SEZON 2015/2016

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Tur »

CYNGIEL pisze:Tak z ciekawości.Co chcesz osiągnąć szkalując cały czas zarząd klubu? :niepewny:
Chyba pomyliły Ci się pojęcia SZKALOWANIE to jest pisanie nie prawdy, a ja piszę prawdę, :zalamany: jeśli postępują źle to krytykuję, a nie szkaluję, jeśli zrobią dobrze to pochwalę oto świeżutki przykład :) powołania Ryszarda Skuby na trenera.
Na tym forum doszło do paradoksu jak nie chwalisz nota bene złej pracy Zarządu to jesteś wrogiem klubu,jesteś straszony i wyzywany, przecież to chore. :wsciekly: To że jest źle wiemy wszyscy, sportowo i finansowo pytanie dlaczego nie można napisać prawdy ? Ja widzę jedną odpowiedź obecność w Zarządzie starszego kolegi kibiców z pod huty. :rozpacz:
Lato zadał publiczne pytanie dlaczego młodzi zawodnicy odchodzą z Czarnych, a ja tylko odpowiedziałem mu z jakich powodów jest to moim zdaniem to kilku kumpli rzuciło się na mnie jak wataha wilków. :szok:
Liga tuż,tuż zobaczymy co zwojowali w przerwie miedzy sezonami nasi działacze. ;)
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: progres »

Tur pisze:
CYNGIEL pisze:Tak z ciekawości.Co chcesz osiągnąć szkalując cały czas zarząd klubu? :niepewny:
Chyba pomyliły Ci się pojęcia SZKALOWANIE to jest pisanie nie prawdy, a ja piszę prawdę, :zalamany: jeśli postępują źle to krytykuję, a nie szkaluję, jeśli zrobią dobrze to pochwalę oto świeżutki przykład :) powołania Ryszarda Skuby na trenera.
Na tym forum doszło do paradoksu jak nie chwalisz nota bene złej pracy Zarządu to jesteś wrogiem klubu,jesteś straszony i wyzywany, przecież to chore. :wsciekly: To że jest źle wiemy wszyscy, sportowo i finansowo pytanie dlaczego nie można napisać prawdy ? Ja widzę jedną odpowiedź obecność w Zarządzie starszego kolegi kibiców z pod huty. :rozpacz:
Lato zadał publiczne pytanie dlaczego młodzi zawodnicy odchodzą z Czarnych, a ja tylko odpowiedziałem mu z jakich powodów jest to moim zdaniem to kilku kumpli rzuciło się na mnie jak wataha wilków. :szok:
Liga tuż,tuż zobaczymy co zwojowali w przerwie miedzy sezonami nasi działacze. ;)
Pisząc prawdę należy ją czymś podeprzeć, ja np napisze że mam dużego ale bez dowodu nikt mi nie uwierzy, dlatego nie dziw się że wszyscy mają cię za furiata.
Druga sprawa dotyczy odejść młodych zawodników z klubu. Ty twierdzisz że trzeba ich zatrzymać (nie odkryje ameryki jak napisze że wszyscy doszli do takiego wniosku), ok trzeba ale jak? Wszyscy dobrze wiemy że zawodnicy którzy odchodzą do klubów z niższych lig (w tym przypadku niżej niż okręgówka) nie chcą mieć nic wspólnego z piłką w przyszłości (pomijając kibicowanie), przecież taki chłopak jeden z drugim nie idą się tam rozwijać tylko zarobić,też taki trochę paradoks bo zawsze wydawało mi się że jak się dużo ćwiczy to się dużo zarabia. Z kolei w polskiej ekstraklasie jest w brud "piłkarzy" którym nie chce się bardziej wysilić, trenować żeby broń Boże ich ktoś nie wypatrzył i nie wywiózł za granice... mh w sumie też gdyby mi ktoś rzucił 20-50 tyś zł za opier..lanie się, bliskie wyjazdy, języka się nie trzeba uczyć, przeciwnik? nie okłamujmy się mizerny, wynik nie ważny żeby tylko kasa się zgadzała. Niestety takich "piłkarzy" jest dużo.
Wracając do pisania prawdy to jestem za tym :) ale nie uwierzę np w elfy dopóki ich nie zobaczę a na pewno bym o nich nie pisał gdybym nie mógł pokazać ;)
pietrek1984
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 7 maja 2011, 15:05

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: pietrek1984 »

Tur pisze: To że jest źle wiemy wszyscy, sportowo i finansowo
Sam ustalasz sobie normy i potem szkalujesz innych bo klub nie spełnia tych norm.

A kto ustalił jaki jest poziome sportowy czy finansowy dla Czarnych? Są kluby z wiosek które grają w wysokich ligach. Są kluby miejskie z tradycjami które grają po okręgówkach czy nawet A - klasach (Czuwaj Przemyśl, Stal Sanok).

Nikt nie powiedział że coś musi być. Że Jasło ma grać w 4 czy w 3 lidze. To w jakiej lidze gra lub to efekt pracy zarządu, piłkarzy, sponsorów. Tyle tylko, że piłkarzy można kupić, zarząd można zmienić. Potrzeba tylko sponsorów.

Jeżeli Czarni Jasło awansowali do 3 ligi znaczy że zarząd, piłkarze, sztab trenerski sprostali wyzwani. Potem wyniki z pierwszej rundy pokazują że w tej 3 lidze mogli grać dalej. To czego zabrakło to przychylność środowiska biznesowego. Okazuje się że dla "Jaślaków" to wszystko jedno czy w mieście jest sport czy go nie ma. Czy Czarni grają w 3 lidze czy w okręgówce.

Dzisiaj jak jest kasa to Nieciecza gra w ekstraklasie. Chcesz coś zmienić w Jaśle? Zgłoś się do klubu do pomocy. Pochodź trochę po Jaśle po firmach i popytaj o wsparcie dla klubu.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: lato »

Tur pisze:
CYNGIEL pisze:Tak z ciekawości.Co chcesz osiągnąć szkalując cały czas zarząd klubu? :niepewny:
Chyba pomyliły Ci się pojęcia SZKALOWANIE to jest pisanie nie prawdy, a ja piszę prawdę, :zalamany: jeśli postępują źle to krytykuję, a nie szkaluję, jeśli zrobią dobrze to pochwalę oto świeżutki przykład :) powołania Ryszarda Skuby na trenera.
Na tym forum doszło do paradoksu jak nie chwalisz nota bene złej pracy Zarządu to jesteś wrogiem klubu,jesteś straszony i wyzywany, przecież to chore. :wsciekly: To że jest źle wiemy wszyscy, sportowo i finansowo pytanie dlaczego nie można napisać prawdy ? Ja widzę jedną odpowiedź obecność w Zarządzie starszego kolegi kibiców z pod huty. :rozpacz:
Lato zadał publiczne pytanie dlaczego młodzi zawodnicy odchodzą z Czarnych, a ja tylko odpowiedziałem mu z jakich powodów jest to moim zdaniem to kilku kumpli rzuciło się na mnie jak wataha wilków. :szok:
Liga tuż,tuż zobaczymy co zwojowali w przerwie miedzy sezonami nasi działacze. ;)
Sprecyzuj bo trochę niezrozumiale napisałeś.Czy Moja czyli Piotra samborskiego obecność w Zarządzie jest całym złem dla Czarnych Jasło? czy też Moja obecność w Zarządzie sprawia ze nie można napisać jak to nazwałeś ,,prawdy,,?Odpowiedz bardzo proszę.
pietrek1984 :ok: pisałem to własnie wiele razy ,ale my mamy wirtualnych kibiców i pomocników niestety.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: czarni-fan 1910 »

Tur pisze:Muszę napisać waszym językiem abyście zrozumieli ;) NIE WY GAMONIE BĘDZIECIE DECYDOWAĆ CZY MAM PISAĆ CZY NIE. :D
A czytanie ze zrozumieniem kłania się wam w pas, bo ja nigdy nic złego nie pisałem na zawodników, a wręcz przeciwnie. :ok: grają na ile ich stać ,ja nie mam im nic do zarzucenia. :D
Kto nie chce czytać moich wpisów niech wpisze mnie do wrogów i ma problem z głowy. ;)
nie udzielaj sie wiecej gamoniu z tymi swoimi wypocinami jak nie jestes sam w stanie nic zrobic dobrego dla klubu.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Tur »

@ piertrek 1984
Uważam ,że gra w 6 lidze Czarnych Jasło z wiejskimi klubikami to jest poniżej "normy przyzwoitości" :wsciekly: i po raz enty powtarzam i przypominam kto rozwalił zespół który wywalczył awans do III ligi oraz kto zwerbował i płacił stranieri nie mając pokrycia finansowego :szok:
@ lato
kibice wybaczają twojemu Zarządowi wszystko :mur: tylko i wyłącznie dzięki twojej obecności w tym gremium, i po raz enty powtarzam i przypominam jak traktowali ci sami kibice Zarząd Marcina W. choć dużo lepiej było niż teraz.
@progres
Merytoryczna wypowiedź bez napastliwości :ok: Odchodzenie tz. "swoich" zawodników wiąże się z gorszym traktowanie jak tz. "obcych" :rozpacz: , a jak kasy braknie "obcy " odejdą to "swoi" mają grać za darmo, a może i dopłacać ;)
pietrek1984
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 7 maja 2011, 15:05

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: pietrek1984 »

Tur pisze:@ piertrek 1984
Uważam ,że gra w 6 lidze Czarnych Jasło z wiejskimi klubikami to jest poniżej "normy przyzwoitości" :wsciekly: i po raz enty powtarzam i przypominam kto rozwalił zespół który wywalczył awans do III ligi oraz kto zwerbował i płacił stranieri nie mając pokrycia finansowego :szok:
Oj niewiele wiesz o piłce. Niewiele.

Nie ma zespołów które wchodzą ligę wyżej i nie wzmacniają składu. Tak było jest i będzie. Pokaż mi zespół który awansował do 3 ligi w przeciągu ostatnich 10 lat który nie wzmocnił składu. Bo awansować po to że potem przegrywać w każdym meczu to nie jest za dobre rozwiązanie. Lepiej już siedzieć w lidze niżej. Tak zresztą robi wiele zespołów. "zagrożeni" awansem nagle przegrywają mecze o awans.

Zarząd Czarnych postanowił przyjąć wyzwanie. Awansowali do 3 ligi. Okazało się jednak, że klimat do piłki w Jaśle jest fatalny. Po pierwsze miasto nie pomogło tak jak powinno. Chociażby zwalniając klub z opłat za stadion. Po drugie zawiedli "kibice" którzy na meczu z Karpatami zrobili zadymę. Po trzecie zawiedli sponsorzy nie angażując się w tę 3 ligę w Jaśle.

Porównaj sobie ile na piłkę daje w 3 lidze np. miasto Krosno. Nie wiem czy wiesz, ale Krosno oprócz tego że daje pieniądze na Karpaty to nie pobiera opłat za korzystanie z infrastruktury sportowej. Oddaje też pieniądze za parkowanie na jednym z parkingów. Chociażby tutaj widać jaki jest klimat dla sportu.

Jesteś chętny do zmiany sytuacji w Czarnych? Zaangażuj się. Przyjdź do klubu. Powiedz że chcesz być prezesem. A tak masz pomysły w internetowej "Nibylandii"/ W sumie nie wiadomo czy przypadkiem nie masz 12 lat.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: lato »

Tur pisze:@ piertrek 1984
Uważam ,że gra w 6 lidze Czarnych Jasło z wiejskimi klubikami to jest poniżej "normy przyzwoitości" :wsciekly: i po raz enty powtarzam i przypominam kto rozwalił zespół który wywalczył awans do III ligi oraz kto zwerbował i płacił stranieri nie mając pokrycia finansowego :szok:
@ lato
kibice wybaczają twojemu Zarządowi wszystko :mur: tylko i wyłącznie dzięki twojej obecności w tym gremium, i po raz enty powtarzam i przypominam jak traktowali ci sami kibice Zarząd Marcina W. choć dużo lepiej było niż teraz.
@progres
Merytoryczna wypowiedź bez napastliwości :ok: Odchodzenie tz. "swoich" zawodników wiąże się z gorszym traktowanie jak tz. "obcych" :rozpacz: , a jak kasy braknie "obcy " odejdą to "swoi" mają grać za darmo, a może i dopłacać ;)
Dziękuje za odpowiedz,już nie mam pytań,zamknięty stadion w 3 lidze,kary za Nowa Dębe,kary za race.Tak masz racje dzięki mojej obecności kibice sa grzeczniejsi i wybaczają wszystko.Panie omnibusie,nie wiesz dlaczego kibice z ,, sektora huta,, traktowali zarząd pana Marcina W. w ten a nie inny sposób? to dowiedz się najpierw a potem wypisuj swoje mądrości.Deszcz dzisiaj od rana w Jaśle pada i zapewne,według Ciebie to także zapewne Moja i nieudolnego zarządu Czarnych wina ignorancie hahaha.
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: progres »

Tur pisze: Odchodzenie tz. "swoich" zawodników wiąże się z gorszym traktowanie jak tz. "obcych" :rozpacz: , a jak kasy braknie "obcy " odejdą to "swoi" mają grać za darmo, a może i dopłacać ;)
Kierują tobą emocję więc nie możesz pisać prawdy. Chcesz żeby Czarni mieli bogatych sponsorów, grali w ekstraklasie swoimi wychowankami, zawodnicy nie chcieliby opuszczać swojego prezesa Tura za żadne skarby. Mało który klub może się pochwalić choć jednym z przytoczonych przypadków. Nie znam przypadków w których klub gra tylko wychowankami. Jeśli chodzi o chłopaków którzy poszli grać na wioski to jest ich sprawa i ich ambicji. Większość traktuje przygodę z piłką jako prace sezonową przed wyjazdem na studia lub za granice do pracy. Nie rozumiem też jak chciałbyś budować drużynę na odpowiednim poziomie z zawodników którzy traktują grę w piłkę jako okres przejściowy, zabawę (bo tak trzeba nazwać tych którzy wybrali pieniądze a nie rozwój idąc grać na wioski). Przecież każdy pracodawca wie że taki pracownik jest [...] wart.
Musisz zrozumieć jedno że zarząd Czarnych nie jest przykuty do steru to nie Barcelona że do prezesury ustawia się kolejka.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: CYNGIEL »

Wygrana w sparingu z Wisłokiem Strzyżów 3:1. :ok: Dobra gra naszych.Pierwsza połowa bezbłędna.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Tur »

To znaczy gramy w 6 lidze i jak spadniemy do 7 ligi to dalej bronimy i chwalimy ? :szok:
Załatwcie mi u admina żeby mnie wyciął . :kwasny:
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: amaro87 »

Ja wam napisze prawdę. Za czasów Marcina W wszystko kreciło sie bardzo dobrze i to cytat kapitana Piotra Ch. Było wszystko na czas stroje wyprasowane w szatni czekały na zawodników. Nasi kibice narzekali bo chcieli ekstraklasy. Czary goryczy dopełniono na meczu gdy krzyczano JKS to my a nie W i jego syn.Jerzy odszedł a z nim kilku wpływowych ludzi z Jasła. Pomogli Gaudium i tam do dziś są sponsorami. tutaj my powtarzam MY go olaliśmy więc to nasz błąd i nie ma przepraszam. To zostanie na zawsze. Dziś nie ma się co dziwić że naszych zabierają inne kluby. Podam przykład. Syn spikera gra w Kołaczycach a Machony ma ofertę spikerki w Pilźnie a info mam z klubu. (podobno odmówił). Tu panowala zła atmosfera w klubie za czasów Bazana. jego nie było a nikt z zarzadu nie podjął zadnej decyzji bez prezesa. (tu Lato się chyba zgodzi). Dziś trzeba to ogarnąć i działać,działać bo to wstyd. Przypomnę jeszcze jak było po meczu z Karpatami. Oni nam zrobili zadymę i klub płacił i prezes zawieszony a jak my jedziemy do Krosna a tam nas inteligentnie olano. Jesteśmy specyficzni jako społeczeństwo jasielskie. Szanujemy dobrych ale gdy nam ktoś się sprzeciwi to wróg. To jest największy błąd. Życzę powodzenia zarzadowi bo wiem że nikt by Czarnych na swoje bary wziął a piłkarzą zadowolenia i godne reprezentowanie honoru naszego miasta.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: CYNGIEL »

To co?Na kolanach przepraszać pana W.i jego syna?Myślę,że bez nich klub zajdzie sponsorów i nadejdą lepsze czasy dla Czarnych,jeśli tylko będą wyniki.
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: amaro87 »

Tego sobie i wam życzę
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: czarni-fan 1910 »

amaro87 pisze:Ja wam napisze prawdę. Za czasów Marcina W wszystko kreciło sie bardzo dobrze i to cytat kapitana Piotra Ch. Było wszystko na czas stroje wyprasowane w szatni czekały na zawodników. Nasi kibice narzekali bo chcieli ekstraklasy. Czary goryczy dopełniono na meczu gdy krzyczano JKS to my a nie W i jego syn.Jerzy odszedł a z nim kilku wpływowych ludzi z Jasła. Pomogli Gaudium i tam do dziś są sponsorami. tutaj my powtarzam MY go olaliśmy więc to nasz błąd i nie ma przepraszam. To zostanie na zawsze. Dziś nie ma się co dziwić że naszych zabierają inne kluby. Podam przykład. Syn spikera gra w Kołaczycach a Machony ma ofertę spikerki w Pilźnie a info mam z klubu. (podobno odmówił). Tu panowala zła atmosfera w klubie za czasów Bazana. jego nie było a nikt z zarzadu nie podjął zadnej decyzji bez prezesa. (tu Lato się chyba zgodzi). Dziś trzeba to ogarnąć i działać,działać bo to wstyd. Przypomnę jeszcze jak było po meczu z Karpatami. Oni nam zrobili zadymę i klub płacił i prezes zawieszony a jak my jedziemy do Krosna a tam nas inteligentnie olano. Jesteśmy specyficzni jako społeczeństwo jasielskie. Szanujemy dobrych ale gdy nam ktoś się sprzeciwi to wróg. To jest największy błąd. Życzę powodzenia zarzadowi bo wiem że nikt by Czarnych na swoje bary wziął a piłkarzą zadowolenia i godne reprezentowanie honoru naszego miasta.
Na pewno swoje dobre rzeczy zrobili dla klubu. Nie powiem .Ale tez zrobione poczatkowe dlugi nie wziely sie z nikąd .Przybycie Bazana bylo dla nich zbawieniem by uwolnic sie od klopotu.Po za tym nie chcieli 3 ligi bo poprostu nie bylo ich stac i sponsorow za soba nie mieli.
ODPOWIEDZ