Rząd PO, oceny, opinie.

O wszystkim, czyli o niczym...

Czy jesteś zadowolony z rządów PO ?

TAK
48
21%
NIE
179
77%
NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TO
4
2%
 
Liczba głosów: 231

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Chyba to nie do końca prawda http://pikio.pl/wykop-bojkotuje-niezale ... nipulacje/
możesz rozwinąć co nie jest prawdą z tego 'demota' Jozina?
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Joziiin »

Przyłączam się do pytania i też chciałbym się dowiedzieć jak to jedyne polskie, prawdziwe i NIEżalezne media kłamią........
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
dragoness pisze:Chyba to nie do końca prawda http://pikio.pl/wykop-bojkotuje-niezale ... nipulacje/
możesz rozwinąć co nie jest prawdą z tego 'demota' Jozina?
A chociażby to, ż PO była przeciw poprawce, ale zagłosowali w końcu ZA nowelizacją. Zresztą wszystko jst w linku, prawda? A w ogóle, to czy jest w Polsce coś takiego jak niezależne media?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Zresztą wszystko jst w linku, prawda? A w ogóle, to czy jest w Polsce coś takiego jak niezależne media?
wszystko jest w linku?
w tym Twoim linku nawet niewiadomo czy coś jest prawdą, bo anonimowy autor nawet nia raczył przytoczyć tych kłamstw które opisuje

a odnośnie 'demota' Jozina jest tam tylko jedno zdanie:
Pierwsza dotyczyła rzekomego wyrzucenia przez Agnieszkę Radwańską ze swojej konferencji prasowej dziennikarzy TVN a druga głosowania nad ustawą o rozstrzyganiu wątpliwości na korzyść podatnika gdzie posłowie PO mieli rzekomo głosować przeciw. Obydwie informacje okazały się fałszywe.
Jak dla mnie Twój portal Pikio jest na niższym poziomie od tego 'demota'
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

Schizofrenia czy oszustwo? Posłowie PO przeciwko rozstrzyganiu spraw na korzyść podatnika. Ale referendum popierają i namawiają do głosowania na „tak”
http://wpolityce.pl/polityka/258824-sch ... nia-na-tak

Obrazek

Obrazek

link do strony sejmowej: ZOBACZ JAK GŁOSOWALI POSZCZEGÓLNI POSŁOWIE
http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa ... _96_41.pdf

---------------------------------

dragoness, o ten artykuł z "wpolityce" chodzi?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: dragoness »

Jak dla mnie Twój portal Pikio jest na niższym poziomie od tego 'demota'
On nie jest "mój", ale przynajmniej prezentuje różne punkty widzenia, co jest podstawą wiedzy wszelakiej. A dla ciebie dokopanie PO jest celem, ktory uświęca środki, nawet, jeżeli są manipulowane, prawda? Obiektywizm to Twoje drugie imię? I pewnie in vitro to holocaust.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
Jak dla mnie Twój portal Pikio jest na niższym poziomie od tego 'demota'
On nie jest "mój", ale przynajmniej prezentuje różne punkty widzenia, co jest podstawą wiedzy wszelakiej. A dla ciebie dokopanie PO jest celem, ktory uświęca środki, nawet, jeżeli są manipulowane, prawda? Obiektywizm to Twoje drugie imię? I pewnie in vitro to holocaust.
ale przynajmniej prezentuje różne punkty widzenia, co jest podstawą wiedzy wszelakiej
tak, można określić na tej podstawie np kto kłamie i manipuluje

Zapytam więc jeszcze raz, czy o ten artykuł chodziło?
http://wpolityce.pl/polityka/258824-sch ... nia-na-tak

A dla ciebie dokopanie PO jest celem, ktory uświęca środki, nawet, jeżeli są manipulowane, prawda? Obiektywizm to Twoje drugie imię?
po co te ataki personalne?
wskaż te manipulacje i tyle. Bardzo chętnie się z nimi zapoznam
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: dragoness »

wskaż te manipulacje i tyle.
Proszę uprzejmie. Tytuł artykułu wskazuje, że PO była przeciw obywatelom. Kropka. Większośc obywateli, bez względu na polityczną proweniencję czyta jedynie nagłówki. Kropka. Tabelkami i zestawieniami, z których nota bene wynika, że PO zagłosowała ZA nowelizacją, tym bardziej głowy sobie nie zaprząta. Ergo, przeciętny antyPOwiec, jak Jozin na przykład, z nagłówka wywnioskował, że PO głosowała PRZECIW, przyprawił to nawet demotem i voila! manipulacja odniosła skutek. A tutaj casus Radwańska kontra TVN http://natemat.pl/147905,wpadka-prawico ... adwanskiej
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: piotrek »

POżyjemy, zobaczymy ...

Obrazek
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: piotrek »

:) Obrazek :)
Marta_serious
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 sierpnia 2015, 12:24

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Marta_serious »

Hej, jak dla mnie pod wodzostwem PIS bedzie tak samo. Nie kwestia jest ustroj wedlug mnie a uczciwosc ludzi. Jestem politolożka i doszlam ostatnio do wniosku, iz nie ma na kogo glosowac nie dlatego ze ustroj czy zalozenia sa zle, ale ze ludzie sa "k*wy jak to mawial Pilsudski. Niestety ja glosowac chyba nie pojde i to nie jest wstyd. Jest to gleboko przemyslane.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: piotrek »

Obrazek
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: człowiek z lasu »

ale operator sieci elektrycznej jest zewnętrzny, a baterie padają
Diabeł Stadnicki
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 8 września 2015, 20:23

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Diabeł Stadnicki »

Rząd PO to w praktyce ( chodzi oczywiście o grupę trzymającą władzę w sejmie ) już bezideowy zlepek ludzi walczących o władzę. Niestety PiS jest ugrupowaniem lewicowym ( co prawda chrześcijańskim - ale jednak ) i w założeniach politycznych i gospodarczych praktycznie niczym się nie rożni od PO - co łatwo zauważyć - bo ludzie z PO przechodzą do PiS i odwrotnie BEZ ZMIANY SWOICH POGLĄDÓW - bo założenia tych poglądów są jednakowe. Żeby cokolwiek się zmieniło potrzeba wejścia jakiejś prawicowej partii do sejmu. Może wówczas ludzie zrozumieją że nie są im potrzebni urzędnicy do rozdzielania im pieniędzy które wcześniej im zabrali w podatkach. Prawica KORWiN - wierzy że jak ludziom nie zabierze się w podatkach 70 % pieniędzy które sami zarabiają a "tylko" 40 % ( bo tyle wystarczy aby państwo mogło funkcjonować ) to ludzie mając 2 x tyle kasy co obecnie SAMI dadzą sobie radę.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: dragoness »

Oczywiście w partii Korwina nie ma ludzi z PiSu? Ani jednego?
ODPOWIEDZ