Fruity Loops

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
Lord Qiuu
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 11 września 2007, 16:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Fruity Loops

Post autor: Lord Qiuu »

Nie mam konta, a co do trance`u to bardzo chętnie. Przy okazji, jak mocnego masz kompa? Znaczy się, przy ilu synthkach, autoclipach, etc. etc. zaczyna ci niemiłosiernie klekoktać.

Ja mam
Athlon 1800MHz
768 RAM

I daje rady, ale od pewnego momentu muszę komplementować po omacku, bo przy odsłuchu poza boćkami, nic nie słychać.
dominik493
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2007, 22:27
Lokalizacja: JAsło

Re: Fruity Loops

Post autor: dominik493 »

Ja mam 1,5GB Kngston, Sempron 2600 64bit i też daje rady ale ale mam zintegrowaną k. dźwiękową i przy kilku(nastu) uruchomionych VST(i) zaczyna sie robić nieciekawie :) ale ogólnie nie jest najgorzej. PzdR
Awatar użytkownika
Lord Qiuu
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 11 września 2007, 16:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Fruity Loops

Post autor: Lord Qiuu »

A więc wszystko jasne... mamy podobnie przez integry dźwiękowe :suchy:

Czyli nie ma większego znaczenia, gdzie to będziemy robić
dominik493
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2007, 22:27
Lokalizacja: JAsło

Re: Fruity Loops

Post autor: dominik493 »

Nie ma większego znaczenia, jeżeli się zdecydowałes na współpracę to jest mi to obojętne gdzie powstanie projekt. (Ważne żeby powstał) :D Także czekam na jakieś propozycje związane z dźwiękami. ;) czekam na odpowiedź
Awatar użytkownika
Lord Qiuu
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 11 września 2007, 16:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Fruity Loops

Post autor: Lord Qiuu »

To znaczy o co konkretnie ci chodzi? W jakim stylu? Proponuję ciepłe delikatnie drapiące bassy, main melody podaną na phatsawach z jakimś ciekawym przesterem. Kicków mam sampli od groma, podobnie jak hatów i reszty perkusji.

Przy okazji, zapraszam Cię dziś o 20:00 na http://radio.jaslo4u.pl/ będzie grany mój mixalbum. Jest bardzo trance`owy, a dodatkowo zawiera kawałki, których w Europie napewno nie słyszałeś nigdy. Zawsze jakieś ciekawe doświadczenie, nie? :]

Liczę na opinię i odrobinę litości, bo mixowałem to live przy użyciu Deckadance od ImageLine (twórców FLa) oraz klawy i myszy, bo nie dysponuję żadnym behringerem, czy M-Audio TorQ, niestety :rozpacz:
dominik493
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2007, 22:27
Lokalizacja: JAsło

Re: Fruity Loops

Post autor: dominik493 »

Ok, ciekawie się zapowiada, jeżeli masz juz jakąś linie melodyczną to podrzuć mi ja sie postaram cos od siebie dołożyc co Ty na to?


Chętnie posłucham Twojego mixa.

PzDr
Awatar użytkownika
Lord Qiuu
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 11 września 2007, 16:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Fruity Loops

Post autor: Lord Qiuu »

Wolę współpracować z człowiekiem live, niż podsyłać sobie stuff partiami, łatwiej się dogadać, a przy kłótniach i ogólnym brainstormie wychodzą fajne efekty, miałem tak przy paru minimal-house`owych produkcjach robionych razem z DJ Izzy z Osieka
dominik493
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2007, 22:27
Lokalizacja: JAsło

Re: Fruity Loops

Post autor: dominik493 »

Ja tez nie przepadam za przesyłaniem sobie fragmentów utworu, ale w tym przypadku wolałbym na początek współpracę przez internet bo różnie to bywa :) coś o tym wiem :kwasny:
Awatar użytkownika
Lord Qiuu
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 11 września 2007, 16:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Fruity Loops

Post autor: Lord Qiuu »

Polemizowałbym... później ktoś napisze zaj*bisty motyw i bedzie walka czyje to. Ugadajmy się najpierw na mieście. Tak będzie najlepiej.
ODPOWIEDZ