Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Post autor: landa »

Na ten mecz warto wybrac sie było chocby tylko dla faktu ze na meczu był chłopiec o którym ostatnio głosno jest-dzielny Kuba.
http://www.czarnijaslo.pl/w-sobote-podc ... specjalny/
Mecz sportowo słabizna zarówno na boisku jak i trybunach co na pewno nie pomogło w zainteresowaniu klubem potencjalnego sponsora,który ponoc dzisiaj był obecny na meczu.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Post autor: _WHISKEY_ »

CYNGIEL pisze:.Stracona bramka to ewidentny błąd bramkarza.Stracone 2 punkty. :dobani:
Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Siedziałem w takim miejscu, ze doskonale widziałem strzał zawodnika Korczyny i powiem, ze żaden bramkarz by tego nie wyjął. Strzał wzorowy po długim rogu, nie mam pytań.

Przykre, ze nie potrafiliśmy strzelić bramki drużynie, która grała praktycznie bez bramkarza. Takiego dyletanta w bramce na tym poziomie rozgrywkowym jeszcze nie widziałem. Nawet kibice z Korczyny z niego drwili.
Ten mecz to dramat, mój przyjaciel, ktory od lat mieszka w Warszawie, będąc w Jaśle, zawsze na Sniadeckch zagląda, wierny kibic, dzisiejszy mecz określił słowem: "co za KIŁA".....
Muszę sie z nim zgodzić, to była piłkarska zaraza.

I jeszcze słowo do Trenera Rysia Skuby, a może do Tomka Dziobka.
Tomek od zawsze był moim ulubionym zawodnikiem, jego powrót do naszego klubu to dla mnie święto.
Pytanie. Czy nie mozna Jego fantastycznego doświadczenia i umiejętności wykorzystać w lini pomocy ?
Dywaguję, ale myślę, ze warto, bo dzisiaj jak Tomek wchodził do przodu to Korczyna miała galaretę.
Może nie na cały mecz, może na kilkanaście minut, ale warto spróbować.
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Post autor: Major Kożuch »

Brawo za emocje w przerwie meczu
WOLI
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 października 2010, 20:14

Re: Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Post autor: WOLI »

Prosze przestancie pisac o ogladajacych mecz sponsorach,a jak jest taki to niech stawia swoje warunki i wyprowadzi nasz ukochany klub na prosta.Poziom meczu byl na trojke,ale ja w tych chlopcow wierze ,a dzialania zarzadu wraz z ewentualnym sponsorem niech przyczynia sie do powrotu do dryzyny takich wychowankow jak :Cyran ,Kukowski ,Macuga i pozyskanie Sinickiego,Walczyka,Mysliwca,Piwowara.Wszyscy w/w sa to zawdnicy ktorzy przy profesjonalnym treningu moga stworzyc druzyne na awans do IV ligi.Wymienilem na goraco tylko tych zawdnikow,ktorych pamietam,a mysle ze dodalibyscie jeszcze kilku ktorych pominolem.Ocena gry na trzy:
1. Gra statyczna bez agresji,brak gry na obieg,
2. Zle wg mojej oceny ustawienie druzyny z panem Dziobkiem na stoperze i panem Chrzaszczem w pomocy i mimo lekkiej nadwagi nie stawiane od pierwszej minuty na Tlusciaka,ktory po przepracowanej solidnie przerwy zimowej bedzie nastepca mojego obecnie pupila Kamila Folwarskiego.
Sa to moje refleksje pisane na goraco jako wiernego kibica a w przeszlosci oddanego dzialacza.
Dzisiaj bedac na meczu mialem wilka radosc z spotkania z Romanem Gogoszem,Edwardem Gogoszem,Zbigniewm Karamonem,Aleksandrem Karamonem,Edwardem Nazgowiczem i mysle ze wszyscy razem doczekamy sie gry naszej druzyny prznajmniej na poziomie nowo powstalej IV ligi
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6325
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Post autor: Sun Tzu »

Przykre, ze nie potrafiliśmy strzelić bramki drużynie, która grała praktycznie bez bramkarza. Takiego dyletanta w bramce na tym poziomie rozgrywkowym jeszcze nie widziałem.
Taaak... Korczyna bez bramkarza straciła 11 goli, a Czarni z bramkarzem 14...
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Post autor: Winetou »

WOLI pisze:Prosze przestancie pisac o ogladajacych mecz sponsorach,a jak jest taki to niech stawia swoje warunki i wyprowadzi nasz ukochany klub na prosta.Poziom meczu byl na trojke,ale ja w tych chlopcow wierze ,a dzialania zarzadu wraz z ewentualnym sponsorem niech przyczynia sie do powrotu do dryzyny takich wychowankow jak :Cyran ,Kukowski ,Macuga i pozyskanie Sinickiego,Walczyka,Mysliwca,Piwowara.Wszyscy w/w sa to zawdnicy ktorzy przy profesjonalnym treningu moga stworzyc druzyne na awans do IV ligi.Wymienilem na goraco tylko tych zawdnikow,ktorych pamietam,a mysle ze dodalibyscie jeszcze kilku ktorych pominolem.Ocena gry na trzy:
1. Gra statyczna bez agresji,brak gry na obieg,
2. Zle wg mojej oceny ustawienie druzyny z panem Dziobkiem na stoperze i panem Chrzaszczem w pomocy i mimo lekkiej nadwagi nie stawiane od pierwszej minuty na Tlusciaka,ktory po przepracowanej solidnie przerwy zimowej bedzie nastepca mojego obecnie pupila Kamila Folwarskiego.
Sa to moje refleksje pisane na goraco jako wiernego kibica a w przeszlosci oddanego dzialacza.
Dzisiaj bedac na meczu mialem wilka radosc z spotkania z Romanem Gogoszem,Edwardem Gogoszem,Zbigniewm Karamonem,Aleksandrem Karamonem,Edwardem Nazgowiczem i mysle ze wszyscy razem doczekamy sie gry naszej druzyny prznajmniej na poziomie nowo powstalej IV ligi
Pełna zgoda z przedmówcą. Życzę naszym zawodnikom żeby w każdym meczu grali tak agresywnie i z takim zaangażowaniem jak ze Skołyszynem i o awans możemy być spokojni. A po awansie pozyskać tych wymienionych powyżej i poradzą sobie w tej mocnej /po reorganizacji / IV lidze.
Mlody_1910
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 20 października 2009, 19:36

Re: Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Post autor: Mlody_1910 »

Wyżej wymienionych zawodników pozyskać się nie da , bo po pierwsze zapewne obecne fundusze klubu na to nie pozwolą , a po drugie Ci zawodnicy jak widać nie wolą grać w Jaśle tylko skrobnąć plny na wiosce ... szkoda bo gdyby mieli biało-czarne barwy w sercu to dzisiaj bylibyśmy w innej lidze z inną perspektywą ...
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Post autor: landa »

WOLI pisze:Prosze przestancie pisac o ogladajacych mecz sponsorach,a jak jest taki to niech stawia swoje warunki i wyprowadzi nasz ukochany klub na prosta.Poziom meczu byl na trojke,ale ja w tych chlopcow wierze ,a dzialania zarzadu wraz z ewentualnym sponsorem niech przyczynia sie do powrotu do dryzyny takich wychowankow jak :Cyran ,Kukowski ,Macuga i pozyskanie Sinickiego,Walczyka,Mysliwca,Piwowara.Wszyscy w/w sa to zawdnicy ktorzy przy profesjonalnym treningu moga stworzyc druzyne na awans do IV ligi.Wymienilem na goraco tylko tych zawdnikow,ktorych pamietam,a mysle ze dodalibyscie jeszcze kilku ktorych pominolem.Ocena gry na trzy:
1. Gra statyczna bez agresji,brak gry na obieg,
2. Zle wg mojej oceny ustawienie druzyny z panem Dziobkiem na stoperze i panem Chrzaszczem w pomocy i mimo lekkiej nadwagi nie stawiane od pierwszej minuty na Tlusciaka,ktory po przepracowanej solidnie przerwy zimowej bedzie nastepca mojego obecnie pupila Kamila Folwarskiego.
Sa to moje refleksje pisane na goraco jako wiernego kibica a w przeszlosci oddanego dzialacza.
Dzisiaj bedac na meczu mialem wilka radosc z spotkania z Romanem Gogoszem,Edwardem Gogoszem,Zbigniewm Karamonem,Aleksandrem Karamonem,Edwardem Nazgowiczem i mysle ze wszyscy razem doczekamy sie gry naszej druzyny prznajmniej na poziomie nowo powstalej IV ligi
Z moich informacji bliskich klubowi zawodnicy Kukowski,Maczuga,Cyran i Piwowar byli brani pod uwagę w lecie przed startem do obecnego sezonu do treningów i gry w druzynie Czarnych.Odmówili z róznych nie zwiazanych z finansami powodów(głównie brak mozliwosci regularnego trenowania ze wzgledu na pracę czy studia).Walczyk juz takze kiedys zdeklarował sie ze nie jest zainteresowany grą w Czarnych.
Jesli mowa o profesjonalnej druzynie i takowym podejsciu do treningów to zaledwie w kilku 3 ligowych druzynach mozna o takim fakcie mówić a nie w pełni amatorskim klubie ,z długami i garstką kibioców na zaniedbanym stadionie ,którego zapewne nie stac bedzie na wystepy w 4 lidze po awansie piłkarzy bo wierze ze zawodnicy takowy wywalczą.
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

Mlody_1910 pisze:Wyżej wymienionych zawodników pozyskać się nie da , bo po pierwsze zapewne obecne fundusze klubu na to nie pozwolą , a po drugie Ci zawodnicy jak widać nie wolą grać w Jaśle tylko skrobnąć plny na wiosce ... szkoda bo gdyby mieli biało-czarne barwy w sercu to dzisiaj bylibyśmy w innej lidze z inną perspektywą ...
Dlatego SZACUN dla tych chłopaków którzy są i WIELKA Brawa za to :padam: :ok:
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Post autor: kuba1975 »

tak jest..Dziobek w obronie sie marnuje..
co do meczu to mało składnych akcji,dużo chaosu i beznadziejnych wrzutek..
szkoda bo Dukla wygrała i ma tyle samo punktów co my..
a na wiosne wyjazdy do czolowej piatki Targowiska,Dukla,korczyna,...
NO i wiosna raczej bez Folwarskiego :rozpacz:
a gra naszej drużyny wygląda zle ,slabo..
tak słabo grającej druzyny nie widziałem odkąd chodzę na mecze,,. a jest to już ponad 25lat
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Post autor: Czoper »

Ja akurat obciążyłbym Dziobka za straconą bramkę. Pasywny, nie doskoczył do gościa, pozwolił przymierzyć po długim słupku. Bramkarz bez szans. Stracona bramka nie razi tak, jak nieudolność w polu karnym przeciwnika. Szkoda, bo jak jest frajer to trzeba go lać.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Post autor: czarni-fan 1910 »

zawodnikow mamy jakich mamy i lepszych miec niestety nie bedziemy.Nastaly takie czasy ze osmieszaja nas wiejskie kutasy :zalamany: .
aggi
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 28 lipca 2015, 13:30

Re: Czarni Jaslo-Kotwica Korczyna 7 listopad godz.14.00

Post autor: aggi »

czy wie ktos gdzie w Jaśle mogę kupić szalik Czarnych Jasło? :)
ODPOWIEDZ