Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2015

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2015

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

22-23 sierpnia 2015
Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO

LEPSZEGO zakończenia wakacji NIE można było sobie wymarzyć ! ! !

Jedyne info odnośnie tego wyjazdu:
1. NIE interesuje Nas czy wymyślą jakiś zjebany zakaz czy remont itp. itd. MY i tak JEDZIEMY ! ! !
2. ZBIÓRKA na stadionie w dniu meczu na 3 godziny przed rozpoczęciem meczu ! ! !
3. Jedziemy ubrani JEDNAKOWO ! ! !
4. Kołować auta, busy (autokar też będzie) ! ! !
5. MOBILIZACJA ! ! !


:hurra: :cisza: :super: :krzeslem: =>
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2

Post autor: wlad »

Na razie Czarni jako jedyna drużyna z krośnieńskiej okregówki nie złożyła jeszcze dokumentów potrzebnych do uzyskania licencji przyznawanej przez OZPN Krosno.
Termin był do końca czerwca.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2

Post autor: lato »

wlad pisze:Na razie Czarni jako jedyna drużyna z krośnieńskiej okregówki nie złożyła jeszcze dokumentów potrzebnych do uzyskania licencji przyznawanej przez OZPN Krosno.
Termin był do końca czerwca.
Czarni jako pierwsi złożyli wniosek o licencje na sezon 2015/2016 już 4 czerwca do PZPN w Rzeszowie bo taki był wymóg jako klubu jeszcze 4 ligowego.Dzisiaj na spotkaniu przedstawicieli klubów OZPN Krosno wyjaśniłem ten fakt panu Przewodniczącemu.Teraz w Krosnie musza tylko wysłać mejla do PZPN w Rzeszowie o potwierdzenie i to wszystko w temacie. Może i w Czarnych kolorowo nie jest, ale bałagan w związku jest jak czasami na to patrze jeszcze większy.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2

Post autor: kapustajestpusta »

W Krośnieńskim OZPN to jest dopiero burdel, Rzeszów to przy nich pedanci. Za to w Krośnie po znajomości wszystko załatwi.
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2

Post autor: Czoper »

Heh Bara to nawet baraże załatwi.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2

Post autor: lato »

kapustajestpusta pisze:W Krośnieńskim OZPN to jest dopiero burdel, Rzeszów to przy nich pedanci. Za to w Krośnie po znajomości wszystko załatwi.
O krosnieńskim własnie pisałem bo dzisiaj miałem ta ,,przyjemność,,brać udział w tzw. roboczym spotkaniu władz OZPN Krosno z przedstawicielami klubów.Trochę śmiesznie,trochę strasznie i tyle można powiedzieć.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2

Post autor: wlad »

lato pisze:
wlad pisze:Na razie Czarni jako jedyna drużyna z krośnieńskiej okregówki nie złożyła jeszcze dokumentów potrzebnych do uzyskania licencji przyznawanej przez OZPN Krosno.
Termin był do końca czerwca.
Czarni jako pierwsi złożyli wniosek o licencje na sezon 2015/2016 już 4 czerwca do PZPN w Rzeszowie bo taki był wymóg jako klubu jeszcze 4 ligowego.Dzisiaj na spotkaniu przedstawicieli klubów OZPN Krosno wyjaśniłem ten fakt panu Przewodniczącemu.Teraz w Krosnie musza tylko wysłać mejla do PZPN w Rzeszowie o potwierdzenie i to wszystko w temacie. Może i w Czarnych kolorowo nie jest, ale bałagan w związku jest jak czasami na to patrze jeszcze większy.
Nie pisałem tego z wyrzutem. Ale czy 4 czerwca Czarni nie byli już w okręgówce po co wiec było składać wniosek do Rzeszowa. Dobra czepiam się.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2

Post autor: lato »

wlad pisze:
lato pisze:
wlad pisze:Na razie Czarni jako jedyna drużyna z krośnieńskiej okregówki nie złożyła jeszcze dokumentów potrzebnych do uzyskania licencji przyznawanej przez OZPN Krosno.
Termin był do końca czerwca.
Czarni jako pierwsi złożyli wniosek o licencje na sezon 2015/2016 już 4 czerwca do PZPN w Rzeszowie bo taki był wymóg jako klubu jeszcze 4 ligowego.Dzisiaj na spotkaniu przedstawicieli klubów OZPN Krosno wyjaśniłem ten fakt panu Przewodniczącemu.Teraz w Krosnie musza tylko wysłać mejla do PZPN w Rzeszowie o potwierdzenie i to wszystko w temacie. Może i w Czarnych kolorowo nie jest, ale bałagan w związku jest jak czasami na to patrze jeszcze większy.
Nie pisałem tego z wyrzutem. Ale czy 4 czerwca Czarni nie byli już w okręgówce po co wiec było składać wniosek do Rzeszowa. Dobra czepiam się.
Rozumiem,zresztą nie jesteś osobą która czepia się na forum,dlatego spokojnie staram sie wyjaśnić.Ostatni mecz w 4 lidze graliśmy bodajże 13 czerwca,wcześniej przyszły wytyczne do wszystkich klubów o złożenie wniosku na licencje co uczyniliśmy jak już pisałem 4 czerwca. Chodziło o seniorów i młodzieżówkę.Składając kompletny wniosek dopełniliśmy formalności bo obowiązuje on w 4 lidze jak również w ligach niższych niż 4.Z chwila zakończenia rozgrywek i rozpatrzeniu go powinien zostać przesłany z PZPN w Rzeszowie do OZPN w Krośnie i po sprawie.Jak juz pisałem także ,wczoraj wszystko zostało wyjaśnione.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2

Post autor: CYNGIEL »

Markiewicza to jednak nie Karpaty,ale jechać trzeba.
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

W ten sam weekend karpaty krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski.
Jedno jest pewne że na pewno nie będą oba mecze w jeden dzień.
Obstawiam że MY zagramy w niedzielę o jakiejś zajebiste_ godzinie jak 11:00
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2

Post autor: risto »

A okręgówka czasem nie gra zawsze w niedzielę?
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2

Post autor: CYNGIEL »

Nie.Masz w temacie,22-23 sierpnia.
eN_
Guru
Guru
Posty: 121
Rejestracja: 7 lutego 2012, 14:15

Re: Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2

Post autor: eN_ »

3 tygodnie i jedzieMY ! ! !
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Markiewicza krosno vs CZARNI 1910 JASŁO 22-23 sierpnia 2

Post autor: President »

Został lekko ponad tydzień do wyjazdu, motywować się, nakręcać się i jedziemy!!
ODPOWIEDZ