Co radzicie

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Co radzicie

Post autor: cium26 »

Krążą informacje, że jeśli jest auto na gaz, to powinno się nawiercić maleńką dziurkę w tłumniku, w celu odprowadzeniu gromadzonej sie wody. Co na ten temat myślicie?
NEFFAR
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 28 listopada 2011, 18:09

Re: Co radzicie

Post autor: NEFFAR »

No bo tak jest, zwróc uwagę na samochody z gazem po dadaniu gazu wylewa się woda z tłumika :) . jeżeli tak nie zrobisz szybciej ci tłumik zardzewieje.Jak wywiercisz niewielką dziurkę to bedzie ci głośniej trochę pierdział.
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: Co radzicie

Post autor: szmitu3 »

Najlepiej odkrecic uklad wydechowy , i zostawic w garazu albo w pokoju pod lozkiem , wtedy woda nie bedzie sie w nim skraplac i nie bedzie problemu z jej odprowadzeniem.
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: Co radzicie

Post autor: cium26 »

Człowieku nie szkoda Ci czasu takie idotyczne wypowiedzi... złośliwość ludzka nie ma granic.... ech szkoda słów....
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Co radzicie

Post autor: Alladyn »

ja nie polecam, jak nawiercisz dziurkę nawet najmniejszą, to w tym miejscu rdza zacznie błyskawicznie siadać, na pewno szybciej niż bez wiercenia, daj czasem więcej gazu i wywali wodę... a jak już koniecznie chcesz wiercić to jak już będziesz miał dziurę to zabezpiecz ją jakimś środkiem antykorozyjnym i smaruj nim od czasu do czasu... osobiście większość aut miałem w gazie i nigdy tak nie kombinowałem.....
Partyzant
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 października 2015, 21:44

Re: Co radzicie

Post autor: Partyzant »

Szmitu3 najlepiej to w ogóle auta nie kupować, tylko z transportu publicznego korzystać ;p
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: Co radzicie

Post autor: cium26 »

dzięki, ja wcale nie chcę wiercić
ODPOWIEDZ