Co na ścianę w kuchni?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
tamara23
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 8 maja 2015, 17:41

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: tamara23 »

mi się podoba taka drapana ściana:) ale nie wiem czy do kuchni się nadaje:/ jak myślicie?
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: luc »

O kurka... hotel jakiś.Nawet nieeeeźle :D Ale komentując trochę krytycznie to co na obrazku - wszystko bardzo ładnie, ale te foteliki to makabra. Ani na tym usiąść wygodnie,ani stanąć w razie potrzeby (proszę nie kojarzyć z Komorowskim - nie każdy ma po prostu 3 metry wzrostu a tu półki wiszą za wysoko i tyle) Te krzesła to "plastic fantastic" z przychodni lekarskiej - ewentualnie ze stadionu czy salki wykładowej.

Wiem,producent to zapewne NS i pewnie ktoś z tej firmy zacznie mówić,że ten produkt jest spoko.NIE JEST.To NIE JEST krzesło do używania na co dzień tylko tania "reprezentacyjna" zabawka do przyjmowania klientów. To jest tani produkt zastępczy dla tanich lokalików, w których nikt za bardzo nie chce,żeby klient posiedział sobie wygodnie nieco dłużej niż to absolutnie niezbędne.Takie rzeczy są też niby potrzebne.Ok.Ale nie w kuchni.Nie dla jakichkolwiek powierzchni mieszkalnych.Kategorycznie.

Kolejna kwestia - parkiet - albo wykładzina go imitująca. Naprawdę motyw typu "późny PRL" to szczyt dzisiejszej możliwości ? I jeszcze łączyć to z resztą tej podłogi. To daje taki dziwaczny efekt...

I jeszcze jedno.Te czerwone kule - po co aż trzy ? Wreszcie oświetlenie pod spodem.Ładne fakt.Ale eksploatacja czegoś takiego to tania raczej nie jest.

Co zaś do samych "naklejek".Idea dobra,ale wykonanie musi być precyzyjne,bo inaczej to może być fatalnie. I szczerze - naklejki są dobre zwłaszcza tam,gdzie sam mebel nie jest ładny. Ale kafelki jak widać też mają swoje zalety. Zwłaszcza,jak trzeba będzie umyć :P
Awatar użytkownika
mjyntki_mjetek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 26 października 2015, 16:29

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: mjyntki_mjetek »

erosek pisze:A jakie podłoże najlepiej się nada na fototapetę w kuchni?

Posmarowane klejem :rotfl: no chyba że fototapeta jest samo przylepna ,to klej na szybę w oknie ,lepszej powierzchni nie znajdziesz :hyhy:
klemaj
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 9 sierpnia 2015, 08:58

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: klemaj »

e tam, kafelki sa lepsze.
Ostatnio zmieniony 5 listopada 2015, 13:25 przez klemaj, łącznie zmieniany 1 raz.
klemaj
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 9 sierpnia 2015, 08:58

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: klemaj »

x_n pisze:Podłoże? Nie wiem o co Ci tutaj chodzi. Pytasz się chyba o materiał z jakiej powinna byc wykonana fototapeta tak ? Jeśli tak to polecam winylowe albo flizelinowe. Wprawdzie są trochę droższe od tych popularnych papierowych ale za to są :
wytrzymalsze
możęsz je myć mokrą ściereczką
nie reagują z wodą oraz parą
oraz łatwiej jest jest położyć.

My mamy w kuchni coś w tym stylu:
Obrazek
Zamawiałam w dekowizji : http://www.dekowizja.pl/
W sumie to nawet fajnie wygląda.
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: awesome »

Tylko dywan, nowy trend zza wschodniej granicy

Wersja lokalna: Только ковер, новая тенденция от восточной границы
Nadia199
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 09:31

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: Nadia199 »

Coraz bardziej przekonują mnie takie szklane panele albo obrazki na szkle z tematyką kuchenną. Ale chyba najbardziej praktyczne i trwałe będą płytki w kolorach pasujących do wystroju wnętrza :)
krystyna123
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 08:46

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: krystyna123 »

MI osobiście marzy się ściana tablicowa pomalowana na czarno :) w nowoczesnej kuchni i w otoczeniu białych mebli będzie wyglądać super. I aż miło będzie z niej korzystać zapisując różne notatki.
MarekW42
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 czerwca 2015, 21:13

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: MarekW42 »

A co sądzicie o fotoobrazie ze zdjęciami rodziny, jako ozdobę ściany w kuchni? Żona od pewnego czasu się upiera, żeby coś takiego zamówić i umieścić idealnie nad stołem, jednak jakoś mnie nie przekonuje ta wizja, zdecydowanie bardziej taki obraz pasowałby w sypialni. Jeśli się nie mylę, to chciała go zamówić ze Sweethomedecor , może ktoś z Was ma coś takiego i przekona mnie, że kuchnia, to jednak całkiem dobre miejsce na taką rodzinną ozdobę?
Michnikxxx
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 14 marca 2016, 19:31

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: Michnikxxx »

Szkło jest ok i świetnie się prezentuję ale trochę boje się tego jakie jest ono w utrzymaniu
Awatar użytkownika
szurszu
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 marca 2016, 14:11

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: szurszu »

Szkło może być ciężkie w utrzymaniu i ja w swojej kuchni postawiłabym na farbę tablicową albo ceramiczną, którą łatwo można wyczyścić. No i w "burym" albo czarnym kolorze, żeby nie było widać wszystkich zabrudzeń od razu.
Torka55
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 2 kwietnia 2016, 21:02
Lokalizacja: Jasło

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: Torka55 »

Ostatnio modne są tez fototapety więc może warto o tym pomyśleć
Ritana
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 kwietnia 2016, 21:19

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: Ritana »

Mi się bardzo podobaja takie białe płyteczki ze ściętymi rogami w stylu skandynawskim .. rewelacja
Tmst
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 1 kwietnia 2016, 13:50

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: Tmst »

Na tym zdjęciu co to? płytki, mozaika? czy jakiś laminat?
angela04
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 1 czerwca 2015, 11:58

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: angela04 »

Tak fototapety robią furorę ale trzeba uważać żeby jakość była dobra :super:
ODPOWIEDZ