ;) Oczywiście dowodów nie mam,ale zważywszy na niektórych urzędników... No wiecie :D
Emily pisze:I o bezrobocie też łatwo.
Tutaj to tak czy siak łatwo.
Ja nie miałem na myśli tej uczelni, myślałem raczej o osobach na stanowiskach ;) , które w wieloletnim studiowaniu mają doświadczenie i jak w końcu udało im się zdobyć wyższe wykształcenie :rotfl: oraz na jakim kierunku mogłyby doradzić :hyhy:
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: luc »

emigrant77 pisze:oraz na jakim kierunku mogłyby doradzić
No przecież wiadomo,że na administracji.Jako żywy przykład,jak nie powinna wyglądać i działać administracja publiczna :D

Niestety, żeby było widać, jak z kolei powinna działać to trzeba by studentów wysłać na praktykę aż do UK.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: dragoness »

luc pisze:Nie jestem pewien,ale nie reklamujesz czasem tym rodzimej uczelni im. Findysza :?: ;) Nie żebym miał pewność czy jakieś dowody,ale przypuszczam,że niejeden urzędnik mógł tam zrobić studia które od pewnego momentu są wymagane ustawowo...
Emily pisze:I o bezrobocie też łatwo.
Tutaj to tak czy siak łatwo.
Raczej AHE w Łodzi, oddział w Jaśle. Bardzo popularna wśród naszych prominentów uczelnia.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: emigrant77 »

luc pisze:
emigrant77 pisze:oraz na jakim kierunku mogłyby doradzić
No przecież wiadomo,że na administracji.Jako żywy przykład,jak nie powinna wyglądać i działać administracja publiczna :D

Niestety, żeby było widać, jak z kolei powinna działać to trzeba by studentów wysłać na praktykę aż do UK.
Trochę się mylisz z ta administracją :hyhy: Są osoby w Urzędzie Miejskim, które studiowały 10 lat, ukończyły kierunek "turystyka", tematem pracy magisterskiej był "Wiedeń" (w kontekście turystycznym), z administracją i zarządzaniem mają tyle wspólnego co pszczoła z uprawą buraka ćwikłowego a odpowiadają za realizację budżetu miasta :wstyd: :zalamany:
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: luc »

Czyli do pokazywania jak administracja nie powinna wyglądać i działać się mogą nadawać.

Ale chyba wiem o jakim przypadku mówisz.O przypadku osoby,której wykształcenie przeszkadza w pełnieniu od kiedy okazała się "politycznie nielojalna" wobec PO :?: A wcześniej jakoś nie przeszkadzała na o wiele wyższe stanowisko... Skończ waść z tą HIPOKRYZJĄ. Powiem tak: co do PO i urzędów w Jaśle to bynajmniej nie tylko przykłady turystyczne (które zresztą nie wykazały się przykładami "niezwykłych" kompetencji).Wiem o osóbkach z PO, które może i mają wykształcenie,ale co do kompetencji to prezentują taki poziom,że aż strach się bać - bo osoba która robiłaby tą turystykę nawet 20 lat nie jest w stanie narobić takich szkód i wykazywać się takimi "kompetencjami" - czy raczej ich brakiem,kwalifikującym w normalnej firmie do dyscyplinarnego zwolnienia. Z oczywistych przyczyn nie mogę precyzować co i jak,żeby nie obrazić "funkcjonariuszy publicznych".Poza tym już zwyczajnie mi nie zależy na tyle,by użerać się z "elitami" Jasielskiego grajdołka nawet jakby mnie było na to stać.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: emigrant77 »

luc pisze:Czyli do pokazywania jak administracja nie powinna wyglądać i działać się mogą nadawać.

Ale chyba wiem o jakim przypadku mówisz.O przypadku osoby,której wykształcenie przeszkadza w pełnieniu od kiedy okazała się "politycznie nielojalna" wobec PO :?: A wcześniej jakoś nie przeszkadzała na o wiele wyższe stanowisko... Skończ waść z tą HIPOKRYZJĄ. Powiem tak: co do PO i urzędów w Jaśle to bynajmniej nie tylko przykłady turystyczne (które zresztą nie wykazały się przykładami "niezwykłych" kompetencji).Wiem o osóbkach z PO, które może i mają wykształcenie,ale co do kompetencji to prezentują taki poziom,że aż strach się bać - bo osoba która robiłaby tą turystykę nawet 20 lat nie jest w stanie narobić takich szkód i wykazywać się takimi "kompetencjami" - czy raczej ich brakiem,kwalifikującym w normalnej firmie do dyscyplinarnego zwolnienia. Z oczywistych przyczyn nie mogę precyzować co i jak,żeby nie obrazić "funkcjonariuszy publicznych".Poza tym już zwyczajnie mi nie zależy na tyle,by użerać się z "elitami" Jasielskiego grajdołka nawet jakby mnie było na to stać.
Jeśli twierdzisz, że poprzednie stanowisko "tej osoby było o wiele wyższe" :rotfl: to znaczy że masz o tym takie pojęcie jak i wielu mieszkańców Jasła, którym ten kit został wciśnięty :hyhy: . Ta osoba na poprzednim stanowisku odpowiadała za to żeby nie pomylić kartek z których miała odczytać informacje swojego przełożonego, nie wręczyć dyplomu przeznaczonego dla strażaka np. policjantowi i nie spóźnić się na imprezę okolicznościową na której pełniła rolę "posłańca, reprezentanta, gońca" itd. Ciemnota łyknęła dumnie brzmiącą nazwę "doradca" a wystarczy posłuchać wypowiedzi aby się przekonać o wykształceniu i kompetencji, jakie dał ten łatwy kierunek studiów i co za nim idzie wybitne doświadczenie i sukcesy zawodowe :rotfl: :wstyd:
Kami12
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 17 czerwca 2015, 09:02

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Kami12 »

turystyka i rekreacja.. :)
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: jankow05 »

A nie szkoda pieniędzy na łatwe i do niczego nie potrzebne studia?? No chyba, że chodzi o tytuł magazyniera... ;) bo w pracy jest wymagany...
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Emily »

Lepiej iść na trochę trudniejsze i zainwestować w jakieś kursy. W dzisiejszym świecie nie wiadomo, co się może przydać.
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Jaślanin77 »

Czy są jakieś studia inżynierskie, na których jest stosunkowo mało matematyki w porównaniu do innych kierunków? W sensie, żeby można było tą matme ogarnąć.
W szkole średniej królem matmy nie byłem (oceny dopki i dostateczne), a nie chciałbym iść na studia licencjackie :) Najbardziej interesuje mnie Krosno.
mateuszek
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 26 czerwca 2015, 12:23

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: mateuszek »

nie rozumiem dlaczego chcecie robić 'łatwe' studia? czy studia mają uczyć? czy mają być najprostsza drogą do CZEGOŚ. pytanie do czego? Po co w ogóle iść na studia byle by były łatwe? dla papieru? to weźcie te 5 lat idźcie do pracy i też będziecie mieć papier - świadectwo pracy- i ten papier będzie o wiele ważniejszy niż papier ze studiów, gdzie podczas nie macie żadnego doświadczenia. a rynek i tak was zweryfikuje.
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Jaślanin77 »

mateuszek pisze:nie rozumiem dlaczego chcecie robić 'łatwe' studia? czy studia mają uczyć? czy mają być najprostsza drogą do CZEGOŚ. pytanie do czego? Po co w ogóle iść na studia byle by były łatwe? dla papieru? to weźcie te 5 lat idźcie do pracy i też będziecie mieć papier - świadectwo pracy- i ten papier będzie o wiele ważniejszy niż papier ze studiów, gdzie podczas nie macie żadnego doświadczenia. a rynek i tak was zweryfikuje.
Nie no, lepiej iść na taki kierunek, żebym po 1 semestrze leżał z połowy przedmiotów. :mur:
Idz do pracy i przez 5 lat pracuj 10 godzin dziennie za najniższą krajową. A wykształcenie nadal średnie. Świetny z Ciebie doradca :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: dragoness »

Jaślanin77 pisze:
mateuszek pisze:nie rozumiem dlaczego chcecie robić 'łatwe' studia? czy studia mają uczyć? czy mają być najprostsza drogą do CZEGOŚ. pytanie do czego? Po co w ogóle iść na studia byle by były łatwe? dla papieru? to weźcie te 5 lat idźcie do pracy i też będziecie mieć papier - świadectwo pracy- i ten papier będzie o wiele ważniejszy niż papier ze studiów, gdzie podczas nie macie żadnego doświadczenia. a rynek i tak was zweryfikuje.
Nie no, lepiej iść na taki kierunek, żebym po 1 semestrze leżał z połowy przedmiotów. :mur:
Idz do pracy i przez 5 lat pracuj 10 godzin dziennie za najniższą krajową. A wykształcenie nadal średnie. Świetny z Ciebie doradca :)
Nie no, lepiej iść na przykład na TIR, bo łatwa, zrobić magistra i po pięciu latach iść do pracy na na 10 godzin za najniższą krajową. To dopiero obciach.
ODPOWIEDZ