Sala na wesele

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
d1792
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 września 2015, 18:17

Sala na wesele

Post autor: d1792 »

Planuje wesele, ale nie mam takiego rozeznania w zespołach muzycznych :/ , jaki wg. was zespół na wesele jest najlepszy? :)
Awatar użytkownika
laura256
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 maja 2014, 11:35

Re: Sala na wesele

Post autor: laura256 »

Jeśli chodzi o sale to polecam wynająć w jakimś domu Ludowym i osobno dekoracje i katering. Osobiście polecam Biesiadę, a jeśli chodzi o zespół to tylko Rafa grali u mnie na weselu i goście byli zachwyceni my zresztą też ;) , bo DJ jest dobry jak masz w większości młodych gości Ci starsi jednak wolą orkiestrę bo pod domem DJ nie zagra :(
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Re: Sala na wesele

Post autor: Krzysiek92 »

Witam. Poszukuje sali lub restauracji w okolicach osieka jasielskiego na ok 150-180 osob. Podpowie ktos cos?? Moze ktos ma tez numer tel do tego kto zajmuje sie sala. Dziekuje i pozdrawiam :)
julia32
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 1 października 2015, 10:30

Re: Sala na wesele

Post autor: julia32 »

u koleżanki grał zespół COOL BAND było ekstra!!!!! wesele miała na sali i dodatkowo mieli fotobudke, i na prawde zabawa byla przednia, ja mam wesele za poltora roku i pewno tez wezme ten zespol a na pewno fotobudke.
WiktoriaVic15
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 października 2022, 14:48

Re: Sala na wesele

Post autor: WiktoriaVic15 »

Jeżeli szukasz sali na wesele, chrzciny lub inne rodzinne przyjęcie to zajrzyj na chrzcinyikomunie.pl
Posiadają ogromny wybór lokali i z całą pewnością znajdziesz coś, co ci się spodoba :D
ODPOWIEDZ