Koniec narzekania - jest praca

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: grzybel »

@ emigrant77

Tu na tym forum możemy porozmawiać np 8 kwietnia 2016. Co Ty na to? Kilku świadków jest, będzie miał kto przypomnieć ;)

Ja niczego Ci nie życzę. Nie umiem być nieszczera i tak elokwentnie opakować ignorancje i sarkazm.
Do 8 kwietnia?
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: grzybel »

Zapomniałam dodać, że jak nie wiesz o czymś to nie powinieneś pisać. Ludzie których ja wprowadzam mogą się ze mną zrównać i zarabiać więcej niż ja. Oni na mnie nie pracują, lecz każdy pracuje na swój dochód. Nie przekłamuj informacji bo w innych firmach może być inaczej.
Mateusz92d
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 lipca 2015, 08:55

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: Mateusz92d »

Nie wiem, skąd taka zawiść. Jest wolny rynek, każdy może pracować tam, gdzie chce. Jeśli ktoś ma smykałkę do handlu czy marketingu, dlaczego nie ma tego wykorzystać do zarabiania pieniędzy? MLM jak każdy biznes.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: emigrant77 »

grzybel pisze:@ emigrant77

Tu na tym forum możemy porozmawiać np 8 kwietnia 2016. Co Ty na to? Kilku świadków jest, będzie miał kto przypomnieć ;)

Ja niczego Ci nie życzę. Nie umiem być nieszczera i tak elokwentnie opakować ignorancje i sarkazm.
Do 8 kwietnia?
Spoko :) To do 8 kwietnia 2016 roku ( już ustawiłem przypomnienie w terminarzu :) ) Jeśli jesteś taka szczera jak piszesz to mam nadzieję że podzielisz się wtedy wiadomościami o swoich sukcesach nie tylko ze mną ale ze wszystkimi, których Twoja wiadomość o pracy ucieszyła :)
W dalszą dyskusję nie będę się z Tobą wdawał, no bo skoro nie mam pojęcia to po co :zalamany:
Jeśli jest praca, to koniec narzekania i jak mówi znany skoczek narciarski "nic tylko sie ciesyć" :rotfl:
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: luc »

Biedna Grzybel :zalamany: Za bycie wyznawczynią PiSu nie płaci się chociaż tylko z własnych pieniędzy... Agnieszko, tylko nie bierz chociaż na to kredytów,dobrze ci radzę,zwłaszcza że żyjemy w ciekawych czasach gdy obok zamieszania z Grecją w Chinach na giełdzie robi się niespokojnie.
Nie wiem, skąd taka zawiść. Jest wolny rynek, każdy może pracować tam, gdzie chce
Tego rodzaju "wolnego rynku" nie można nazwać inaczej jak najbardziej zwyrodniałą formą Kurwinizmu,którą można stawiać tuż obok zdania "rzecz jest warta tyle ile klient jest gotów za nią zapłacić" i innych "mądrości".

Zarobek na sektach ekonomicznych typu MLM jest możliwy w zasadzie wtedy,gdy jest się twórcą (guru) całego takiego systemu. "Witajcie w życiu" ostatecznie podobno ocenzurowano,ale gdzieś w internecie ten film jeszcze jest.Polecam ku przestrodze. Już nałogowe granie w totka czy w kasynie jest bezpieczniejsze i nie rujnuje tak kontaktów z najbliższymi ludźmi.
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: grzybel »

@ luc
Miałam pisać, że nie wiem skąd się w ludziach bierze takie uogólnianie, jasnowidzenie przyszłości, przede wszystkim znajomość wszystkich firm, które omijają tradycyjny marketing. Tylko, że wiem frustracja, zazdrość i strach zad ściska. Panie, które zajmują się firmami Avon, Oriflame czy Tupperware też zajmują się "najbardziej zwyrodniałą formą Kurwinizmu". Gratuluję chamstwa.

Co Ty masz do mich kontaktów i pieniędzy - swoich pilnuj!

No cóż trzeba, ba powinniśmy robić zakupy tylko w zwykłym sklepie lub internetowym. Hm a stragan dozwolony? Przyznajmy się szczerze, tam potrafią zaorać (widocznie to dobre oszustwo)

W totka grałam i dach z eternitu zaczął mi przeciekać, szukając pracy trafiłam do mlm i przynajmniej zamierzam spróbować...na pewno do kwietnia, bo nie rzucam słów na wiatr.
atletek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 10 lipca 2015, 18:25

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: atletek »

Mogę też prosić o szczegóły na PW.

Pozdrawiam
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: Łyssy »

No i jak ta praca ? Pochwali się kto ?
sster83
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 września 2015, 11:40

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: sster83 »

Może jest, tylko jak zwykle - praca nie dla każdego.
malutka82
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 2 sierpnia 2015, 16:17

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: malutka82 »

Ja od dłuższego czasu prowadzę własny sklep. teraz myślę o imporcie rzeczy z Chin, korzystając z propozycji z tej strony izch Mają sklepy dla detalistów, więc można skorzystać z małej partii towaru i sprawdzenie czy będzie to towar chodliwy i czy jest zapotrzebowanie. Jak nie ma się pracy warto ruszyć głową i szukać rozwiązania.
michalpodroznik
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 6 lipca 2013, 20:40

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: michalpodroznik »

@Grzybel:

Prawdziwa, profesjonalna oferta pracy powinna zawierać:

-zakres obowiązków,
-wymagania pracodawcy na dane stanowisko (umiejętności, doświadczenie, zawód wyuczony/wykonywany, itp. itd.),
-miejsce pracy,
-czas pracy,
-w Polsce oczywiście niespotykane (bo pracodawca z założenia chce zapłacić jak najmniej), ale na Zachodzie oczywiste - oferowane przez pracodawcę wynagrodzenie,
-oferowane przez pracodawcę narzędzia do pracy,
-inne, ważne informacje.

U ciebie w ofercie nie ma nic z powyższych, więc należy twoje ogłoszenie traktować jako marketing szeptany, a to już z założenia nie ma nic wspólnego z uczciwą ofertą pracy.
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: grzybel »

Byłam 8 i jestem nadal 10. Ktoś się miał tu przypomnieć. ☺
ODPOWIEDZ