milosc w XXI wieku?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Marie
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 19 grudnia 2007, 19:05
Lokalizacja: okolice jasła

milosc w XXI wieku?

Post autor: Marie »

temat jest banalny... kazdy mowi o milosci... ze dla niej mozna zrobic wszystko , ze jest najwazniejsza .... slyszy sie o niej w co drugiej piosence, widzi w telewizji itp... ale czy udalo wam sie tak naprawde kogos pokochac? tzn znalezc kogos kto byl prawdziwa soul mate? jesli tak to jak wszystko sie potoczylo? hmmm czemu taki temat? moze poprostu "chce znow wierzyc w milosc... miec sile by wstrzymac lzy..."
kakusia225
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 30 lipca 2007, 13:08

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: kakusia225 »

Nie ma prawdziwej miłości.... Albo zdarza się ona "raz na milion". W dzisiejszych czasach zawsze ważniejsza jest praca, autorytet, pieniądze. A gdzie tu czas na miłość, na dzieci?? Jeśli jednak jedna stona pokocha to druga goni za czymś innym i tak nie można się odnaleźć w prawdziwej miłości
Marie
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 19 grudnia 2007, 19:05
Lokalizacja: okolice jasła

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: Marie »

no smutne jest to co napisalas ale sie obawiam prawdziwe.... no a gdzie sie podziali rycerze na bialych koniach ktorzy zdowbywali kobiety swojego serca? i zyli dluuuugo i szczesliwie??/!!! brzmi smiesznie ale prawda jest taka ze dzieje sie cos zlego.... przciez kazdy chce kochac i byc kochanym .. wiec o co chodzi? przeciez nic tak naprawde nie daje szczescia oprocz milosci... ja przynajmniej od kiedy mnie dopadlo czuje ciagly brak czegos i kogos wiec jak to jest mozliwe ze ludzie podazaja za pieniedzmi i innymi sprawami?? ... ehhhh chyba urodzilam sie o pare epok za pozno

[ Dodano: 20 Grudzień 2007, 18:53 ]
no a nawiazujac do poczatku wypowiedzi .. prawdziwa milosc istnieje :) niech cie tylko dorwie a zobaczysz ......smutne jest tylko to ze najwieksza tragedia jest "byc kochanym nie kochajac i kochac nie bedac kochanym..."
gina
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 23 lutego 2007, 18:47
Lokalizacja: Jasło

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: gina »

Ja myślę, że tak ciężko jest spotkać miłość, bo w epoce komputerów i internetu po prostu mało się spotykamy z ludźmi. Każdy jest zabiegany a zamiast pójść i pogadać ze znajomymi w cztery oczy często robimy to za pomocą gg. Jest za mało integracji i wydaje mi się że to jest główny powód. No ale wierzyć w miłość trzeba i zgadzam się, że najbardziej cierpimy gdy kochamy bez wzajemności, albo gdy ktoś nas kocha a my tego nie odwzajemniamy :)

Pozdrówka
Marie
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 19 grudnia 2007, 19:05
Lokalizacja: okolice jasła

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: Marie »

masz racje "gina" pozdrawiam
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: Mary »

jA MYŚLE ŻE PRAWDZIWA MIŁOŚĆ występuje bardzo rzadko. A wogóle skąd mozna wiedzieć czy to naprawde prawdziwa miłość?
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Byle do przodu!!!!!!!
Awatar użytkownika
Klociaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 21:31
Lokalizacja: Jasło

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: Klociaa »

hmm.. ja myślę, że to się po prostu czuje.. ale nigdy nie można być do końca pewnym. szkoda, że nie zdarza się taka miłość jak w filmach. ale cóż, świat byłby wtedy o wiele za piękny ;)
Marie
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 19 grudnia 2007, 19:05
Lokalizacja: okolice jasła

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: Marie »

nie ma czegos takiego jak za piekny swiat :) kurde zdarza sie pewnie taka milosc jak na filmach bo przeciez to zycie pisze najpiekniejsze scenariusze hmm moze tylko bez tej pieknej muzyki w tle i przystojnych aktorow to nie wyglada az tak imponujaco.. heh trzeba sie dostosowac do mozliwosci rzeczywistosci ... pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gosiak
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 6 sierpnia 2008, 03:13

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: Gosiak »

Jestem zakochana :zawstydzony: z wzajemnością, jest to uczucie bardzo dojrzałe z widokami na przyszłość więc to jak najbardziej prawda, ponieważ długo czekałam na tego jedynego i cudownym trafem spotkałam go nie tak dawno temu i już nie zamierzam wypuścić :ok:
Awatar użytkownika
Dziecko Kury
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 28 lipca 2006, 08:41
Lokalizacja: Z cementowni

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: Dziecko Kury »

Trzymaj go na krótkiej smyczy, najlepiej przypiętej do jakiegoś kolczyka w czułym miejscu. Wtedy na pewno nie będzie chciał Cię opuścić ;))
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: nikita »

Oczywiście, że prawdziwa miłość istnieje.
Tylko nie każdy wie, że nie polega ona tylko i wyłącznie na ciągłym trzymaniu się za ręce i szeptaniu sobie czułych słówek.
Prawdziwa miłość to miłość dojrzała.

przeraża mnie fakt, że jest aż tak wielu ludzi nieświadomych wagi wypowiadanych przez siebie słów, bądź utażsamiających miłość tylko i wyłącznie z seksem lub innymi kontaktami fizycznymi.
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: paulaaa »

istnieje... może być trudno ją poznać ale jak się już ją zdobędzie to trzeba mocno trzymać i ją pielęgnować bo niestety miłość jest ulotna no i bardzo trudna!
reggaerulez
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 26 grudnia 2008, 14:00

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: reggaerulez »

ja uwazma ze prawdziwa milosc istnieje,ale zadko jest dostrzegana,jak nie szkola to praca jak nie praca to rodzina,nie ma czasu na prawdziwa milosc,
Ale kazdy ma gdzies swoja druga polowke xD
OBSERWATOR1987
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 01:13

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: OBSERWATOR1987 »

Ciekawe gdzie jest ta moją połówka :hyhy: jak narazie w moim przypadku jej nie spotkałem. Czy wieże w prawdziwą miłość?? Trudne pytanie jak dla mnie sam nie wiem czy istnieje jak narazie to jej raczej jeszcze nie zaznałem. Nic życie toczy sie dalej więc trzeba szukać tej swojej drugiej połowy i przeżyć z nią być moze tą prawdziwą miłość :serce:
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: milosc w XXI wieku?

Post autor: niezapominajka »

oczywiście że miłość istnieje, co to za pomysł że niby jak nadszedl XXI w to co, ludzie juz nie odczuwają potrzeby milosci?? zarowno kobiety jak i faceci pragną i szukają miłosci...moze w swym zyciu nie zaznaliscie jeszcze milosci ale spojrzcie dookola,czy nie ma wsrod was wspanialych par?? ja mam paczke cudownych ludzi 5 malzenstw ktore kochają sie jak wariaci, wierzcie mi milosc jest wsrod nas, trzeba tylko trafić na tę wlasciwą osobę...ale z miloscia to jest tez czasmi tak:"milosc jest jak cien czlowieka uciekasz to cie goni, a kiedy ją gonisz ucieka jak cień"
ODPOWIEDZ